Коды в 1 ДФ

Татьяна бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 558
З нами з: 22 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Татьяна бух »

Альона1 писав:У мене в цьому кварталі всі попбрали спецодяг і потрібно буде показувати , я тільки не знаю суму рукавиць включати чи ні. Думаю що да. До речі в минулому році я не показувала в 1 Дф спецодяг. Перевірка пройшла нічого не сказали. Вони напевне про це не знають , ще не вивчили.
Насколько я помню для рукавиц тоже есть нормы, поэтому лучше внести.

Alenka09
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 липня 2012, 03:29
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alenka09 »

Izuzumka писав:Добрый день!!!
Кто подскажет, отпускные и зарплата в 1ДФ записываем одной строкой (код ознаки доходу один)? Просто мне отчет сформировался немного не так - у кого нет соц.льготы, то одной суммой написал, у кого есть, две строки и соответственно две суммы (за апрель и май - одна строка, за июнь, ЗП и отпускные июльские, вторая строка).
Значит, получается, что в июне сумма зп + отпускные превысили порог, по которому применятеся льгота, и к этому доходу она не применялась.
У меня так было - я всегда писала двумя строками.
Когда-то даже писала в налоговую письмо, можно ли зп одного сотрудника писать в 1ДФ двумя строками, если в одном периоде (квартале) в одном месяце льгота применялась, а в двух нет, или наоборот.
Ответили - НЕТ.
Но я считаю это полным бредом, и ставила 2 строки, ни разу не оштрафовали.
К примеру зп 1 сотрудника:
апрель - зп 1000 (например был испыта
май - 5000
июнь - 5000
не могу же я в 1ДФ написать по одной фамилии начислено 11000 грн и льгота. Это как по мне чушь.

Izuzumka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 25 січня 2012, 06:30
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Izuzumka »

Alenka09 писав:
Izuzumka писав:Добрый день!!!
Кто подскажет, отпускные и зарплата в 1ДФ записываем одной строкой (код ознаки доходу один)? Просто мне отчет сформировался немного не так - у кого нет соц.льготы, то одной суммой написал, у кого есть, две строки и соответственно две суммы (за апрель и май - одна строка, за июнь, ЗП и отпускные июльские, вторая строка).
Значит, получается, что в июне сумма зп + отпускные превысили порог, по которому применятеся льгота, и к этому доходу она не применялась.
У меня так было - я всегда писала двумя строками.
Когда-то даже писала в налоговую письмо, можно ли зп одного сотрудника писать в 1ДФ двумя строками, если в одном периоде (квартале) в одном месяце льгота применялась, а в двух нет, или наоборот.
Ответили - НЕТ.
Но я считаю это полным бредом, и ставила 2 строки, ни разу не оштрафовали.
К примеру зп 1 сотрудника:
апрель - зп 1000 (например был испыта
май - 5000
июнь - 5000
не могу же я в 1ДФ написать по одной фамилии начислено 11000 грн и льгота. Это как по мне чушь.
по логике да, но в следующем месяце у этого же сотрудника снова будет соц.льгота. Получается, что в июне соц. льготу не снимаем, а в июле, когда вся ЗП 300грн (отпускные-то в июне выплатили), еще и минус соц.льгота? нельзя ли с отпуска сразу соц.льготу снять?

Нуся
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 липня 2012, 04:11

Повідомлення Нуся »

оренда авто у фіз.особи код 106- " надання майна в лізинк, оренду або суборенду....."

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А видане мило теж з ознакою доходу 136 по списку. Я тільки не розумію як я це маю зробити . Рукавиці і мило у мене бере виконроб на всю бригаду у травні. А списати допрошусь і списки до цього спецодягу аж у грудні . Мені 3 і 3а показувати у різних періодах чи як.

