Питання по 1 ДФ

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! Знайшли мене у відпустці...
Є профспілкова організація. Десь близько 200 членів. Щокварталу 3-4 людям виплачуються матеріальні допомоги, оплата на культурно-виховні заходи. Кожна сума до 50-300 грн.
Стараюся, щоб не повторювалися працівники, яким видається виплата, щоб не платити пдфо. Всі виплати відображаю із кодом 167.
Перед відпусткою вручила голові профспілки 1дф, сказала, щоб здав. Інспектор звіт прийняла і сказала, що у 1кв. 2014 р. помилка в ідентифіаційному, щоб здати уточнюючий.
А тепер питання: Штраф буде, якщо у мене не було по них нарахування пдфо? Підозрюю, що так...
Чи могла інспекторка при здачі звітності побачити помилку в ідентифікаційному? Мені здається, що ні...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Только что звонила в гор.консультацию по поводу 1ДФ. Сказали, что запрета на подачу формы 1ДФ (старый вид) нет. Более того, рекомендовали сдавать по старой форме. Сказал мужчина (консультант), что вопрос сдачи отчета по военному сбору на обсуждении и не 100% гарантия, что он будет в 1ДФ. А если и будет, то будут внесены изменения для тех, кто сдал по старой форме. Тем более, что это в рамках Законодательства. Буду сдавать 1ДФ по старой форме. Тем более - выгружу из 1С. А то пока все сделают изменения ПО, то и сроки пройдут. А там посмотрим )))

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Natalenna писав:Добрий день! Знайшли мене у відпустці...
Є профспілкова організація. Десь близько 200 членів. Щокварталу 3-4 людям виплачуються матеріальні допомоги, оплата на культурно-виховні заходи. Кожна сума до 50-300 грн.
Стараюся, щоб не повторювалися працівники, яким видається виплата, щоб не платити пдфо. Всі виплати відображаю із кодом 167.
Перед відпусткою вручила голові профспілки 1дф, сказала, щоб здав. Інспектор звіт прийняла і сказала, що у 1кв. 2014 р. помилка в ідентифіаційному, щоб здати уточнюючий.
А тепер питання: Штраф буде, якщо у мене не було по них нарахування пдфо? Підозрюю, що так...
Чи могла інспекторка при здачі звітності побачити помилку в ідентифікаційному? Мені здається, що ні...
Вчера на семинаре по 1ДФ сказали, что нет штрафов при уточненке, которая не привела к занижению, уменьшению и др. изменениям по суммам. Ошибка по идентификационному скорее всего в кол-ве цифр,другую дф не отследит, а вот ЕСВ может через ПФ.

@Nika@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1412
З нами з: 09 січня 2011, 14:26
Звідки: Кривий Ріг
Дякував (ла): 959 разів
Подякували: 1175 разів

Повідомлення @Nika@ »

novichok писав:
Natalenna писав:Добрий день! Знайшли мене у відпустці...
Є профспілкова організація. Десь близько 200 членів. Щокварталу 3-4 людям виплачуються матеріальні допомоги, оплата на культурно-виховні заходи. Кожна сума до 50-300 грн.
Стараюся, щоб не повторювалися працівники, яким видається виплата, щоб не платити пдфо. Всі виплати відображаю із кодом 167.
Перед відпусткою вручила голові профспілки 1дф, сказала, щоб здав. Інспектор звіт прийняла і сказала, що у 1кв. 2014 р. помилка в ідентифіаційному, щоб здати уточнюючий.
А тепер питання: Штраф буде, якщо у мене не було по них нарахування пдфо? Підозрюю, що так...
Чи могла інспекторка при здачі звітності побачити помилку в ідентифікаційному? Мені здається, що ні...
Вчера на семинаре по 1ДФ сказали, что нет штрафов при уточненке, которая не привела к занижению, уменьшению и др. изменениям по суммам. Ошибка по идентификационному скорее всего в кол-ве цифр,другую дф не отследит, а вот ЕСВ может через ПФ.
п. 119.2 НКУ: штраф 510, "якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку". Думаю, вполне могут штрафануть, т.к. меняется идент.код.
Насчет отследить - мало ли, вдруг неправильный номер не обнаружился в базе ГНИ, и система выдала ошибку. Трудно сказать, не зная их ПО.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

lblb_lblb писав:Только что звонила в гор.консультацию по поводу 1ДФ. Сказали, что запрета на подачу формы 1ДФ (старый вид) нет. Более того, рекомендовали сдавать по старой форме. Сказал мужчина (консультант), что вопрос сдачи отчета по военному сбору на обсуждении и не 100% гарантия, что он будет в 1ДФ. А если и будет, то будут внесены изменения для тех, кто сдал по старой форме. Тем более, что это в рамках Законодательства. Буду сдавать 1ДФ по старой форме. Тем более - выгружу из 1С. А то пока все сделают изменения ПО, то и сроки пройдут. А там посмотрим )))
убедили! #smile3#
сдам уже, а то срок ключей заканчивается

