Робоча група ДПІ з питання не виплати доходів засновників підприємства!!!???

Розділ IV ПКУ
maklen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 15 лютого 2012, 04:32
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення maklen »

Всем,добрый день!Посоветуйте,как быть....Позвонили из налоговой и приглашают на заседание рабочей группы по вопросу не выплаты доходов учредителям предприятия....#rtfm# Что это за бред?Может кто-то сталкивался?...Это ГНИ теперь и выплаты учредителям будем контролировать или я что-то...где-то не дочитала в "законодательстве".....?????Буду очень признательна за любую информацию...#thank2# Спасибо...

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Все нове - добре забуте старе!!!!

Здоров був 37рік!!!!!

Не ходіть. Якщо зателефонують знов, включайте білявку - а я думала телефонні хулігани. А директор до цих пір не вірить. Пришліть нам листа, що це не хуліганство

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

IN_NOCHKA писав:Все нове - добре забуте старе!!!!

Здоров був 37рік!!!!!

Не ходіть. Якщо зателефонують знов, включайте білявку - а я думала телефонні хулігани. А директор до цих пір не вірить. Пришліть нам листа, що це не хуліганство
А че, прикольно, не платите дивиденды - на группу, хотят налог. Денег у державы нет. Бюджет пуст. Опаньки!!!

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

Не стан змінюють, свідоцтво ПДВ забирають, перевірки контрагентів#rolf# #rolf# #rolf#

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

IN_NOCHKA писав:Не стан змінюють, свідоцтво ПДВ забирають, перевірки контрагентів#rolf# #rolf# #rolf#
А причем здесь дивиденды?

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

А до чого ці посиденьки в ДПА? З яких це пір податкова опікується виплатою\невиплатою дивідентів? І як підприємство ще примусити робити те чого вони не хочуть? Тільки нагнувши

maklen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 15 лютого 2012, 04:32
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення maklen »

Вот-вот и я о том же....Спасибо,что развеяли мои сомнения по этому вопросу!А то уже сижу и с ума схожу....от беспредела ГНИ...

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

IN_NOCHKA писав:А до чого ці посиденьки в ДПА? З яких це пір податкова опікується виплатою\невиплатою дивідентів? І як підприємство ще примусити робити те чого вони не хочуть? Тільки нагнувши
Ну конечно нагнуть, приказать выплатить и получить налоги.
Предприятие заплатит налоги, участники получат деньги (глядишь с мая в безналичной форме) и что-нибудь купят и так по цепочке. Или они зависнут в банке на принудительном депозите.
А то и участники не получат деньги, а направят на развитие предприятия, но налог то уйдет в бюджет.

Пенсионер
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 657
З нами з: 25 січня 2012, 03:37
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 150 разів

Повідомлення Пенсионер »

Они хотят авансовые взносы по налогу на прибыль на выплату дивидендов, Налоговый Кодекс ст.153.3

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”