Питання по 1 ДФ

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Нина1801 писав:
buhgalter2 писав:
Александр2301 писав:Подскажите пожалуйста, как провести з/п директора если з/п июль-август по 1460, и директор мог воспользоваться соц льготой, а сентябрь 5000 и льготой пользоваться нельзя. Проводить двумя строками?
В первой показать 2920 и соц льготу
Во второй 5000 и без льготы?
да, у вас будет 2 строки
У меня другое мнение.Человек пришел на работу,написал заявление на соц.льготу,а дальше уже видно:применять ему эту льготу или нет(в вашем случае,к примеру).В 1-дф в ознаке льготы ставим 01 и все пишем одной строчкой.
Двумя: в одной без льготы, в другой с льготой.

eMelya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1230
З нами з: 07 серпня 2013, 23:58
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 897 разів

Повідомлення eMelya »

Лариса М писав:
Нина1801 писав:
buhgalter2 писав: да, у вас будет 2 строки
У меня другое мнение.Человек пришел на работу,написал заявление на соц.льготу,а дальше уже видно:применять ему эту льготу или нет(в вашем случае,к примеру).В 1-дф в ознаке льготы ставим 01 и все пишем одной строчкой.
Двумя: в одной без льготы, в другой с льготой.
Одной строкой с льготой, по крайней мере такие консультации давала налоговая. На скорую руку не найду этот материал, но если уж очень нужно - поищем.

Первое, что попалось под руку жмём здесь, тут свежее статья

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

Лариса М писав:
Нина1801 писав:
buhgalter2 писав: да, у вас будет 2 строки
У меня другое мнение.Человек пришел на работу,написал заявление на соц.льготу,а дальше уже видно:применять ему эту льготу или нет(в вашем случае,к примеру).В 1-дф в ознаке льготы ставим 01 и все пишем одной строчкой.
Двумя: в одной без льготы, в другой с льготой.
Двумя строчками указывается, если в отчётном периоде применялись разные льготы, например, один месяц - "01", два других месяца - "04". Тогда отображаем отдельно.
Если, как в вопросе, в одном месяце была НСЛ, а в других - не было: отображаем в одной строчке.
Зображення
Зображення

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

buhgalter2 писав:
Александр2301 писав:Подскажите пожалуйста, как провести з/п директора если з/п июль-август по 1460, и директор мог воспользоваться соц льготой, а сентябрь 5000 и льготой пользоваться нельзя. Проводить двумя строками?
В первой показать 2920 и соц льготу
Во второй 5000 и без льготы?
да, у вас будет 2 строки
извините, что ввела в заблуждение.
ЗИР, категория 103.25
Як правильно відобразити у податковому розрахунку за ф. 1ДФ суму виплаченої заробітної плати, якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання ПСП?

Коротка:
У разі якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання податкової соціальної пільги, то в податковому розрахунку за ф. 1ДФ заповнюють лише один рядок, в якому зазначають відповідну ознаку пільги.
Повна:
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (далі – Порядок).
Відповідно до п. 3.6 розд. ІІІ Порядку щодо кожної фізичної особи потрібно заповнювати стільки рядків, скільки ознак доходів вона має. Про кожну ознаку доходу фізичної особи потрібно заповнювати тільки один рядок з обов’язковим заповненням графи 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта», крім випадків, зазначених у пунктах 3.7 та 3.8 розд. ІІІ Порядку.
Згідно з п. 3.8 Порядку у графі 8 «Ознака податкової соціальної пільги» відображається ознака податкової соціальної пільги згідно з довідником ознак податкових соціальних пільг, наведеним у додатку до цього Порядку. Графа 8 заповнюється тільки для фізичних осіб, які мали пільги щодо податку у звітному періоді згідно із законодавством за місцем отримання основного доходу. За відсутності у фізичної особи пільг у звітному періоді у графі 8 проставляється прочерк. При заповненні графи 8 слід враховувати ту ознаку пільги, яка відповідає нарахованому доходу. Допускається наявність кількох рядків з однією ознакою доходу тільки у разі наявності у фізичної особи кількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу).
Отже, у разі якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання податкової соціальної пільги, то в податковому розрахунку за ф. 1ДФ заповнюють лише один рядок, в якому зазначають відповідну ознаку пільги.
http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques


zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Підкажіть будь-ласка я відправив 1-дф за 3 кв і мені прийшло повідомлення J1490502 про помилки в 1-дф з кодом 77 ( в звязку зі смертю код закритий) що мені робити, дати нову звітну і удалити цього платника?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8523
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:Підкажіть будь-ласка я відправив 1-дф за 3 кв і мені прийшло повідомлення J1490502 про помилки в 1-дф з кодом 77 ( в звязку зі смертю код закритий) що мені робити, дати нову звітну і удалити цього платника?
А у вас на даний звіт прийшла кв.2 про прийняття ?
Якщо так, то врахуйте, що нова звітна 1ДФ подається по типу уточнюючої - тобто показуєте тільки те що "на введення" або "на вилучення"

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
zoltan писав:Підкажіть будь-ласка я відправив 1-дф за 3 кв і мені прийшло повідомлення J1490502 про помилки в 1-дф з кодом 77 ( в звязку зі смертю код закритий) що мені робити, дати нову звітну і удалити цього платника?
А у вас на даний звіт прийшла кв.2 про прийняття ?
Якщо так, то врахуйте, що нова звітна 1ДФ подається по типу уточнюючої - тобто показуєте тільки те що "на введення" або "на вилучення"
є 2 квит, але мені цього платника удалити ?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4142
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

zoltan писав:Підкажіть будь-ласка я відправив 1-дф за 3 кв і мені прийшло повідомлення J1490502 про помилки в 1-дф з кодом 77 ( в звязку зі смертю код закритий) що мені робити, дати нову звітну і удалити цього платника?
вы пишите только этого работника с неправильным и правильным кодом, новый 1ДФ

eMelya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1230
З нами з: 07 серпня 2013, 23:58
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 897 разів

Повідомлення eMelya »

zoltan писав:
Tasa писав:
zoltan писав:Підкажіть будь-ласка я відправив 1-дф за 3 кв і мені прийшло повідомлення J1490502 про помилки в 1-дф з кодом 77 ( в звязку зі смертю код закритий) що мені робити, дати нову звітну і удалити цього платника?
А у вас на даний звіт прийшла кв.2 про прийняття ?
Якщо так, то врахуйте, що нова звітна 1ДФ подається по типу уточнюючої - тобто показуєте тільки те що "на введення" або "на вилучення"
є 2 квит, але мені цього платника удалити ?
Якщо ід.код вже вилучений із бази то краще видалити і з 1ДФ. Але якщо гроші отримав родич, то вписуйте ід.код родича.

ОІВ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 09 березня 2016, 10:08
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення ОІВ »

Що не звіт ..так знову капець#wall# Підскажіть будь-ласка: як мені відобразити лікарняні з найменшими проблемами для підприємства потім. Ситуація: з серпня 2016 працівник на лікарняному. з 1.08. по 09.08 виплачено лікарняних 426,78( 237,10 за рах підприємства, 189,68 за рах. Фонду). на сьогодні найдійшли кошти на виплату з 10.08 по 18.09 в сумі 1896,80. В 1 дф я показую лише те що фактично в звітному кварталі виплатила?одною сточкою з озн. 101 з-п і другою строчкою але теж з озн 101 кошти за лікарняні ? тобто лише 426,78 грн. Адже 1896,80 я виплачую вже в 4 кварталі але частково за третій?...одним словом я запуталась...#g_cray#

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”