1 ДФ за минулі роки

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Допоможіть будь ласка хто знає: в 2010 році не показували в 1ДФ підприємців єдиноподатників. зараз підприємець закривається і нам за це пробують нарахувати штраф 510 грн. Він правомірний?
аргумент такий: виявили зараз, тому штрафуємо за цими ставками.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

АУ!

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

оляля писав:Допоможіть будь ласка хто знає: в 2010 році не показували в 1ДФ підприємців єдиноподатників. зараз підприємець закривається і нам за це пробують нарахувати штраф 510 грн. Він правомірний?
аргумент такий: виявили зараз, тому штрафуємо за цими ставками.
Как-то непонятно. Был случай, когда в июле сдавали деки по НДС за период январь-июнь 11. Тогда к каждому случаю применили штраф 1 грн. Хотя в июле уже штаф за неподачу был 170 и 1020. Почему они хотят сейчас за 2010 год 510 грн. непонятно. Может по 1-ДФ были какие-то письма...

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

от і я не можу зрозуміти: у мен були випакдки коли при перевірці мали претеензії до того, що не показували ФОП в 1 дф, я сперечалася, то це так в акт і не пішло. а тут.... навіть не знаю що казати, ще маю час до понеділка, буду щось шукати.

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

оляля писав:Допоможіть будь ласка хто знає: в 2010 році не показували в 1ДФ підприємців єдиноподатників. зараз підприємець закривається і нам за це пробують нарахувати штраф 510 грн. Він правомірний?
аргумент такий: виявили зараз, тому штрафуємо за цими ставками.
Абсолютно не правомерный!!!!! Единственное,что можно инкриминировать так это за 4 квартал 2010г. штраф 1 грн. Подается отчет с 01.01.2011г. по 09.02.2011г., и то новый штраф применяется со следующего отчетного квартала, прописано в переходящих положениях НКУ:
Відповідно до п. 51.1 ст. 51 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) податковий агент зобов’язаний подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку органу державної податкової служби за місцем свого обліку. Згідно із п. 119.2 ст. 119 розділу ІІ ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень. Одночасно із застосуванням фінансових санкцій, передбачено застосування адміністративної відповідальності. Відповідно до ст. 163 прим. 4 Кодексу про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями, неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, - тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб'єктів підприємницької діяльності у розмірі від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб'єктів підприємницької діяльності у розмірі від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Разом з тим при застосуванні вищенаведених штрафних санкцій необхідно враховувати приписи частини другої ст. 58 Конституції України у частині того, що ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення. Тобто, за порушення, вчинені у попередніх періодах, та виявлені після дати набрання чинності ПКУ, не допускається застосування санкцій, що не були передбачені нормативно-правовими актами до 01.01.2011 р.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Дуже Вам дякую, інспектор! Маю чим огризатися!
Даруйте за нескромне питання, Ви часом не з бувших працівників ДПІ чи це просто жарт такий - Ваше ім"я?#smile3#

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

оляля писав:Дуже Вам дякую, інспектор! Маю чим огризатися!
Даруйте за нескромне питання, Ви часом не з бувших працівників ДПІ чи це просто жарт такий - Ваше ім"я?#smile3#
К сожелению или к счастью, но не из бывших.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

не подумайте нічого, просто часто спілкуюся з податковою, і на слово інспектор у мене рефлекс, як у собаки Павлова. Я сподіваюся, Ви не образились?

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

оляля писав:не подумайте нічого, просто часто спілкуюся з податковою, і на слово інспектор у мене рефлекс, як у собаки Павлова. Я сподіваюся, Ви не образились?
Ни в коем случае.#agree# Пыталась поменять ник, но ни как не получается.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

инспектор писав:
оляля писав:Дуже Вам дякую, інспектор! Маю чим огризатися!
Даруйте за нескромне питання, Ви часом не з бувших працівників ДПІ чи це просто жарт такий - Ваше ім"я?#smile3#
К сожелению или к счастью, но не из бывших.
Расшифруйте фразу "К сожелению или к счастью, но не из бывших". Вы налоговый инспектор?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”