Питання по 1 ДФ

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

напомните, сейчас 1 дф по почте можно отправлять за 5 дней до предельного срока подачи?

Larnik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 25 січня 2014, 19:54
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 142 рази

Повідомлення Larnik »

Люлик писав:напомните, сейчас 1 дф по почте можно отправлять за 5 дней до предельного срока подачи?
1-ДФ можно отправлять по почте. Нельзя только уведомление о принятии на работу

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Larnik писав:
Люлик писав:напомните, сейчас 1 дф по почте можно отправлять за 5 дней до предельного срока подачи?
1-ДФ можно отправлять по почте. Нельзя только уведомление о принятии на работу
я знаю, что можно. Меня интересует за сколько до окончания срока подачи

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Люлик писав:
Larnik писав:
Люлик писав:напомните, сейчас 1 дф по почте можно отправлять за 5 дней до предельного срока подачи?
1-ДФ можно отправлять по почте. Нельзя только уведомление о принятии на работу
я знаю, что можно. Меня интересует за сколько до окончания срока подачи
а не за 10, конечно может что-то поменялось, но когда я работала в налоговой до отчеты принимали только так, учитывались до 10 дней до конца срока

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Маруся10 писав:
Люлик писав:
Larnik писав:1-ДФ можно отправлять по почте. Нельзя только уведомление о принятии на работу
я знаю, что можно. Меня интересует за сколько до окончания срока подачи
а не за 10, конечно может что-то поменялось, но когда я работала в налоговой до отчеты принимали только так, учитывались до 10 дней до конца срока
нет, сейчас декларации можно подать за 5 дней, но 1 дф не явл. декларацией, поэтому и вопрос

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Люлик писав:
Маруся10 писав:
Люлик писав: я знаю, что можно. Меня интересует за сколько до окончания срока подачи
а не за 10, конечно может что-то поменялось, но когда я работала в налоговой до отчеты принимали только так, учитывались до 10 дней до конца срока
нет, сейчас декларации можно подать за 5 дней, но 1 дф не явл. декларацией, поэтому и вопрос
может, а ж и написала, что сейчас очень быстро все меняется

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

вот что нашла
ПКУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/stru#Stru
"46.1. Податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків......."
"49.3. Податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких способів:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством."
"49.5. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного цією статтею, а при поданні податкової звітності в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк."
но тут пишут ДЕКЛАРАЦИЯ

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Люлик писав:
Маруся10 писав:
Люлик писав: я знаю, что можно. Меня интересует за сколько до окончания срока подачи
а не за 10, конечно может что-то поменялось, но когда я работала в налоговой до отчеты принимали только так, учитывались до 10 дней до конца срока
нет, сейчас декларации можно подать за 5 дней, но 1 дф не явл. декларацией, поэтому и вопрос
Вот что пишет Аверс
http://avers3.com/2605

28.10.2015

ВОПРОС: Можно ли налоговый расчет по форме № 1ДФ отправить по почте?
Согласно п. 2.3 Порядка заполнения и представления налоговыми агентами Налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу физических лиц, и сумм удержанного с них налога, утвержденного приказом Минфина от 13.01.2015 г. № 4, расчет может быть представлен на бумажном носителе, если количество строк в нем не превышает 10.
Таким образом, если количество строк в расчете не более 10, то он может быть составлен на бумажном носителе и отправлен в орган ГФС по почте.
При этом для того чтобы не пропустить сроки сдачи отчетности (40 календарных дней после отчетного квартала) необходимо помнить, что датой представления налогового расчета будет не дата отправки по почте, а дата получения его налоговым органом

Откуда такой вывод? Не знаю.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Маруся10 писав:
Люлик писав:
Маруся10 писав:
а не за 10, конечно может что-то поменялось, но когда я работала в налоговой до отчеты принимали только так, учитывались до 10 дней до конца срока

нет, сейчас декларации можно подать за 5 дней, но 1 дф не явл. декларацией, поэтому и вопрос

может, а ж и написала, что сейчас очень быстро все меняется

ПКУ "46.1. Податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків .... контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку."
"49.5. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, "

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Татьяна ТС писав: ПКУ "46.1. Податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків .... контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку."
"49.5. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, "
спасибо, не внимательно прочла

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”