Питання по 1 ДФ

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

roman21051993 писав:Підкажіть будь-ласка чим грозить подання недостовірних даних по 1 дф ?
Смотря что за ошибка.
Смотрите тему: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm416663.aspx#416663
Если ошибка не касается размера удержанного и/или уплоченного НДФЛ, а так же ИНН указанных лиц - штрафа нет.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Regina писав:Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как отразить данную ситуацию в отчете 1 ДФ! Начислена заработная плата работникам за 3 месяца 4-го квартала в сумме 7500,00. Выплачена заработная плата в 4 квартале - только за октябрь-2500,00. Начислен НДФЛ за 4-й квартал - 568,38. Перечислен НДФЛ до 30.01.2014г. полностью - в сумме 568,38. Как правильно отразить суммы НДФЛ в колонках 4а и 4??? Заранее благодарю за ответ!
имхо, в Вашем случае при несвоевременной выплате зарплаты, нужно указать суммуНДФЛ перечисленную в пределах отчетного квартала

Regina
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 03 травня 2012, 13:11
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення Regina »

marinesko писав:
Regina писав:Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как отразить данную ситуацию в отчете 1 ДФ! Начислена заработная плата работникам за 3 месяца 4-го квартала в сумме 7500,00. Выплачена заработная плата в 4 квартале - только за октябрь-2500,00. Начислен НДФЛ за 4-й квартал - 568,38. Перечислен НДФЛ до 30.01.2014г. полностью - в сумме 568,38. Как правильно отразить суммы НДФЛ в колонках 4а и 4??? Заранее благодарю за ответ!
имхо, в Вашем случае при несвоевременной выплате зарплаты, нужно указать суммуНДФЛ перечисленную в пределах отчетного квартала
Т.е. в отчете 1 ДФ это будет выглядеть так: 3а=7500,00 3=2500,00 4а=568,38 4=378,92 (без НДФЛ за декабрь, оплаченный в январе) Я правильно поняла?

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Regina писав:
marinesko писав:
Regina писав:Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как отразить данную ситуацию в отчете 1 ДФ! Начислена заработная плата работникам за 3 месяца 4-го квартала в сумме 7500,00. Выплачена заработная плата в 4 квартале - только за октябрь-2500,00. Начислен НДФЛ за 4-й квартал - 568,38. Перечислен НДФЛ до 30.01.2014г. полностью - в сумме 568,38. Как правильно отразить суммы НДФЛ в колонках 4а и 4??? Заранее благодарю за ответ!
имхо, в Вашем случае при несвоевременной выплате зарплаты, нужно указать суммуНДФЛ перечисленную в пределах отчетного квартала
Т.е. в отчете 1 ДФ это будет выглядеть так: 3а=7500,00 3=2500,00 4а=568,38 4=378,92 (без НДФЛ за декабрь, оплаченный в январе) Я правильно поняла?
ЕБНЗ

Яким чином заповнюється графа 4 податкового розрахунку за ф. № 1ДФ якщо заробітна плата виплачується несвоєчасно (у наступному кварталі), а сума ПДФО перераховується до бюджету у визначений термін, а саме протягом 30-ти календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходів?

Відповідно пп.168.1.5 п.168.1 ст.168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду.
Згідно п.3.3 р.ІІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020, заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена у лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена у березні), за березень (нарахована у березні та виплачена у квітні).
У разі своєчасної виплати заробітної плати, так само відображається і податок на доходи фізичних осіб, що перераховується у встановлені терміни до бюджету у наступному місяці.
Виходячи з вищенаведеного, у разі, якщо заробітна плата виплачується несвоєчасно (у наступному кварталі) то, незважаючи на те, що податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету у визначений ПКУ термін, а саме протягом 30-ти календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходів, у графі 4 Податкового розрахунку за ф. №1ДФ відображається сума фактично перерахованого до бюджету податку у наступному кварталі.




Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Підкажіть, будь ласка, засновникам-фізособам виплачено дивіденди, в 1 дф відображено,податок підприємство за них сплатило, питання- чи потрібно їм здавати декларацію про доходи за 2013рік ,так як вони отримали в 2013р. дивіденди?

Flory
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 28 січня 2012, 14:05
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 31 раз

Повідомлення Flory »

77Helen писав:Сдала отчёт вчера, но 2-ой квитанции до сих пор нет... Может, я не одна такая?
Реально не приходит вторая квитанция! Если и 10 не придет, можно ли еще раз 1ДФ скопировать и отправить? Или как быть, подскажите, пожалуйста.

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

Flory писав:
77Helen писав:Сдала отчёт вчера, но 2-ой квитанции до сих пор нет... Может, я не одна такая?
Реально не приходит вторая квитанция! Если и 10 не придет, можно ли еще раз 1ДФ скопировать и отправить? Или как быть, подскажите, пожалуйста.

ситуация та же! #wall# присоединяюсь к вопросу!

2510
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 06 грудня 2013, 15:59
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення 2510 »

Я тоже третий день жду квитанцию, звонила в налоговую - сказали, что отчеты приняты и ждите 2 квитанцию. Сервер ну оооооочень медленно работает.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

TOSHKA_VIKA писав:
Flory писав:
77Helen писав:Сдала отчёт вчера, но 2-ой квитанции до сих пор нет... Может, я не одна такая?
Реально не приходит вторая квитанция! Если и 10 не придет, можно ли еще раз 1ДФ скопировать и отправить? Или как быть, подскажите, пожалуйста.

ситуация та же! #wall# присоединяюсь к вопросу!
Я вот уже 02 февраля жду квитанцию № 2. Нет ее и все. Первіе пришли, а вот последняя"затерялась" в просторах инета.

Timka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 09 лютого 2014, 21:50
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Timka »

К вопросу о нерасторопности минсдоховского сервера-ДФ-ки по ФОПам я отправила еще 5-го февраля. Лети с приветом-приди с ответом... Обе квитанции
пришли в тот же день. Еще по единщикам отправляла отчеты по ЕСВ - дод 4 и 5. Тот же хеппи-энд ( МЕДок стоит лицензионный, ключики тоже). Ну тут я расслабилась и позволила себе 1ДФ по юрику отправить 6-го февраля (в четверг, заметьте, но за 4 дня до срока сдачи). И тут пруха закончилась.
Уже в пятницу все "горячие линии" были перегружены (о чем нам сообщали на всех языках, включая самый понятный-китайский). А районная ДПИ просто тупо сбрасывала звонки. Интуиция мне подсказала, что таких как я оч-ч-ч-ень много. Посмотрим завтра, т.е. уже сегодня, а там будем действовать по обстановке. 1ДФ-это особо коварный "табуированный" отчет и трудно дать совет-стоит ли еще посылать копию "новий звітний"? А вдруг задвоится? (это я к вопросу Дарции)

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”