Питання по 1 ДФ

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати у формі 1ДФ кошти, які ми повернули ФОПу за неотриманий товар? Тобто він нам зробив передоплату, товар не отримав, кошти ми повернули. І з яким кодом, якщо потрібно?

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

blize писав:Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати у формі 1ДФ кошти, які ми повернули ФОПу за неотриманий товар? Тобто він нам зробив передоплату, товар не отримав, кошти ми повернули. І з яким кодом, якщо потрібно?


Я думаю, что нет. Это не доход ФОПа. Вы ему не платите за что-то, а просто возвращаете деньги.




blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ната2016 писав:
blize писав:Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати у формі 1ДФ кошти, які ми повернули ФОПу за неотриманий товар? Тобто він нам зробив передоплату, товар не отримав, кошти ми повернули. І з яким кодом, якщо потрібно?


Я думаю, что нет. Это не доход ФОПа. Вы ему не платите за что-то, а просто возвращаете деньги.
Спасибо! Совершенно не могу найти, где почитать об этом конкретно...((((((

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ната2016 писав:
А прочтите вот это
У меня ситуация наоборот, я продавец, а ФОП - покупатель((

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

blize писав:
ната2016 писав:
А прочтите вот это
У меня ситуация наоборот, я продавец, а ФОП - покупатель((

да я поэтому и удалила сразу, запуталась

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

blize писав:
ната2016 писав:
А прочтите вот это
У меня ситуация наоборот, я продавец, а ФОП - покупатель((
я тоже считаю, что не нужно, это если наоборот ситуация - была оплата ФОПу, а потом он эту предоплату вернул, тогда да - нужно отражать с отрицательным значением.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Спасибо всем! Дозвонилась на ПУЛЬС, тоже сказали, что отображать не нужно #g_dance#

Iryna_kiev
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 20 вересня 2016, 10:27
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Iryna_kiev »

Ожинка писав:Я відображаю такі відпускні повністю в 1 кварталі 2018 року,не розділяю на частини, як такі, що нараховані та виплачені у березні.І в звіті єсв теж окремою строкою відобразила нараховані відпускні за квітень 2018.
Просто в податковій дали таку відповідь:

"Якщо платник податку отримує доходи у вигляді заробітної плати за період її збереження згідно із законодавством, у тому числі за час відпустки або перебування платника податку на лікарняному, то з метою їх оподаткування, такі доходи (їх частина) відносяться до відповідних податкових періодів їх нарахування (п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ)".


Ожинка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 10 жовтня 2013, 11:46
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Ожинка »

Скрытый текст
Iryna_kiev писав:
Ожинка писав:Я відображаю такі відпускні повністю в 1 кварталі 2018 року,не розділяю на частини, як такі, що нараховані та виплачені у березні.І в звіті єсв теж окремою строкою відобразила нараховані відпускні за квітень 2018.
Просто в податковій дали таку відповідь:

"Якщо платник податку отримує доходи у вигляді заробітної плати за період її збереження згідно із законодавством, у тому числі за час відпустки або перебування платника податку на лікарняному, то з метою їх оподаткування, такі доходи (їх частина) відносяться до відповідних податкових періодів їх нарахування (п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ)".
Корисувалась цим https://news.dtkt.ua/ua/accounting/reposts/37452 ,http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/9370
та іншими подібними консультаціями

Ожинка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 10 жовтня 2013, 11:46
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Ожинка »

Підкажіть, будь ласка, по такому питанню: як в 1дф відобразити працівника ,який працював у нас за сумісництвом (основне міце роботи -на іншому підприємстві), а в січні він був прийнятий ще на одну посаду за сумісництвом( без звільнення з першої). Повідомлення по його новій посаді подали. Зарплата нараховується по двох посадах .В 1ДФ таку особу відображати в одній строчці- при цьому дату прийняття не вказувати, чи двома- з новою датою прийняття в січні?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”