Форма 1 ДФ: аренда

galina92
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 травня 2012, 05:00
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення galina92 »

Так я теж це знаю, але ось що я знайшла в газеті допомога ПП!
Предпринимателям-арендаторам о ф. № 1ДФ
24:04:2012 г.

Статтею 176 Податкового Кодексу України передбачено, що податковий агент зобов’язаний подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платника податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Згідно за ст. 170 Податкового кодексу України податковим агентом платника податку — орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості є орендар.
Тобто податковий агент зобов’язаний повідомити про суми виплаченої орендної плати фізособі-підприємцю у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платника податку, і сум утриманого з них податку за ф. №1ДФ.
Приватні підприємці зобов’язані надавати відомості за ф. №1ДФ окремо за кожен квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.
За неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку відповідальність платника податку передбачено п. 119.2 Податкового кодексу України і становить 510 грн.

Дніпродзержинська ОДПІ

Дякую за відповідь!

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

galina92 писав:Так я теж це знаю, але ось що я знайшла в газеті допомога ПП!
Предпринимателям-арендаторам о ф. № 1ДФ
24:04:2012 г.

Статтею 176 Податкового Кодексу України передбачено, що податковий агент зобов’язаний подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платника податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Згідно за ст. 170 Податкового кодексу України податковим агентом платника податку — орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості є орендар.
Тобто податковий агент зобов’язаний повідомити про суми виплаченої орендної плати фізособі-підприємцю у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платника податку, і сум утриманого з них податку за ф. №1ДФ.
Приватні підприємці зобов’язані надавати відомості за ф. №1ДФ окремо за кожен квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.
За неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку відповідальність платника податку передбачено п. 119.2 Податкового кодексу України і становить 510 грн.

Дніпродзержинська ОДПІ

Дякую за відповідь!
а что Вас здесь смутило? все правильно написано - Ваш арендатор покажет вас в 1ДФ

galina92
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 травня 2012, 05:00
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення galina92 »

Я не розумію мені потрібно подавати 1 ДФ чи його подаватиме орендатор !

Вечірка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1000
З нами з: 27 лютого 2012, 05:49
Дякував (ла): 909 разів
Подякували: 548 разів

Повідомлення Вечірка »

по тем суммам, что Вы получаете в качестве арендной платы, 1ДФ подают ваши арендаторы, именно они показывают сколько уплатили Вам.

galina92
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 травня 2012, 05:00
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення galina92 »

Дякую!

galina92
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 травня 2012, 05:00
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення galina92 »

Підкажіть будь ласка ознаку доходу по оренді для заповнення 1 ДФ

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

я пишу 106 если это просто физ лицо, если ФОП-157

galina92
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 03 травня 2012, 05:00
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення galina92 »

Велике дякую а то я в цьому не розуміюсь

Марина Буглакова
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 01 лютого 2012, 12:17
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Марина Буглакова »

Предприятие юр.лицо. Арендует помещение у ФЛП. Начислили арендную плату 30.09.2012 - 150 грн. Выплатили 05.10.2012 - 150 грн. Отображать ли в форме 1 ДФ в графах 3 и 3а одинаковую сумму - 150 гшрн. Если да то на основании каких положений или законов?
Как ФЛП отображает у себя в декларации?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2174 рази
Подякували: 4363 рази

Повідомлення Бюгюльмэ »

Начисление и оплату в 1ДФ по ФОПам отображают по факту.
ФОП отражает доход по кассовому методу. Но при заполнении 1ДФ на ФОПа нам нет до этого никакого дела.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”