Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

marafon писав:Добрий день! тоже треба подати новий звітний 1-дф , зміни по ФОПу по коду 157, треба вказати меншу суму. Це треба вилучити старий рядок, і внести новий. Але у Медку у підсумковому рядку "Всього" ставляться прочерки. Це так має бути? Бо от у ОПЗ підсумовуються рядки.
При предоставлении уточняющего налогового расчета по форме № 1ДФ и заполнении строк для исключения одной ошибочной строки из предварительно поданой информации и ввода новой или пропущенной строки итоговая строка по графам 3а, 3, 4а и 4 не заполняется (подкатегория 103.25 «ЗІР»).

marafon
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2015, 18:02
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення marafon »

Елена_П писав:При предоставлении уточняющего налогового расчета по форме № 1ДФ и заполнении строк для исключения одной ошибочной строки из предварительно поданой информации и ввода новой или пропущенной строки итоговая строка по графам 3а, 3, 4а и 4 не заполняется (подкатегория 103.25 «ЗІР»).
а якщо нова звітна? тепер же не подається новий звітний 1-дф у новому вигляді, і накладається на попередній. звіт. А тепер новий звіт подається аналогічно уточннючому розрахунку: вказуються тільки зміни, правильна інформація не повторюється. Так же? Ну а з підсумковим рядком уже в цьому випадку не так суттєво, на скільки я розумію, це не буде підставою для застосування штрафу, головне аби прийнявся звіт.

marafon
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2015, 18:02
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення marafon »

ArinaArina писав:
marafon писав:Добрий день! тоже треба подати новий звітний 1-дф , зміни по ФОПу по коду 157, треба вказати меншу суму. Це треба вилучити старий рядок, і внести новий. Але у Медку у підсумковому рядку "Всього" ставляться прочерки. Це так має бути? Бо от у ОПЗ підсумовуються рядки.
У рядку який вилучаються знак мінус у сумах не ставмо, тільки у гр. 9 - "1", так же?
Порція була тільки одна, так і продублювати у новій звітній? "1"
Кількість працівників, на скільки я розумію, не треба вказувати (продубльовувати)...?!
Ну і якщо змін по військовому збору нема, то і у розділі 2 нічого не заповнюється.
Все так? підкажіть, народ! Дякую.
год назад подавала нову звитну, заполняла в ОПЗ с суммами в итоговой строке, в медок перенеслось с прочерком. так и отправляла. только кол-во работающих заполняла. в остальном все так.
у податковій підтвердили, що підсумок не суттєво, нікуди не впливає, але от порцію сказали ставити № 2, хоча я ж вношу зміни до порції № 1 - замінюю рядок: вилучаю і вношу із тим же самим кодом ФОПа нову суму, логічніше ставити порція № 1, це якби шось реально добавлялось би то можна було вказати порцію № 2, але думаю шо й це не буде суттєво, аби прийняло, правильно? ну і к-ть працівників сказали вже не вказувати.

Vall_K
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 16 червня 2011, 07:39
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Vall_K »

ArinaArina писав:
Лия писав: В районе сказали ничего не сдавать звитна нова должна сесеть сверху звитнои и ничего не задвоится.

это справедливо для всех отчетов, кроме 1ДФ. отправляйте нову звитну бегом. сегодня они Вам одно говорят, а завтра штраф впаяют, а слова к делу не пришьешь.

Спасибо Вам, я тоже так решила.
Прошу прощения, но еще раз уточню
Сдаю звитну нову, шапку заполняю правильно, повторяю все строки только с 1 (строки с 0 не указываю), во втором разделе вийськовий збир строчка викл. Надеюсь я все правильно поняла
да
А разве не нужно снимать все неправильные строки(с суммой по звитной+ по новой звитной) с кодом "1" и добавить правильные с кодом"0" ?

"...Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується ”1” - рядок на виключення, а в другому - ”0” - рядок на введення..."

И военный сбор уточнять двумя строками

"...для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку "Військовий збір - виключення****" потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку "Військовий збір" відобразити правильну інформацію"

Просто у меня похожая ситуация , сижу и думаю , как же будет правильнее #wall#


ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Vall_K писав:
ArinaArina писав:
Лия писав: В районе сказали ничего не сдавать звитна нова должна сесеть сверху звитнои и ничего не задвоится.

