Розбираємося з дивідендами!!!

Розділ IV ПКУ
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8628
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2016 разів
Подякували: 5202 рази

Повідомлення Тюша »

Катя7ak писав:Подскажите, пожалуйста, СП ТОВ с иностр.инвестициями 2учредителя, наш и Не наш(давно канул в лету, ни слуху ни духу с 97года), наш учредитель хочет дивидендов(прибыль есть, но ни разу дивиден. не выплачивались), можно ли выплатить ему только его долю?
Нужен протокол собрания учредителей, где и указываете что, кому и в каком количестве выплачиваете.
Мне кажется, что в вашем случае это сделать не удастся, т.к. второй учредитель-не резидент Украины.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4963 рази

Повідомлення оляля »

Рішення про виплату дивідендів оформляється протоколом зборів засновників.для прийняття такого рішення потрібно просту більшість голосів. якщо кожен з них має по 50% голосів, то простої більшості не буде ніколи. Якщо наш має не менше 50,011 %чи якось так голосів - то таке рішення може бути прийняти ним одноосібно.

Valera_lex
Ученик
Повідомлень: 8
З нами з: 04 жовтня 2012, 02:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valera_lex »

тобто вкінці кінців, коли п-ство виплачує засновнику дивіденди в сумі припустимо 20 000 грн , таке підприємство з цих 20 тис. має утримати лише 5 % пдфо (тобто 1 000 грн.) і засновник в касі отримає 19 000?

Петровна
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 06 січня 2012, 01:23
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 196 разів

Повідомлення Петровна »

Valera_lex писав:тобто вкінці кінців, коли п-ство виплачує засновнику дивіденди в сумі припустимо 20 000 грн , таке підприємство з цих 20 тис. має утримати лише 5 % пдфо (тобто 1 000 грн.) і засновник в касі отримає 19 000?
так точно. т

Valera_lex
Ученик
Повідомлень: 8
З нами з: 04 жовтня 2012, 02:26
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Valera_lex »

а з боку підприємства...? в податковому обліку підприємства як їх відображати?

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1825 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Valera_lex писав:а з боку підприємства...? в податковому обліку підприємства як їх відображати?
в налоговом учёте нет расходов, просто отображаете в додатке к деке по прибыли и в 1 дф

Viktoriua
Знаток
Повідомлень: 14
З нами з: 13 липня 2012, 07:30
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Viktoriua »

Дівчата а якщо дивіденти виплачуємо нерезиденту то 5% сплачуємо??

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8628
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2016 разів
Подякували: 5202 рази

Повідомлення Тюша »

Viktoriua писав:Дівчата а якщо дивіденти виплачуємо нерезиденту то 5% сплачуємо??
Ст.160.2. НКУ

Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Natalya_L »

Петровна писав:
Valera_lex писав:тобто вкінці кінців, коли п-ство виплачує засновнику дивіденди в сумі припустимо 20 000 грн , таке підприємство з цих 20 тис. має утримати лише 5 % пдфо (тобто 1 000 грн.) і засновник в касі отримає 19 000?
так точно. т
+ авансовий внесок з податку на прибуток сплатити (якщо на заг.сист.)

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8628
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2016 разів
Подякували: 5202 рази

Повідомлення Тюша »

Natalya_L писав:
Петровна писав:
Valera_lex писав:тобто вкінці кінців, коли п-ство виплачує засновнику дивіденди в сумі припустимо 20 000 грн , таке підприємство з цих 20 тис. має утримати лише 5 % пдфо (тобто 1 000 грн.) і засновник в касі отримає 19 000?
так точно. т
+ авансовий внесок з податку на прибуток сплатити (якщо на заг.сист.)
С каких это пирожков-авансовый взнос.Если дивиденты начиная с 2011г-никаких авансов, если выплата идет физ. лицам.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”