ПДФО з авансу! Дуже терміново!

Розділ IV ПКУ
Oline
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 07 травня 2014, 18:31
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Oline »

Я приватний підприємець з найманими працівниками (6 чол). Питання: чи є порушенням ПКУ при виплаті авансу (60% від окладу щомісяця) сплачувати всю суму ПДФО за місяць із врахуванням подат. соц. пільги. Проблема в тому, що якщо цього не робити - отримую постійну переплату з якою весь час плутанина. Переплата виникає внаслідок того, що при виплаті авансу без застосування псп сума пдфо вища ніж за весь місяць разом ( оскільки до зп за місяць псп застосовуємо). Консультація в ДПІ м. Києва- каже що це порушення, можуть оштрафувати. Інспектор в ДПІ каже що так можна. Проблема в тому, що я хвилююсь щоб під час перевірки не нарахували штраф за "недоплату" податку при виплаті авансу. Але найгірше те що я так вже півроку плачу податок, і ящо це порушення то штрафи гарантовані(( Будь ласка, поділіться досвідом! Дякую за відповіді!







Ответить Ответить



Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Oline писав:Я приватний підприємець з найманими працівниками (6 чол). Питання: чи є порушенням ПКУ при виплаті авансу (60% від окладу щомісяця) сплачувати всю суму ПДФО за місяць із врахуванням подат. соц. пільги. Проблема в тому, що якщо цього не робити - отримую постійну переплату з якою весь час плутанина. Переплата виникає внаслідок того, що при виплаті авансу без застосування псп сума пдфо вища ніж за весь місяць разом ( оскільки до зп за місяць псп застосовуємо). Консультація в ДПІ м. Києва- каже що це порушення, можуть оштрафувати. Інспектор в ДПІ каже що так можна. Проблема в тому, що я хвилююсь щоб під час перевірки не нарахували штраф за "недоплату" податку при виплаті авансу. Але найгірше те що я так вже півроку плачу податок, і ящо це порушення то штрафи гарантовані(( Будь ласка, поділіться досвідом! Дякую за відповіді!
Вы прямо как спамер: везде разместили свои сообщения#smile3# И других заставляете по два раза писать ответы...
Обратитесь к модератору с просьбой удалить повторяющиеся сообщения

Чтоб не морочить себе голову с недо- или переплатами я в начале месяца плачу ВСЮ сумму НДФЛ и ЕСВ за текущий месяц. Пример:
з/п за май 1350 грн. По расчётно-платёжным ведомостям 1 часть в сумме 700 грн начисляется 19 мая (без учёта НСЛ), 650 грн начисляются в последний день месяца - 31 мая (с учётом НСЛ).
ЕСВ (36,8% и3,6%): 545,40.
НДФЛ с соцльготой: 103,86.
545,40 и 103,86 я оплачиваю до 19 мая. НИКТО НИКОГДА не укажет Вам на это "нарушение", что Вы, видите ли заплатили ВСЮ сумму налога раньше.
За 13 лет мне таких "претензий" не предъявляли.
Зображення

Oline
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 07 травня 2014, 18:31
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Oline »

О, ну у Вас ну точно такая же ситуация как у меня ! У меня тоже ЗП 1350 грн)) и подоходный плачу так же 103,86 19-20 числа. И сегодня меня "обрадовали" что ето не правильно, потому что с аванса я дожна уплатить 121,5 грн, а переплату 17,64 грн учесть в следующем месяце в счёт следующей уплаты ПДФО (1350* 60%= 810 - сума аванса 810*15%= 121,5). В общем, переплата будет висеть через месяц. И что для того что б защитать переплату я должна в ДПИ писать заяву. Бред короче. Не представляю как ето делать, иначе обещают что при проверке будет штраф за недоплату ПДФО при выплате аванса. Но так считают только в консультации г. Киева, в моей ДПИ сказали платите раз в месяц. Вот я и думаю кто прав что б потом при проверке проблем не было. Вас проверяли за ети годы?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Перенесено из удаленной темы От: 7 мая 2014 г. 18:40:57
Яков писав:
Oline писав:Я приватний підприємець з найманими працівниками (6 чол). Питання: чи є порушенням ПКУ при виплаті авансу (60% від окладу щомісяця) сплачувати всю суму ПДФО за місяць із врахуванням подат. соц. пільги. Проблема в тому, що якщо цього не робити - отримую постійну переплату з якою весь час плутанина. Переплата виникає внаслідок того, що при виплаті авансу без застосування псп сума пдфо вища ніж за весь місяць разом ( оскільки до зп за місяць псп застосовуємо). Консультація в ДПІ м. Києва- каже що це порушення, можуть оштрафувати. Інспектор в ДПІ каже що так можна. Проблема в тому, що я хвилююсь щоб під час перевірки не нарахували штраф за "недоплату" податку при виплаті авансу. Але найгірше те що я так вже півроку плачу податок, і ящо це порушення то штрафи гарантовані(( Будь ласка, поділіться досвідом! Дякую за відповіді!
Чтоб не морочить себе голову с недо- или переплатами я в начале месяца плачу ВСЮ сумму НДФЛ и ЕСВ за текущий месяц. Пример:
з/п за май 1350 грн. По расчётно-платёжным ведомостям 1 часть в сумме 700 грн начисляется 19 мая (без учёта НСЛ), 650 грн начисляются в последний день месяца - 31 мая (с учётом НСЛ).
ЕСВ (36,8% и3,6%): 545,40.
НДФЛ с соцльготой: 103,86.
545,40 и 103,86 я оплачиваю до 19 мая. НИКТО НИКОГДА не укажет Вам на это "нарушение", что Вы, видите ли заплатили ВСЮ сумму налога раньше.
За 13 лет мне таких "претензий" не предъявляли.

оксана86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 23 жовтня 2013, 13:41
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення оксана86 »

Подскажите пожалуйста если образовалась переплата по ПДФО в прошлом году на 2000 гривен, можно ли сейчас просто недоплатить на эту сумму когда будем перечислять налоги? или нужно что то писать в налоговую? спасибо за помощь!

Ожинка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 10 жовтня 2013, 11:46
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Ожинка »

У вас є акт звірки з податковою, чи ця переплата рахується за даними обліку?

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

оксана86 писав:Подскажите пожалуйста если образовалась переплата по ПДФО в прошлом году на 2000 гривен, можно ли сейчас просто недоплатить на эту сумму когда будем перечислять налоги? или нужно что то писать в налоговую? спасибо за помощь!
Когда у меня возникает переплата, то при выплате аванса или ЗП уплачиваю 1,00грн

оксана86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 23 жовтня 2013, 13:41
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення оксана86 »

переплата за даними обліку

оксана86
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 23 жовтня 2013, 13:41
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення оксана86 »

а за что 1 гривну платите?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

оксана86 писав:Подскажите пожалуйста если образовалась переплата по ПДФО в прошлом году на 2000 гривен, можно ли сейчас просто недоплатить на эту сумму когда будем перечислять налоги? или нужно что то писать в налоговую? спасибо за помощь!
Если есть уверенность в наличии и сумме переплаты-можно заплатить на сумму переплаты меньше, просто если сумма переплаты больше, чем вы начислили НДФЛ по авансу нужно положить платежку хотя бы на 1 грн.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”