Питання по 1 ДФ

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Доброго дня!!!
Моє підприємство орендує у директора( фіз особа) житлове приміщення.
Організація нараховує та перераховує ПДФО та ВЗ.
У 1 ДФ таку операцію показую під 106 ознакою????

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Helga_R писав:
lypusty писав:
Лариса М писав: Да нет, вы только в графе "ознака доходу " выберите правильный код.
Это понятно, что он будет с кодом 106, но его относим явно же , что не в графу працювало за трудовым договором, его ставим працювало за ЦПД?
Я не показую у графі ЦПХ, у нас теж є такий договір оренди з фіз.особою. Вам головне - показати в 1-дф брудну суму, ПДФО і знизу цю ж суму включити військовий збір. Це не ЦПХ, Ви ж його в звіті ЄСВ не показуєте, правильно? Бо не сплачуєте ЄСВ по тій же причині - це не ЦПХ,#smile3#
Подскажите, теперь не знаю как быть, предыдущий бухгалтер в 1ДФ показывала в колонке кол-во ЦПД -1 эту аренду у физ.лица, в текущем периоде у нас еще один добавился, сомневаюсь как быть, если ничего не ставить, у налоговой не возникнет вопрос куда делось, если в предыдущем периоде стояло в шапке?!

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Надо ли в 1ДФ отображать дивиденды?Ставим ИНН учредителя, который получил и озанака доходу 109?

Марина бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 07 жовтня 2016, 10:23
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 94 рази

Повідомлення Марина бух »

lypusty писав:
Helga_R писав:
lypusty писав: Это понятно, что он будет с кодом 106, но его относим явно же , что не в графу працювало за трудовым договором, его ставим працювало за ЦПД?
Я не показую у графі ЦПХ, у нас теж є такий договір оренди з фіз.особою. Вам головне - показати в 1-дф брудну суму, ПДФО і знизу цю ж суму включити військовий збір. Це не ЦПХ, Ви ж його в звіті ЄСВ не показуєте, правильно? Бо не сплачуєте ЄСВ по тій же причині - це не ЦПХ,#smile3#
Подскажите, теперь не знаю как быть, предыдущий бухгалтер в 1ДФ показывала в колонке кол-во ЦПД -1 эту аренду у физ.лица, в текущем периоде у нас еще один добавился, сомневаюсь как быть, если ничего не ставить, у налоговой не возникнет вопрос куда делось, если в предыдущем периоде стояло в шапке?!
А які питання можуть бути у ДФС? Ну був у Вас раніше такий договір, тепер немає. Попередній бухгалтер робила неправильно, так ви маєте бажання задвоїти її помилку?

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Марина бух писав:
lypusty писав:
Helga_R писав: Я не показую у графі ЦПХ, у нас теж є такий договір оренди з фіз.особою. Вам головне - показати в 1-дф брудну суму, ПДФО і знизу цю ж суму включити військовий збір. Це не ЦПХ, Ви ж його в звіті ЄСВ не показуєте, правильно? Бо не сплачуєте ЄСВ по тій же причині - це не ЦПХ,#smile3#
Подскажите, теперь не знаю как быть, предыдущий бухгалтер в 1ДФ показывала в колонке кол-во ЦПД -1 эту аренду у физ.лица, в текущем периоде у нас еще один добавился, сомневаюсь как быть, если ничего не ставить, у налоговой не возникнет вопрос куда делось, если в предыдущем периоде стояло в шапке?!
А які питання можуть бути у ДФС? Ну був у Вас раніше такий договір, тепер немає. Попередній бухгалтер робила неправильно, так ви маєте бажання задвоїти її помилку?
Спасибо за ответ!

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Anzhela Guseva писав:Надо ли в 1ДФ отображать дивиденды?Ставим ИНН учредителя, который получил и озанака доходу 109?
#umbr#

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Anzhela Guseva писав:
Anzhela Guseva писав:Надо ли в 1ДФ отображать дивиденды?Ставим ИНН учредителя, который получил и озанака доходу 109?
#umbr#
Конечно нужно, 109 код. Начислено выплачено, НДФЛ, и в разделе ВЗ

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Подскажите, если ничего не ставим працювало за ЦПД, то оставляем пустое окошко или ставим прочерк или ставим 0? Спасибо за ответ.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Anzhela Guseva писав:Надо ли в 1ДФ отображать дивиденды?Ставим ИНН учредителя, который получил и озанака доходу 109?
Обязательно! #ok#

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

lypusty писав:Подскажите, если ничего не ставим працювало за ЦПД, то оставляем пустое окошко или ставим прочерк или ставим 0? Спасибо за ответ.
Пустое окошко.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”