это справедливо для всех отчетов, кроме 1ДФ. отправляйте нову звитну бегом. сегодня они Вам одно говорят, а завтра штраф впаяют, а слова к делу не пришьешь.

Спасибо Вам, я тоже так решила.
Прошу прощения, но еще раз уточню
Сдаю звитну нову, шапку заполняю правильно, повторяю все строки только с 1 (строки с 0 не указываю), во втором разделе вийськовий збир строчка викл. Надеюсь я все правильно поняла
да
А разве не нужно снимать все неправильные строки(с суммой по звитной+ по новой звитной) с кодом "1" и добавить правильные с кодом"0" ?
"...Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується ”1” - рядок на виключення, а в другому - ”0” - рядок на введення..."
И военный сбор уточнять двумя строками
"...для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку "Військовий збір - виключення****" потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку "Військовий збір" відобразити правильну інформацію."
Просто у меня похожая ситуация , сижу и думаю , как же будет правильнее #wall#
нужно, но там ситуация другая, почитайте выше

lawosta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2015, 17:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення lawosta »

Експерты по 1ДФ подскажите:
Я подала Звітну 1 ДФ, а потом увидела маленькую ошибку и подала Звітну нову. Но Заполнила "Звітну нову" не по правилам Уточнюючої с 0 и 1, а реально так как должна выглядеть Звітна.
Что в таком случае мне надо уточнять? Задвоились ли у меня цыфры?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

lawosta писав:Експерты по 1ДФ подскажите:
Я подала Звітну 1 ДФ, а потом увидела маленькую ошибку и подала Звітну нову. Но Заполнила "Звітну нову" не по правилам Уточнюючої с 0 и 1, а реально так как должна выглядеть Звітна.
Что в таком случае мне надо уточнять? Задвоились ли у меня цыфры?
на звание эксперта не претендую, но отвечу. Данные Ваши должны были задвоиться. теперь Вам подавать уточненку и отминусовывать все лишние данные (заполняя 1 в последней колонке). Только боюсь, что штрафом для Вас это закончится, т.к. произошло изменение сумм налогов.


leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

ArinaArina писав:
lawosta писав:Експерты по 1ДФ подскажите:
Я подала Звітну 1 ДФ, а потом увидела маленькую ошибку и подала Звітну нову. Но Заполнила "Звітну нову" не по правилам Уточнюючої с 0 и 1, а реально так как должна выглядеть Звітна.
Что в таком случае мне надо уточнять? Задвоились ли у меня цыфры?
на звание эксперта не претендую, но отвечу. Данные Ваши должны были задвоиться. теперь Вам подавать уточненку и отминусовывать все лишние данные (заполняя 1 в последней колонке). Только боюсь, что штрафом для Вас это закончится, т.к. произошло изменение сумм налогов.
а почему это Звітня нова задваивает?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

leovit3000 писав:
ArinaArina писав:
lawosta писав:Експерты по 1ДФ подскажите:
Я подала Звітну 1 ДФ, а потом увидела маленькую ошибку и подала Звітну нову. Но Заполнила "Звітну нову" не по правилам Уточнюючої с 0 и 1, а реально так как должна выглядеть Звітна.
Что в таком случае мне надо уточнять? Задвоились ли у меня цыфры?
на звание эксперта не претендую, но отвечу. Данные Ваши должны были задвоиться. теперь Вам подавать уточненку и отминусовывать все лишние данные (заполняя 1 в последней колонке). Только боюсь, что штрафом для Вас это закончится, т.к. произошло изменение сумм налогов.
а почему это Звітня нова задваивает?
потому, что звитна нова подается так же, как и уточненка, ошибочная строка на исключение с 1 в последней колонке, правильная строка на внесение

nhbajyjdf
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 140
З нами з: 28 квітня 2014, 13:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення nhbajyjdf »

Добрый день, коллеги!
Необходимо исправить сумму военного сбора в 1ДФ.
Таблица один будет пустая, а работало по трудовым договорам нужно повторять как в отчетной или не заполнять?
Спасибо заранее всем, кто откликнется.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”