Питання по 1 ДФ

olga_voy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 25 вересня 2012, 00:43
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення olga_voy »

asv писав:
Natalenna писав:
asv писав:прошу сказати за 4 квартал подавати зі старим кодом та назвою податкової? чи ставити новий код? бо в опз поки все без змін...
код ви міняєте у персональних параметрах. я здала з новим, все прийнято.
це в самому медку, бо бачу в мене в параметрах стоять старі. (хоча остання версія)..вручну вносити?
Дзвонила в податкову сказали - 4 кв. ще по старому коду і назві.

olga_voy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 25 вересня 2012, 00:43
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення olga_voy »

У мене таке запитання - 1-ДФ так заповнюється?
гр.3а - нарахування за 10,11,12 місяці
гр.3 - видана з/п в 10,11,12 місяцях (тобто та що була нарахована в 9,10,11 місяцях)

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

olga_voy писав:У мене таке запитання - 1-ДФ так заповнюється?
гр.3а - нарахування за 10,11,12 місяці
гр.3 - видана з/п в 10,11,12 місяцях (тобто та що була нарахована в 9,10,11 місяцях)
3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).

Приказ № 49
Порядок заполнения 1ДФ

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

отправила форму 1 дф обратила внимание что код новый поставила а название осталось старое т.е ДПИ миндох. Является ли это ошибкой?

Bloom
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 29 липня 2011, 06:28
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення Bloom »

иск писав:если еще з/п за декабрь не выплачена в 1ДФ за 4 кв.2014 я показываю суммму начисл дох (3а) и сумму выпл.дох(3) независимо была выплата з/п или нет?. Форму еще сдавать старую ?
Посмотрите тут http://byhgalter.com/ru/zarplata-vyplac ... olnit-1df/

olga_voy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 25 вересня 2012, 00:43
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення olga_voy »

marinesko писав:
olga_voy писав:У мене таке запитання - 1-ДФ так заповнюється?
гр.3а - нарахування за 10,11,12 місяці
гр.3 - видана з/п в 10,11,12 місяцях (тобто та що була нарахована в 9,10,11 місяцях)
3.3. У графі 3 "Сума виплаченого доходу" відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.

Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).

Приказ № 49
Порядок заполнения 1ДФ
"Встановлені терміни" пригадую колись були такі як напр. з/п за грудень повинна була бути виплачена до 7 січня.
А якщо в мене з/п за грудень виплачується 18 січня? то мені все одно в гр. 3 включати її як виплачену????

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

Ну как вам сказать на ваш страх и риск 2 налоговых в разных районах, короче одна настаивает на том чтобы пофиг хоть 31 выплачивай начислено равно перечислено, потому что пипец и в хвост и в гриву в прокуратуру писать надо и потом объясняйте ей, не мне инспектор сказала показуй колонки равными.Другая налоговая "конченая" мягко говорят говорит вы что если 8 числа все ставте в другой месяц, ну а вообще кто как делает.Короче не хотите палится и писать объяснительные ставте равно будете при проверке на дуру падать типо не знали какой законодательно встановленый срок, со своей практики скажу проверли ДФ раза 4 ни разу не смотрели его вообще : комплексная все проверяли один раз, 2 по заяве работника накатал в труд(денег не дают), один раз чисто зп проверяли.Короче пришли здарасте здрасте план сколько столько ну и вся проврка у них план и пофиг.Так виноват как хош нам проверить надо на карман и в державу немного.А то что сейчас тварится вообще непойми по каким законам живем, вы все равно сделаете не правильно так что выбирайте стратегию и не партесь.

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, в шапке 1ДФ, в "працювало в штате", декретницу учитываем в штате?

Ariana
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 03 вересня 2014, 09:29
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Ariana »

_Tatyana_ писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста, в шапке 1ДФ, в "працювало в штате", декретницу учитываем в штате?
Да, нужно учитывать.

Люляша
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2012, 06:47
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Люляша »

-Latka- писав:
Люляша писав:
Люляша писав:Здравствуйте! Помогите! В 3 кв. 14 г показала" перераховано податку" - меньше, чем было перечислено на самой деле. Как теперь в 4 кв. поступить? Добавить разницу, чтобы выровнять год или уточненку за 3 кв. (так не хочется платить штраф). Но если я выровняю в 4 кв., то может быть штраф еще и за 4 кв.? В общем не знаю что делать?
Помогите, #g_cray2#
Делайте 4 квартал правильно, ничего не выравнивайте. Штраф одинаковый, что самому исправлять, что при проверке. Но самому это штраф здесь и сейчас, а при проверке уже варианты...
Дело в том, что в 4 кв. я перечислила налога меньше с учетом переплаты в 3 квартале (которую не отразила в 1 дф), чтобы выровнять год. г#g_cray2# Так тоже нельзя, я так понимаю, каждый квартал "сам за себя"? Помогите разобраться#wall#

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”