Татьяна бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 558
З нами з: 22 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 197 разів

Повідомлення Татьяна бух »

Альона1 писав:А видане мило теж з ознакою доходу 136 по списку. Я тільки не розумію як я це маю зробити . Рукавиці і мило у мене бере виконроб на всю бригаду у травні. А списати допрошусь і списки до цього спецодягу аж у грудні . Мені 3 і 3а показувати у різних періодах чи як.
Я конечно понимаю, что мыло и рукавицы показывать в 1ДФ это бред, а никак нельзя объяснить, что мыло общее, не будем же мы считать кто и сколько раз помыл руки.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

ознака доходу в 1-ДФ = 158 - плата за перепідготовку,проведення якої зумовлене вимогами законодавства п.165.1.37 ПКУ (СЮДИ ВІДНОШУ НАВЧ. по ОП, по пожеж. безпеці,перев знань стропольщиків, водіїв автонавантажувача іт.д.)
= 145 - плата за навчання фіз особи 165.1.21 ПКУ ( тут ми вчимо слюсара на електрозварника, по виробн необхідності, але треба слідкувати, щоб людина відпрацювала потім 3 роки)
=136 - виданий спецодяг (я не вибираю рукавиць, мила, туал. паперу, рушників - це видаю одній особі - майстру і техпрацівнику на всіх. можливо я не права)
=102 з такою ознакою я ставлю оренду трансп засобів, чому ви пишете 106- це нерухомість
в ф.1-ПП ЗВІТ по пільгах - показую пільгу по под на прибуток , код пільги 11020251=
Витрати платника податку на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників робітничих професій, а також у разі якщо законодавством передбачено обов'язковість періодичної перепідготовки або підвищення кваліфікації;
витрати на навчання та/або професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у вітчизняних або закордонних навчальних закладах, якщо наявність сертифіката про освіту в таких закладах є обов'язковою для виконання певних умов ведення господарської діяльності, в тому числі, але не виключно вищих та професійно-технічних навчальних закладах фізичних осіб (незалежно від того, чи перебувають такі особи в трудових відносинах з платником податку), які уклали з ним письмовий договір (контракт) про взяті ними зобов'язання відпрацювати у платника податку після закінчення вищого та/або професійно-технічного навчального закладу і отримання спеціальності (кваліфікації) не менше трьох років;
витрати на організацію навчально-виробничої практики за профілем основної діяльності платника податку або в структурних підрозділах, що забезпечують його господарську діяльність, осіб, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.
діє з 01.04.2011

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я забула у мене ще є каски і ремні до касок у мене теж виконроб бере на всю бригаду. Який дурдом . Тепер це все забивати вручну в 1 ДФ , то скільки днів його прийдеться набирати я вже не витримаю цього дурдому#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

І якщо я раніше не здавала звіт по пільгах, а зараз здам . До мене не причепляться зі штрафною санкцією за нездачу звітності у попередніх періодах.


svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Альона1 писав:Я забула у мене ще є каски і ремні до касок умене теж виконроб бере на всю бригаду. Який дурдом . Тепер цевсе забивати вручну в 1 ДФ , то скільки днів його прийдетьсянабирати я вже не витримаю цього дурдому#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
каски , рукавиці, ремені і т.д., що видається майстрам я не вказую в 1-дф, так видача не ідентифікована. хоч я згідна ЗІЗ ПОВИННІ ВИДАВАТИСЯ ПОІМЕННО ЛЮДИНІ. Я ВИРІШИЛА, ЩО БЕЗ МЕНЕ ВОНИ НЕ РОЗБЕРУТЬСЯ , А Я ПІДКАЗУВАТИ НЕ БУДУ. мило, салфетки, чай, кава,цукор не показуються однозначно

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

якщо я раніше не здавала звіт по пільгах, а зараз здам . До мене не причепляться зі штрафною санкцією за нездачу звітності у попередніх періодах.
я теж мин року опамяталася пізніше, 1-пп не є декларацією і робиться з поч року з наростаючим підсумком, уточнюючого не передбачено

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”