неправильно начислила аренду за земельные паи в 2012 году, что делать?

Розділ IV ПКУ
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Та чого рекомендований характер, в нас ніхто менше 3% не показує. Ви для себе порахували, скільки не доплатили, почекайте не здавайте поки що уточнюючу, перед цим потрібно ж заплатити ПДФО, в нас с.г. виробників зараз перевіряють всплошну. Порадьтеся з керівником. Якщо завтра буде час я літературку Вам підшукаю#smile3#

Люляша
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2012, 06:47
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Люляша »

Подскажите процедуру: я уплачиваю недостающую сумму + 25% штрафа? Потом 1 ФД - 510 грн. А на меня будет возлагаться админответственность при "самостійному виявленні помилки"?

natashka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 19 березня 2013, 09:45
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natashka »

Подскажите, пожалуйста, арендную плату нужно начислять помесячно наростающим итогом или раз в год. Выплачивать арендную плату будем деньгами в октябре-ноябре, когда я её должна начислить?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Люляша, киньте електронку.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

natashka писав:Подскажите, пожалуйста, арендную плату нужно начислять помесячно наростающим итогом или раз в год. Выплачивать арендную плату будем деньгами в октябре-ноябре, когда я её должна начислить?
Я показую тоді коли проводжу виплату, ну не кажу що 100% вірно.

Люляша
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2012, 06:47
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Люляша »

LyudMila76 писав:
natashka писав:Подскажите, пожалуйста, арендную плату нужно начислять помесячно наростающим итогом или раз в год. Выплачивать арендную плату будем деньгами в октябре-ноябре, когда я её должна начислить?
Я показую тоді коли проводжу виплату, ну не кажу що 100% вірно.
Я тоже начисляю, когда выплачиваю. Если начислить раньше, то подоходный надо заплатить в месячный термин. Помесячно выплачивается аренда, если так предусмотрено в договоре.

Мой ел.адрес: yu_umr@mail.ru для LyudMila76

Люляша
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2012, 06:47
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Люляша »

LyudMila76, почитала инфу, что Вы скинули, спасибо! Но у меня возник вопрос - там говорится, что при выплате аренды натуроплатой (зерном) или услугами, начисленный доход умножается на коэффициент 1,17647. Но ранее в Баланс-Агро, не помню №, было написано, что так делают только, если в договоре арендная плата указана не в процентах от ден.оценки, а в точном кол-ве зерна или работ. В примере статьи же аренда начислена деньгами, а выплачена зерном в т.ч. и 1,17647 применяется... чему верить, я уже совсем запуталась#g_cray2#

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

В журналі написано правильно ,але податківці вважають по іншому.Все в різному тлумаченні статті 164.5 ПК,зокрема як розуміти вираз : нарахування (надання).Якщо дужки означають сполучниик І то не потрібно збільшувати вартість доходу на коефіцієнт, а якщо означають сполучник АБО то потрібно збільшувати.
Тому я б рекомендував в дальнішому поступати так: нарахувати орендну плату ,показати в документах що видаєте її в грошовому виразі,а видавати або грішми або зерном. Зерно що видали показати, що продали разовим покупцям.Якщо є проблеми в проводках по цих операціях то можу написати.Роботи небагато добавиться ,проте не буде конфлікту з податківцями.

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”