Налоговая просит заменить в 1ДФ ознаку дохода 101 на 102

Розділ IV ПКУ
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

119.2. Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого
з них податку — тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, — тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень. це з ПКУ, між іншим.
і на жаль ДПС цим користується.
тепер щодо 102. це невірно, якщо ви замість 101 поставите 102. Наслідки намалювати? про ЦЗ і ПФ? звірки йдуть по всіх фондах і ДПС включно. А те, що вас просили - завтра забудуть після того як проп"ють чергову премію за виконання показників. можна йти на зустріч ДПс, але думати, що за це буде. попросили авансом ПДВ - зависло на рахунку, не страшно. Заняли ПН щоб не було мінсуа - включимо в наступну. а тут....

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

Еленка_ф писав:
Бюгюльмэ писав:
Еленка_ф писав: письма-объяснительные тут не работают - абсолютно согласна.
за уточненные 1ДФ штраф не дают - ещё как дают!
Лично я бы пошла навстречу и переделала бы на ознаку 102, а перед проверкой обратно уточнилась. - категорически против
Интересна формулировка по штрафу, видимо общие фразы))
Это единственный отчет,по которому за одну неправильную буковку-штраф,в т.ч. и уточненки.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

motik писав:
Еленка_ф писав:
Бюгюльмэ писав:
Интересна формулировка по штрафу, видимо общие фразы))
Это единственный отчет,по которому за одну неправильную буковку-штраф,в т.ч. и уточненки.
та ні, ще є екологія. - єдиний звіт, по якому якщо ти не звітуєшся - пиши листа. але в тому випадку якщо ти платник. отже висновок: не платник - писати не треба? вже декілька днів намагюсь привернути увагу до цього питання, але не судьба видно. Хотіла порадитись з колегами, доведеться на свій страх і ризик

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Оля, я "не платник". Никогда предприятие не платило этого налога, поэтому я считаю себя "не платником" и не ношу им никаких писем. Вот если бы хоть разочек засветилась в качестве плательщика, то каждый год письмена писала бы.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

і я так думаю, але недавно мені доводили, що мають писати всі. От і хочу знати настрої

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:і я так думаю, але недавно мені доводили, що мають писати всі. От і хочу знати настрої
Оль, до 2011р. була платником забруднення, коли прийняли ПКУ, перший раз віднесла лист по екоподатку. більше не носила, вважаю, що нести треба, якщо стосується змін у порівнянні з минулим роком.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

оляля писав:і я так думаю, але недавно мені доводили, що мають писати всі. От і хочу знати настрої
Нам в налоговой с самого начала сказали, если нет объекта загрязнения и никогда не сдавали отчет, то письма нести не надо. Если был плательщиком, а потом перестал, то тогда - письмо.

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

оляля писав:
motik писав:
Еленка_ф писав: Интересна формулировка по штрафу, видимо общие фразы))
Это единственный отчет,по которому за одну неправильную буковку-штраф,в т.ч. и уточненки.
та ні, ще є екологія. - єдиний звіт, по якому якщо ти не звітуєшся - пиши листа. але в тому випадку якщо ти платник. отже висновок: не платник - писати не треба? вже декілька днів намагюсь привернути увагу до цього питання, але не судьба видно. Хотіла порадитись з колегами, доведеться на свій страх і ризик
Я тоже неплательщик,но письмо отнесла от греха подальше. А то у них семь пятниц на неделю.

mezmerize
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 07 серпня 2013, 14:00

Повідомлення mezmerize »

ЕленаС. писав:
cometa писав:
ЕленаС. писав: Я на это не иду. Пишу письма, что у меня не минимизация з/платы, а плачу столько сколько человек отработал согласно табеля учета рабочего времени. И еще пишу, что я не имею права заставить работника работать больше чем он сам меня попросил в заявлении. А почему он просил меня, я тоже не вправе выяснять, это его законное право попросить, а мое или принять его просьбу или уволить. Но мне лучше согласиться чем уволить, а он пойдет на биржу и будет просить пособие по безработице и его семья останется без доходов. Ну не имею я на это права. И т.д. в этом же духе.
Только письмами обходитесь? В райисполком вызывают на заседания. Комиссия по труду проверки делает. Вот так вот. Устала я.
Так делаю с декабря 2008 года. Пишу письма. Только налоговая и пенсионный. Все заявления работников написаны от-руки. Правда когда-то звонили из прокуратуры, сказала, что у меня есть письмо пояснение, могу сбросить по факсу, почитайте и если захотите такое же напишу и Вам. Сбросила, почитали, сказали "нормально, устраивает" и больше не звонили.
можно и мне пример письма? toderas-a@yandex.ru

Відповісти

Повернутись до “Податок на доходи фізичних осіб і Військовий збір”