Новый 1ДФ Письмо от 16.01.2013

Розділ IV ПКУ
MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

Натали_87 писав:Скажіть, будь ласка, зовнішніх сумісників показувати в "Працювало за ЦПД"?
Якщо була нарохована допомога з тимч. втрати працездатності за рахунок Фонду в березні, кошти прийшли в кінці березня, але виплачені з найближчою виплатою з/п - 03 квітня, то суму виплачену враховувати в 1 кв чи вже 2 кварталі?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst21917.aspx почитайте по-поводу совместителей ,
а помощь за счет с/страха проводите 1 кв. нараховано і виплачено

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

MilaA писав:
Натали_87 писав:Скажіть, будь ласка, зовнішніх сумісників показувати в "Працювало за ЦПД"?
Якщо була нарохована допомога з тимч. втрати працездатності за рахунок Фонду в березні, кошти прийшли в кінці березня, але виплачені з найближчою виплатою з/п - 03 квітня, то суму виплачену враховувати в 1 кв чи вже 2 кварталі?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst21917.aspx почитайте по-поводу совместителей ,
а помощь за счет с/страха проводите 1 кв. нараховано і виплачено
а якщо ситуація інша: нараховано в березні лікарняні за рахунок Фонду, отримана допомога від ФОНДУ на початку квітня і виплачена допомога в квітні, тоді виплачену суму показувати в 2 кварталі?

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Натали_87 писав:
MilaA писав:
Натали_87 писав:Скажіть, будь ласка, зовнішніх сумісників показувати в "Працювало за ЦПД"?
Якщо була нарохована допомога з тимч. втрати працездатності за рахунок Фонду в березні, кошти прийшли в кінці березня, але виплачені з найближчою виплатою з/п - 03 квітня, то суму виплачену враховувати в 1 кв чи вже 2 кварталі?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst21917.aspx почитайте по-поводу совместителей ,
а помощь за счет с/страха проводите 1 кв. нараховано і виплачено
а якщо ситуація інша: нараховано в березні лікарняні за рахунок Фонду, отримана допомога від ФОНДУ на початку квітня і виплачена допомога в квітні, тоді виплачену суму показувати в 2 кварталі?
нараховано - в отчете за 1 кв. (в графах 3а и 4а), а выплачено - в отчете за 2 кв. (в графах 3 и 4), хотя ...я не заморачивалась..ставила и нараховано и выплачено в периоде выплаты (в вашем слечае -2 кв.).
Люблю и горжусь Донбассом!!

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Підскажіть мені у мене працювали по ЦВУ у лютому приняті і звільнені а також у березні приняті і звільнені як мені відобразити в 1ДФ дату прийняття і звільнення?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2044 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Уляся писав:Підскажіть мені у мене працювали по ЦВУ у лютому приняті і звільнені а також у березні приняті і звільнені як мені відобразити в 1ДФ дату прийняття і звільнення?
ЦВУ - это ЦПУ (ГПД), я правильно понимаю?
При работах/услугах по ЦПУ никого не принимают и никого не увольняют...

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#

tunika
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2856
З нами з: 28 листопада 2011, 06:58
Дякував (ла): 1966 разів
Подякували: 3127 разів

Повідомлення tunika »

Такой вопрос. Один и тот же сотрудник в отчете 1ДФ идет двумя строками: одна - зарплата, вторая - обучение по охране труда (с кодом 158). Сотрудник принят на работу в 1 квартале. Дату приема на работу нужно ставить в обеих строчках? Или только в той где зарплата?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

svitlass писав:прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#
а плата за візи????????????

dreamer
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 10 лютого 2013, 11:58
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 113 разів

Повідомлення dreamer »

tunika писав:Такой вопрос. Один и тот же сотрудник в отчете 1ДФ идет двумя строками: одна - зарплата, вторая - обучение по охране труда (с кодом 158). Сотрудник принят на работу в 1 квартале. Дату приема на работу нужно ставить в обеих строчках? Или только в той где зарплата?
Один раз, в строке, где указана з/п.

dreamer
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 10 лютого 2013, 11:58
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 113 разів

Повідомлення dreamer »

svitlass писав:
svitlass писав:прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#
а плата за візи????????????
Думаю, что всё это - доп. благо, я бы поставила код 126.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”