Новый 1ДФ Письмо от 16.01.2013

Розділ IV ПКУ
Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

svitlass писав:прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#
а в поле страхователь написано физ. лицо или ваша организация?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Люлик писав:
svitlass писав:прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#
а в поле страхователь написано физ. лицо или ваша организация?
физлицо

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

svitlass писав:
Люлик писав:
svitlass писав:прошу підказки!
оформляю працівникам візи і оплачую страховку - завжди знала, що це обовязкове мед страхування, випадково взяла поліс - ніде не пише, що це обов страх-ня, вказано - МІЖНАРОДНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС, є іменним і термін дії.
питання - чи показувати в 1-ДФ? якщо так , то код - 132?
#help#
а в поле страхователь написано физ. лицо или ваша организация?
физлицо
тогда это доп. благо 126 , ну и есв и ндфл вытекает от сюда#sigh#

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

странно, почему на полисе не указано, что это обовязкове страхування подорожуючих за кордон #sigh#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Люлик писав:странно, почему на полисе не указано, что это обовязкове страхування подорожуючих за кордон #sigh#
раніше /памятаю/ поліс був в обложці на якій писало обов мед страхування, а тепер поміняли /навіть не звернула уваги коли/
тогда это доп. благо 126 , ну и есв и ндфл вытекает от сюда
про ЄСВ і т.д. неможе бути мови - в всіх переліках доків для відкриття візи прописано мед страх-ня - без поліса візу не відкриють
а як вам ознака 132 - Сума внесків на обов’язкове страхування платника податку відповідно до закону, інших, ніж єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (підпункт 165.1.5 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу)

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

svitlass писав:
Люлик писав:странно, почему на полисе не указано, что это обовязкове страхування подорожуючих за кордон #sigh#
раніше /памятаю/ поліс був в обложці на якій писало обов мед страхування, а тепер поміняли /навіть не звернула уваги коли/
тогда это доп. благо 126 , ну и есв и ндфл вытекает от сюда
про ЄСВ і т.д. неможе бути мови - в всіх переліках доків для відкриття візи прописано мед страх-ня - без поліса візу не відкриють
а як вам ознака 132 - Сума внесків на обов’язкове страхування платника податку відповідно до закону, інших, ніж єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (підпункт 165.1.5 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу)
раньше полис запоняли на предприятие (страхователь), в котором в качестве застрахованых лиц были указаны работники. Так я согласна, не нужно удерживать ндфл и есв, а если в полисе ни где не указано предприятие, то 126 код.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

раньше полис запоняли на предприятие (страхователь), в котором в качестве застрахованых лиц были указаны работники. Так я согласна, не нужно удерживать ндфл и есв, а если в полисе ни где не указано предприятие, то 126 код.
з 2007 р плачу за страховки на візи, і завжди вони виписувалися на фіз особу
найшла в Лізі
Таким чином, суми внесків на обов'язкове страхування, що сплачуються підприємством за своїх працівників згідно з договором про обов'язкове страхування, не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу працівників. При цьому, у податковому розрахунку ф. N 1-ДФ суми таких внесків відображаються з ознакою доходу "132".

Запитання-відповіді, Державна податкова адміністрація, від 10.03.2011
так і зробила
плату за візу не показую, так як в квитанції не вказано прізвище особи

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я виплатила працівнику відпускні наперед за липень і серпень тобто з зарплатою за червень 5 липня. Нарахування відпускних буде у наступних місяцях липнева у липні, серпнева у серпні. Як мені відобразити ці відпускні у 1ДФ за 2 квартал. Фактично відпускні виплачені у липні але з зарплатою за червень, от я і запуталася як мені правильно відобразити#g_cray2#

Бухгалтерок
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 24 січня 2012, 00:42
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Бухгалтерок »

Уляся писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я виплатила працівнику відпускні наперед за липень і серпень тобто з зарплатою за червень 5 липня. Нарахування відпускних буде у наступних місяцях липнева у липні, серпнева у серпні. Як мені відобразити ці відпускні у 1ДФ за 2 квартал. Фактично відпускні виплачені у липні але з зарплатою за червень, от я і запуталася як мені правильно відобразити#g_cray2#
Я бы отпускные не показывала во 2м квартале.

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Бухгалтерок писав:
Уляся писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Я виплатила працівнику відпускні наперед за липень і серпень тобто з зарплатою за червень 5 липня. Нарахування відпускних буде у наступних місяцях липнева у липні, серпнева у серпні. Як мені відобразити ці відпускні у 1ДФ за 2 квартал. Фактично відпускні виплачені у липні але з зарплатою за червень, от я і запуталася як мені правильно відобразити#g_cray2#
Я бы отпускные не показывала во 2м квартале.
показывать нужно в том периоде, за который они начислены. Ведь для ЕСВ вы их будите распределять ежемесячно

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”