= НДФЛ и аренда помещения =

Розділ IV ПКУ
Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

mbamber писав:127.1. Ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Дії, передбачені абзацом першим цього пункту, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

Відповідальність за погашення суми податкового зобов'язання або податкового боргу, що виникає внаслідок вчинення таких дій, та обов'язок щодо погашення такого податкового боргу покладається на особу, визначену цим Кодексом, у тому числі на податкового агента. При цьому платник податку - отримувач таких доходів звільняється від обов'язків погашення такої суми податкових зобов'язань або податкового боргу, крім випадків, встановлених розділом IV цього Кодексу.

Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються, коли ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податку на доходи фізичних осіб самостійно виявляється податковим агентом при проведенні перерахунку цього податку, передбаченого пунктом 169.4 статті 169цього Кодексу, та виправляється в наступних податкових періодах протягом податкового (звітного) року згідно з нормами цього Кодексу.
А если я ФЛП на ЕН и он ФЛП, только на общей системе?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Пенчик писав:А если я ФЛП на ЕН и он ФЛП, только на общей системе?
Тогда вы вообще ничего не удерживаете. Только зафиксируйте в договоре, что он ФОП и возьмите у него выписку из госреестра.

177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб'єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності.

Пенчик
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 05 травня 2016, 10:18
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Пенчик »

mbamber писав:
Пенчик писав:А если я ФЛП на ЕН и он ФЛП, только на общей системе?
Тогда вы вообще ничего не удерживаете. Только зафиксируйте в договоре, что он ФОП и возьмите у него выписку из госреестре.
Спасибо Вам, добрый человек! А то я уже испугалась ) Всего Вам хорошего!#thank2#

Оленкаа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 19 травня 2017, 14:43
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Оленкаа »

Tasa писав:
g.let писав:при аренде у физ лица физлицо хочет получать 500,00 грн., юрлицо как налоговый агент должен платить НДФЛ и ВС. Вопрос какую сумму надо прописать в договоре, чтобы на руки арендодатель получал 500,00 гн в мес? спасибо
З врахуванням натур коефіцієнта 1, 219512
http://zt.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/233764.html
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, ООО на общей системе подписали договор об аренде помещения с физ.лицом. В договоре указано:
1. Стоимость арендной платы за 1м2 (один метр квадратный) является договорной и на момент заключения Договора составляет 7,80 ( семь грн. восемьдесят коп.) грн.80 коп. в месяц. всего получилось 3002,22 грн.
2. Стоимость коммунальных платежей не входящих в арендную плату, возмещаются Арендатором пропорционально занимаемой площади за предыдущий месяц.
Вопросы:
1. Арендодателю я должна оплатить 3002,22 и 19,5% налоги? Или из суммы по договору я должна вычесть 19,5%, а остаток заплатить арендодателю?
2. Коммунальные платежи, я возмещаю арендодателю отдельно и налог на ЭТУ сумму я не плачу?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Оленкаа писав:
Tasa писав:
g.let писав:при аренде у физ лица физлицо хочет получать 500,00 грн., юрлицо как налоговый агент должен платить НДФЛ и ВС. Вопрос какую сумму надо прописать в договоре, чтобы на руки арендодатель получал 500,00 гн в мес? спасибо
З врахуванням натур коефіцієнта 1, 219512
http://zt.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/233764.html
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, ООО на общей системе подписали договор об аренде помещения с физ.лицом. В договоре указано:
1. Стоимость арендной платы за 1м2 (один метр квадратный) является договорной и на момент заключения Договора составляет 7,80 ( семь грн. восемьдесят коп.) грн.80 коп. в месяц. всего получилось 3002,22 грн.
2. Стоимость коммунальных платежей не входящих в арендную плату, возмещаются Арендатором пропорционально занимаемой площади за предыдущий месяц.
Вопросы:
1. Арендодателю я должна оплатить 3002,22 и 19,5% налоги? Или из суммы по договору я должна вычесть 19,5%, а остаток заплатить арендодателю?
2. Коммунальные платежи, я возмещаю арендодателю отдельно и налог на ЭТУ сумму я не плачу?
1. Арендодателю надо платить 3002,22-19,5 % налоги, т.е. остаток за минусом налогов.
2. С коммунальных все равно надо платить налоги, т.к. это является доходом физлица, поскольку у вас нет прямого договора с поставщиками услуг

Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

Подскажите, пожалуйста: физ лицо получал доход от физ лица за аренду недвижимости в 3-м квартале. Но суммы налогов до 09.11 не уплатил. Применяется тоже в таком случае штраф в 25%. Можно ли заплатить их до подачи годовой декларации?

Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

Подскажите, пожалуйста: физ лицо получал доход от физ лица за аренду недвижимости в 3-м квартале. Но суммы налогов до 09.11 не уплатил. Применяется тоже в таком случае штраф? Можно ли заплатить их до подачи годовой декларации?

Оленкаа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 19 травня 2017, 14:43
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Оленкаа »

Подскажите, набираю платежку для оплаты за аренду физ. лицу, мне пишет программа, что нужно оплатить ЕСВ?? То что НДФЛ и ВС я знала, но ЕСВ? Я правильно понимаю, что ЕСВ, это если карта зарплатная или пенсионная? Нужно другую карту?

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Оленкаа писав:Подскажите, набираю платежку для оплаты за аренду физ. лицу, мне пишет программа, что нужно оплатить ЕСВ?? То что НДФЛ и ВС я знала, но ЕСВ? Я правильно понимаю, что ЕСВ, это если карта зарплатная или пенсионная? Нужно другую карту?
какая программа пишет про есв?

Оленкаа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 19 травня 2017, 14:43
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Оленкаа »

клиент банк, Приват

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”