Питання по 1 ДФ

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Denis@@@ писав:а у меня только номер удостоверения и дата и адрес а кода нету. Но в реестре нотариусов на сайте минюста я ее нашел но там кода нету.
А паспортні дані є? Можливо Ваш нотаріус відмовися від РНОКПП "з релігійних міркувань?". Я б все ж звернулася з цим питанням до самого нотаріуса.

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Denis@@@ писав:а у меня только номер удостоверения и дата и адрес а кода нету. Но в реестре нотариусов на сайте минюста я ее нашел но там кода нету.
возьмите у нотариуса копию 4-ОПП

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Коллеги у меня вопрос в случаи если есть договор ссуды (на сдачу помещения) от юр.лица физлицу, очевидно это будет допблаго и необходимо насчитать НДФЛ, и очевидно с какой то рыночной стоимости за 1м.кв., но как это отразить в 1ДФ, а главное как провести у юрлица, с какого перепугу у него появиться оплата НДФЛ (а юрлицо очевидно будет налоговым агентом) ? Нужно ли как то начислять эту арендную плату физику как вознаграждение, ведь по сути он ничего не платит.

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який код ставити в 1 ДФ при виплаті компенсації за невикористану відпустку зовнішньому суміснику, яка була виплачена вже після звільнення: 101 чи 127?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Мученик писав:Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який код ставити в 1 ДФ при виплаті компенсації за невикористану відпустку зовнішньому суміснику, яка була виплачена вже після звільнення: 101 чи 127?
101

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1037778.html
Отже, у разі повернення ФОП суми попередньої оплати при розірванні договору, яка була відображена суб’єктом господарювання у розрахунку за формою №1ДФ за попередній квартал, суб’єкт господарювання зазначає таку суму повернення з від’ємним значенням у складі податкового розрахунку за ф. №1ДФ за будь-який наступний податковий період, протягом якого відбулося таке повернення коштів
давно шукала консультації...

luchko
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 02 лютого 2018, 20:26
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення luchko »

Подскажите коллеги
поспешила и сдала уже 1ДФ за 2-й кв-л. теперь обнаружила что не включила одного фопа с кодом 157. Могу ли я сдать еще один отчет написать порция 02 ??? Вообще где написано про эти "порции"? что они значат? не хотелось бы трогать уже сданный отчет.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

luchko писав:Подскажите коллеги
поспешила и сдала уже 1ДФ за 2-й кв-л. теперь обнаружила что не включила одного фопа с кодом 157. Могу ли я сдать еще один отчет написать порция 02 ??? Вообще где написано про эти "порции"? что они значат? не хотелось бы трогать уже сданный отчет.
або не чіпать, або здать Звітний новий... де показати тільки цього фопа... у кол 9 "0"
http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/261132.html

ЗІ я здавала звітний новий)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2044 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

luchko писав:Подскажите коллеги
поспешила и сдала уже 1ДФ за 2-й кв-л. теперь обнаружила что не включила одного фопа с кодом 157. Могу ли я сдать еще один отчет написать порция 02 ??? Вообще где написано про эти "порции"? что они значат? не хотелось бы трогать уже сданный отчет.
Первоисточник: МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ, НАКАЗ 13.01.2015 № 4


симона
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 грудня 2011, 13:19
Дякував (ла): 27 разів

Повідомлення симона »

Добрый день! Подскажите, возвратно-финансовая помощь от директора, отражается в 1 ДФ? И под каким кодом? Спасибо.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”