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

marinesko писав:
lblb_lblb писав:Только что звонила в гор.консультацию по поводу 1ДФ. Сказали, что запрета на подачу формы 1ДФ (старый вид) нет. Более того, рекомендовали сдавать по старой форме. Сказал мужчина (консультант), что вопрос сдачи отчета по военному сбору на обсуждении и не 100% гарантия, что он будет в 1ДФ. А если и будет, то будут внесены изменения для тех, кто сдал по старой форме. Тем более, что это в рамках Законодательства. Буду сдавать 1ДФ по старой форме. Тем более - выгружу из 1С. А то пока все сделают изменения ПО, то и сроки пройдут. А там посмотрим )))
убедили! #smile3#
сдам уже, а то срок ключей заканчивается
Я не убеждаю :-) Просто делюсь информацией. А каждый сам принимает решение - быть или не быть :-)
Только что через Медок сдала отчет. принято. Очень хочется, что бы научились наши чудные законодатели работать в правовом поле. Не успеои сделать вовремя отчет, значит это не наша головная боль. А вообще я считаю, что по военному сбору должен быть отдельный отчет. Это же временный налог, а 1ДФ уже настроена, все работает, зачем ломать? Ломать - не строить.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13687
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27923 рази

Повідомлення Яков »

lblb_lblb писав:
marinesko писав:
lblb_lblb писав:Только что звонила в гор.консультацию по поводу 1ДФ. Сказали, что запрета на подачу формы 1ДФ (старый вид) нет. Более того, рекомендовали сдавать по старой форме. Сказал мужчина (консультант), что вопрос сдачи отчета по военному сбору на обсуждении и не 100% гарантия, что он будет в 1ДФ. А если и будет, то будут внесены изменения для тех, кто сдал по старой форме. Тем более, что это в рамках Законодательства. Буду сдавать 1ДФ по старой форме. Тем более - выгружу из 1С. А то пока все сделают изменения ПО, то и сроки пройдут. А там посмотрим )))
убедили! #smile3#
сдам уже, а то срок ключей заканчивается
Я не убеждаю :-) Просто делюсь информацией. А каждый сам принимает решение - быть или не быть :-)
Только что через Медок сдала отчет. принято. Очень хочется, что бы научились наши чудные законодатели работать в правовом поле. Не успеои сделать вовремя отчет, значит это не наша головная боль. А вообще я считаю, что по военному сбору должен быть отдельный отчет. Это же временный налог, а 1ДФ уже настроена, все работает, зачем ломать? Ломать - не строить.
Прогноз (мой): новая форма 1-ДФ появится (если её утвердят до 15 октября) к концу октября-в начале ноября. Хотя...
Если вспомнить, например, прошлую версию Податковой декларации тур.сбора (приняли 21.12.2012), по которой должны были отчитываться за 1 полугодие: электронная форма бланка появилась в ОПЗ в начале июля, через Айфин нельзя было отправить (они не спешили менять справочники), отправлял через Сонату, которая тоже не распознавала ту версию документа, но хоть позволила отправить
Зображення

Ustana
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 30 червня 2010, 03:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ustana »

Мне тоже сказали сдавать по старой, а потом Звітна нова или корректировка, но без штрафа. Такое.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Простодаша писав:1. Студент получал стипендию
2. Сотрудник получал по двум предприятиям льготу только странно как-то мне в налоговй сказали по этому сотруднику ничего не делать сомневаюсь.Уведомление пришло сотруднику.

