ОТЧЕТ 1 ДФ

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Подскажите пожалуйста! Юр.лицо арендует у физ.лица (не ФОП) нежилое помещение. Я удерживаю 15% ПДФО и уплачиваю. К сожалению, заплатила ПДФО на счет, куда плачу подоходный с сотрудников, а не на счет ПДФО для аренды недвижимости. Хочу написать письмо в налоговую о переброске ошибочно уплаченных средств. Может кто-то знает, какие санкции мне теперь грозят?

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Судя по всему ст. 127 НКУ - 25%

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

VLASTENA писав:
Л писав:А ЕСВ всё-таки втягивать в 1ДФ или отменили?! Признак дохода 133...
Если у Вас есть индивид. консультация, то не включайте. Я ставлю. Порядок 1020 не отменен.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
2755 За якою ознакою доходу відображається в податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що вноситься за рахунок роботодавця?
Повна відповідь : Діє з 01.04.2011 Відповідно до пп.165.1.6 п. 165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платника податку, що вносяться за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом. Згідно із Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платника податку, що вносяться за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу "133".
2755 Чи необхідно при заповнені податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ суму єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що вноситься за рахунок роботодавця відображати по кожному працівнику окремо?
Коротка відповідь : За ознакою доходу „133” в податковому розрахунку ф.1ДФ передбачено відображення сум єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування платника податку, що вносяться за рахунок його роботодавця у розмірах, визначених законом. Оскільки на сьогодні ще не введено норми щодо перерахування внесків до Накопичувального фонду за кожного працівника, то до набрання чинності закону про запровадження перерахування частини страхових внесків до Накопичувального фонду не потрібно заповнювати ознаку доходу „133” у податковому розрахунку ф.1ДФ.

ВОПРОС- ПОКАЗЫВАТЬ ИЛИ НЕТ. ответы через страницу и читаю, что некоторые показывают. я нет.

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

anna1 писав:Подскажите пожалуйста! Юр.лицо арендует у физ.лица (не ФОП) нежилое помещение. Я удерживаю 15% ПДФО и уплачиваю. К сожалению, заплатила ПДФО на счет, куда плачу подоходный с сотрудников, а не на счет ПДФО для аренды недвижимости. Хочу написать письмо в налоговую о переброске ошибочно уплаченных средств. Может кто-то знает, какие санкции мне теперь грозят?
Никакие, если вы аренду показывали под кодом 102 или другим, отличным от ЗП (101). У нас та же ситуация, но налоговая сказала что так можно.

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

И письмо о переброске писать не надо. Вы свертесь в ГНИ.

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

VLASTENA писав:
anna1 писав:Подскажите пожалуйста! Юр.лицо арендует у физ.лица (не ФОП) нежилое помещение. Я удерживаю 15% ПДФО и уплачиваю. К сожалению, заплатила ПДФО на счет, куда плачу подоходный с сотрудников, а не на счет ПДФО для аренды недвижимости. Хочу написать письмо в налоговую о переброске ошибочно уплаченных средств. Может кто-то знает, какие санкции мне теперь грозят?
Никакие, если вы аренду показывали под кодом 102 или другим, отличным от ЗП (101). У нас та же ситуация, но налоговая сказала что так можно.
Спасибо! Я показывала под кодом 106. Когда-то заплатили ПДФО не в тот район, фин.санкций не было, но взяли админ.штраф. Оч. страшно идти в налоговую - они пока не знают, но, думаю, когда физ.лицо сдаст свою декларацию, сразу всё обнаружится.#cray#

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

По разным кодам начисления дохода они делают разные разноски. Так что все ОК!. Мы уже год так перечисляем. Сначала ошибочно, а когда проконсультировались, то нам объяснили, что платить можно на один и тот же счет( только разными платежками и разное назначение платежа) Мы так и продолжаем. А в дальнейшем лучше платить правильно.

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

VLASTENA писав:По разным кодам начисления дохода они делают разные разноски. Так что все ОК!. Мы уже год так перечисляем. Сначала ошибочно, а когда проконсультировались, то нам объяснили, что платить можно на один и тот же счет( только разными платежками и разное назначение платежа) Мы так и продолжаем. А в дальнейшем лучше платить правильно.
Спасибо, у меня появилась надежда! В понедельник пойду сверяться.

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

под каким кодом показывать соцстраховские подарки?

mitridat
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 114
З нами з: 08 листопада 2011, 05:59
Подякували: 16 разів

Повідомлення mitridat »

подскажите пожалуйста:ООО на ЕН в 2011г на 10% в декабре арендовало у ФОП ЕН нежилое помещение.документы у ФОП на право сдавать в аренду есть.акт выполненных работ есть,а оплата прошла неполностью.допустим-акт 10000,0 грн,а оплата-5000,0грн.тогда в графе 3а в 1ДФ ставлю-10000,а в графе 3-5000,0? или неправильно?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”