Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:
16 грудня 2020, 12:16
Наразі під час карантину податківці не можуть накладати штрафи згідно з ПКУ за виправлення помилок у ф. №1ДФ. Але це стосується помилок, які було зроблено та виправлено у періоді з березня по останній день строку карантину- цитита у розясненні.
Хто пояснить , уточнююча в грудні 2020р по 1 ДФ.якщо за 1 кв. 2020р у віськовому зборі замість правильної суми нарах. та виплаченого вказано помилково нараховано і виплачено суми ПДФО, я зрозуміла що штрафу немає бути, існує карантин. Як ви вважаєте?
Хто може підказати, ніхто незнає?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Kas писав:
16 грудня 2020, 12:47
Kas писав:
16 грудня 2020, 12:16
Наразі під час карантину податківці не можуть накладати штрафи згідно з ПКУ за виправлення помилок у ф. №1ДФ. Але це стосується помилок, які було зроблено та виправлено у періоді з березня по останній день строку карантину- цитита у розясненні.
Хто пояснить , уточнююча в грудні 2020р по 1 ДФ.якщо за 1 кв. 2020р у віськовому зборі замість правильної суми нарах. та виплаченого вказано помилково нараховано і виплачено суми ПДФО, я зрозуміла що штрафу немає бути, існує карантин. Як ви вважаєте?
Хто може підказати, ніхто незнає?
Не має бути. Просто саме толкових роз"яснень щодо 1ДФ і раніше не було, а під час карантину і поготів (((
Шукала відповідь для себе десь ще у травні, подавили знайоми 1ДФ уточнюючі... Ну там було без варіантів - поки не приходили штрафні, сподіваюсь що попали під карантин...

найна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 07 травня 2015, 21:45
Дякував (ла): 15 разів

Повідомлення найна »

Доброго день.Нужна консультация-совет.Нашла за 2 кв.17 год,что подала "звітний" 1ДФ и следом "новий звітний" со всеми повторениями строк.(без 0;1)Оба отчета приняты без замечаний.По идее все данные должны были задвоиться.Можно ли как то узнать задвоились ли суммы? На форуме кто-то писал что сайт ДФС сам удаляеть дублированные строки. Как думаете стоит ли сейчас подавать уточняющий за тот период?

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

Не стоит. Начисления в карточке по этому налог нет=могут выявить при проверке. Проверять будут 3 года. 17год. Уже 3 года прошлл

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

найна писав:
08 лютого 2021, 23:44
Доброго день.Нужна консультация-совет.Нашла за 2 кв.17 год,что подала "звітний" 1ДФ и следом "новий звітний" со всеми повторениями строк.(без 0;1)Оба отчета приняты без замечаний.По идее все данные должны были задвоиться.Можно ли как то узнать задвоились ли суммы? На форуме кто-то писал что сайт ДФС сам удаляеть дублированные строки. Как думаете стоит ли сейчас подавать уточняющий за тот период?

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

Доброго дня, колеги!
В мене питання по 1 дф новій звітній.
Подала 09 лютого,нову звітну, тільки ті рядки, які не включила у звітну, але не поставила ознаку 0 в р.9
Як мені виправити дану ситуацію? подати коригувальну з р.9 ознака 0?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

dalerin писав:
10 лютого 2021, 11:10
Доброго дня, колеги!
В мене питання по 1 дф новій звітній.
Подала 09 лютого,нову звітну, тільки ті рядки, які не включила у звітну, але не поставила ознаку 0 в р.9
Як мені виправити дану ситуацію? подати коригувальну з р.9 ознака 0?
Ну, звітний новий вже не подасте, а на уточнюючий часу - море.
Логічно подати нові рядки з ознакою 0, але я б спочатку зателефонувала інспектору. Правда, знайти його - той ще квест.
...А нас же ще чекають такі дурнуваті уточнення і з ЄСВ :x

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Nelli-Nelli писав:
10 лютого 2021, 12:00
dalerin писав:
10 лютого 2021, 11:10
Доброго дня, колеги!
В мене питання по 1 дф новій звітній.
Подала 09 лютого,нову звітну, тільки ті рядки, які не включила у звітну, але не поставила ознаку 0 в р.9
Як мені виправити дану ситуацію? подати коригувальну з р.9 ознака 0?
Ну, звітний новий вже не подасте, а на уточнюючий часу - море.
Логічно подати нові рядки з ознакою 0, але я б спочатку зателефонувала інспектору. Правда, знайти його - той ще квест.
...А нас же ще чекають такі дурнуваті уточнення і з ЄСВ :x
Якщо звіт прийнятий,то я думаю ,що сервер сприйняв 0 в р,9 по замовчуванню і нічого робити не треба,а взагалі подивіться в *.XML що там є

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

zoltan писав:
10 лютого 2021, 12:05
Nelli-Nelli писав:
10 лютого 2021, 12:00
dalerin писав:
10 лютого 2021, 11:10
Доброго дня, колеги!
В мене питання по 1 дф новій звітній.
Подала 09 лютого,нову звітну, тільки ті рядки, які не включила у звітну, але не поставила ознаку 0 в р.9
Як мені виправити дану ситуацію? подати коригувальну з р.9 ознака 0?
Ну, звітний новий вже не подасте, а на уточнюючий часу - море.
Логічно подати нові рядки з ознакою 0, але я б спочатку зателефонувала інспектору. Правда, знайти його - той ще квест.
...А нас же ще чекають такі дурнуваті уточнення і з ЄСВ :x
Якщо звіт прийнятий,то я думаю ,що сервер сприйняв 0 в р,9 по замовчуванню і нічого робити не треба,а взагалі подивіться в *.XML що там є
Дякую! Додзвонилась на гарячу лінію, інспектор сказала, що оскільки є друга квитанція, рядки нові - нова ознака доходу - немає помилки 703 і не має бути задвоєння, все має нормально сісти як з р 9 ознака 0.

Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

Здравствуйте!
Нужно уточнить форму 1ДФ за 4 укв 20г. подскажите пожалуйста, подавать УР на старом бланке или он уже не действует?
Спасибо.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”