Я не могу добится от налоговиков как отобразить переасчет в 1ДФ только уточненки а какие уточненки у меня по заявлениям все правильно.Я пересчитываю и доудерживаю со 100% штрафом.А как это показать то.
Відображення у формі № 1ДФ суми штрафу, нарахованої в результаті неправомірного застосування соціальної пільги
http://golovbukh.ua/news/vidobrazhennja ... oyi_pilgi/

Прес-служба ГУ ДФС у м. Києві
Відповідно до підпункту 169.2.4 Податкового кодексу України (ПК), якщо платник податку порушує норми пункту 169.2 ПК, внаслідок чого, зокрема, податкова соціальна пільга застосовується також під час отримання інших доходів протягом будь-якого звітного податкового місяця або за кількома місцями отримання доходів, такий платник податку втрачає право на отримання податкової соціальної пільги за всіма місцями отримання доходу починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, у якому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється.
Платник податку може відновити право на застосування податкової соціальної пільги, якщо він подасть заяву про відмову від такої пільги всім роботодавцям із зазначенням місяця, коли відбулося таке порушення, на підставі чого кожен роботодавець нараховує і утримує відповідну суму недоплати податку та штраф у розмірі 100% суми цієї недоплати за рахунок найближчої виплати доходу такому платнику податку, а у разі, коли сума виплати недостатня, — за рахунок наступних виплат. Якщо сума недоплати та/або штрафу не були утримані податковим агентом за рахунок доходу платника податку, то такі суми включаються до річної податкової декларації такого платника податку. При цьому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється з податкового місяця, що настає за місяцем, в якому сума такої недоплати та штраф повністю погашаються.
Наказом МДЗ від 21.01.2014 № 49 затверджено форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.
Нормами Порядку № 49 не передбачено відображення у податковому розрахунку штрафних санкцій, які застосовуються до платника податку в разі порушення ним норм застосування податкової соціальної пільги.
Отже, якщо працедавцем у поданому податковому розрахунку за звітний період зазначено ознаку податкової соціальної пільги, наданої платнику податку, який не мав права на її застосування, і відображено занижену суму податку, утриманого з врахуванням податкової соціальної пільги, то в такому випадку необхідно провести відповідне коригування показників цього податкового розрахунку та подати уточнюючий податковий розрахунок за цей період. Коригування показників форми № 1ДФ проводиться за правилами, встановленими Порядком № 49.
В уточнюючому розрахунку зазначаються два рядки: рядок, який підлягає вилученню з попереднього розрахунку (у графі 8 такого рядка у попередньому розрахунку відображалась ознака неправомірно наданої податкової соціальної пільги), та новий рядок, який підлягає введенню.
У новому рядку в графах 3а та 3 відображаються суми нарахованого та виплаченого доходу (дорівнюють сумам, відображеним у цих же графах рядка на вилучення), у графі 4а сума правильно нарахованого податку (без застосування податкової соціальної пільги), у графі 4 — сума перерахованого податку (дорівнює сумі, відображеної у графі 4 рядка на вилучення), у графі 5 — ознака доходу «101», у графі 8 — прочерк, у графі 9 — проставляється «0» (ознака рядка на введення).
Сума утриманої недоплати, перерахована до бюджету, відображається у податковому розрахунку за звітний період, в якому це перерахування фактично відбулось.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Яков писав:
lblb_lblb писав:
marinesko писав: убедили! #smile3#
сдам уже, а то срок ключей заканчивается
Я не убеждаю :-) Просто делюсь информацией. А каждый сам принимает решение - быть или не быть :-)
Только что через Медок сдала отчет. принято. Очень хочется, что бы научились наши чудные законодатели работать в правовом поле. Не успеои сделать вовремя отчет, значит это не наша головная боль. А вообще я считаю, что по военному сбору должен быть отдельный отчет. Это же временный налог, а 1ДФ уже настроена, все работает, зачем ломать? Ломать - не строить.
Прогноз (мой): новая форма 1-ДФ появится (если её утвердят до 15 октября) к концу октября-в начале ноября. Хотя...
Если вспомнить, например, прошлую версию Податковой декларации тур.сбора (приняли 21.12.2012), по которой должны были отчитываться за 1 полугодие: электронная форма бланка появилась в ОПЗ в начале июля, через Айфин нельзя было отправить (они не спешили менять справочники), отправлял через Сонату, которая тоже не распознавала ту версию документа, но хоть позволила отправить
Мой прогноз похож на Ваш. Как пример-Декларация о прибыли. Все кто сдал по старой форме, отделались легким испугом. До определенного числа подачи отчета (по-моему это было 10) даже пересдавать не нужно было. Мне видится вариант, что не успевая переделать 1ДФ, введут отдельную форму. Хотя ...

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”