Питання по 1 ДФ

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Аря писав:Подскажите, пожалуйста, коды ознак доходу для ФОПа?

157 - как и было раньше

vuwnevska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 31 жовтня 2013, 21:50
Дякував (ла): 134 рази
Подякували: 45 разів

Повідомлення vuwnevska »

nata19121982 писав:
vuwnevska писав:
nata19121982 писав: Они сказали ждать 12.05.2015 когда обновится база и будут начисления и если задвоится тогда сдавать уточненку(а она 510грн.)что делать первый раз такое?вопрос если две квитанции тогда и считаться будет дважды?
Подавайте правильну нову звітну і все, вони іноді як порадять )))
С Удовольствием!но нову звитну не можу подати т.я. ВОНИ не знають зараз як пройдуть цы звіти,(два і подвоїться,чи один і буде все добре)Внашей податковій ніхто нічого не може відповісти.тому хочу подзвонити на Київ і запитати,але не маю номера телефона.
Як на мене то це особисто їхні проблеми як вони ляжуть, у вас звіт є, квитанція є, вони нехай самі свої проблеми вирішують.

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

доброго дня, перший раз подаю звітний уточнюючий 1 дф, ознаку 1 поставила на тому рядку, яку виключаю. Питання - у рядку всього по сумі нарахованого доходу відображати суму без виключеного рядка? чи з ним?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

olesya-zdes писав:доброго дня, перший раз подаю звітний уточнюючий 1 дф, ознаку 1 поставила на тому рядку, яку виключаю. Питання - у рядку всього по сумі нарахованого доходу відображати суму без виключеного рядка? чи з ним?
Насколько я помню, то вы один рядок полностью исключаете, а вторым вносите правильные данные.

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

olesya-zdes писав:доброго дня, перший раз подаю звітний уточнюючий 1 дф, ознаку 1 поставила на тому рядку, яку виключаю. Питання - у рядку всього по сумі нарахованого доходу відображати суму без виключеного рядка? чи з ним?
У Вас в отчете будет только тот рядок, который Вы исключаете и тот, который добавляете. Правильные рядки в новый звитный и уточн. не вносится. Программа сама посчитает ИТОГО.

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

Коллеги, подскажите, правильно ли я понимаю??. в 1дф у меня будут выплаты фопу с кодом 157, там где ндфл я указываю начисление/выдачу, а там где военный сбор начисл/выплата ? я ведь ничего не указываю??оно же не облагаеться..

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

buhgalter-2010 писав:Коллеги, подскажите, правильно ли я понимаю??. в 1дф у меня будут выплаты фопу с кодом 157, там где ндфл я указываю начисление/выдачу, а там где военный сбор начисл/выплата ? я ведь ничего не указываю??оно же не облагаеться..
фоп на єдиному чи на загальній?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

buhgalter-2010 писав:Коллеги, подскажите, правильно ли я понимаю??. в 1дф у меня будут выплаты фопу с кодом 157, там где ндфл я указываю начисление/выдачу, а там где военный сбор начисл/выплата ? я ведь ничего не указываю??оно же не облагаеться..
Да.

buhgalter-2010
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 692
З нами з: 13 березня 2012, 03:32
Дякував (ла): 141 раз
Подякували: 169 разів

Повідомлення buhgalter-2010 »

Natalenna писав:
buhgalter-2010 писав:Коллеги, подскажите, правильно ли я понимаю??. в 1дф у меня будут выплаты фопу с кодом 157, там где ндфл я указываю начисление/выдачу, а там где военный сбор начисл/выплата ? я ведь ничего не указываю??оно же не облагаеться..
фоп на єдиному чи на загальній?
даже не знаю, а это на чтото влияет?

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

Гоша писав:
olesya-zdes писав:доброго дня, перший раз подаю звітний уточнюючий 1 дф, ознаку 1 поставила на тому рядку, яку виключаю. Питання - у рядку всього по сумі нарахованого доходу відображати суму без виключеного рядка? чи з ним?
У Вас в отчете будет только тот рядок, который Вы исключаете и тот, который добавляете. Правильные рядки в новый звитный и уточн. не вносится. Программа сама посчитает ИТОГО.

я исключила рядок неправильный ознакой 1, ниже с ознакой 0 записала 2 правильные строки. Программа сумму считает по трем строкам, хотя правильно по двум (без строки с ознакой 1). я неправильно делаю? сумму самой не исправлять?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”