1 ДФ и обучение по охране труда

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

svitlass писав:
Берса писав:У меня сотрудники прошли обучение по пожарной безопасности и какой электротехнической безопасности. А теперь сижу и думаю показывать это в 1ДФ или нет?. Понятно что НДФЛ это не облагается и в затраты я себе это ставлю (общепроизводственные, которые сразу спишу в себестоимость). А вот стоит ли это показывать в 1ДФ или нет? А вдруг сотрудник 3 года не отработает, там то и стоимость обучения ерунда сущая-около 300 грн на человека, но заморачиваться потом с начислением НДФЛ не хочу. Как вы поступаете? В поиске честно искала. Ответа на мой вопрос нет.
я показую в 1-ДФ і в звіті по пільгах 1-ПП
А что за льготы?

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Перечитала весь материал, связаный с 1ДФ и нигде не нашла ответ на свой вопрос. Там говорится об обучении в высших (средних) уч. заведениях-это не мой случай . И про подготовку (переподготовку) кадров-это тоже не мой случай. Семинар для директора в 1 занятие по пожарной безопасности-это же не подготовка кадров...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Берса писав:Перечитала весь материал, связаный с 1ДФ и нигде не нашла ответ на свой вопрос. Там говорится об обучении в высших (средних) уч. заведениях-это не мой случай . И про подготовку (переподготовку) кадров-это тоже не мой случай. Семинар для директора в 1 занятие по пожарной безопасности-это же не подготовка кадров...
Семінар це надання консультацій. А обовязкове навчання посадових осіб, щоб отрмати посвідчення це зовсім інше.

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Берса писав:У меня сотрудники прошли обучение по пожарной безопасности и какой электротехнической безопасности.
— плата за переподготовку работника, проведение которой обусловлено требованиями законодательства (п.п. 165.1.37 НКУ) ="158"
Вы ж не сами захотели их туда отправить, это же ПОЛОЖЕНО какой-то инструкцией раз в столько то лет(месяцев) и т.д.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ви мали на увазі під 158 ознакою доходу?????

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

да
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

svitlass писав:
Берса писав:У меня сотрудники прошли обучение по пожарной безопасности и какой электротехнической безопасности. А теперь сижу и думаю показывать это в 1ДФ или нет?. Понятно что НДФЛ это не облагается и в затраты я себе это ставлю (общепроизводственные, которые сразу спишу в себестоимость). А вот стоит ли это показывать в 1ДФ или нет? А вдруг сотрудник 3 года не отработает, там то и стоимость обучения ерунда сущая-около 300 грн на человека, но заморачиваться потом с начислением НДФЛ не хочу. Как вы поступаете? В поиске честно искала. Ответа на мой вопрос нет.
я показую в 1-ДФ і в звіті по пільгах 1-ПП
ознака доходу в 1-ДФ = 158 - плата за перепідготовку,проведення якої зумовлене вимогами законодавства п.165.1.37 ПКУ (СЮДИ ВІДНОШУ НАВЧ. по ОП, по пожеж. безпеці,перев знань стропольщиків, водіїв автонавантажувача іт.д.)
= 145 - плата за навчання фіз особи 165.1.21 ПКУ ( тут ми вчимо слюсара на електрозварника, по виробн необхідності, але треба слідкувати, щоб людина відпрацювала потім 3 роки)
=136 - виданий спецодяг (я не вибираю рукавиць, мила, туал. паперу, рушників - це видаю одній особі - майстру і техпрацівнику на всіх. можливо я не права)
=102 з такою ознакою я ставлю оренду трансп засобів, чому ви пишете 106- це нерухомість
в ф.1-ПП ЗВІТ по пільгах - показую пільгу по под на прибуток , код пільги 11020251=
Витрати платника податку на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників робітничих професій, а також у разі якщо законодавством передбачено обов'язковість періодичної перепідготовки або підвищення кваліфікації;
витрати на навчання та/або професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у вітчизняних або закордонних навчальних закладах, якщо наявність сертифіката про освіту в таких закладах є обов'язковою для виконання певних умов ведення господарської діяльності, в тому числі, але не виключно вищих та професійно-технічних навчальних закладах фізичних осіб (незалежно від того, чи перебувають такі особи в трудових відносинах з платником податку), які уклали з ним письмовий договір (контракт) про взяті ними зобов'язання відпрацювати у платника податку після закінчення вищого та/або професійно-технічного навчального закладу і отримання спеціальності (кваліфікації) не менше трьох років;
витрати на організацію навчально-виробничої практики за профілем основної діяльності платника податку або в структурних підрозділах, що забезпечують його господарську діяльність, осіб, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.
діє з 01.04.2011
я роблю так, а Ви?

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

svitlass писав: я роблю так, а Ви?
Я извиняюсь, все в тему, но последняя фраза улыбнула.
Вспомнил табличку на заборе с овчаркой и надписью " Я добегу до забора за 2 сек, а вы?"
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

nachfin писав:
svitlass писав: я роблю так, а Ви?
Я извиняюсь, все в тему, но последняя фраза улыбнула.
Вспомнил табличку на заборе с овчаркой и надписью " Я добегу до забора за 2 сек, а вы?"
я мала на увазі, що роблю так як сама вирішила, а хотілобся почути ще чиюсь думку. а фраза получилась дійсно смішною#dance#

MASANDRA
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 23 листопада 2011, 03:55
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення MASANDRA »

Обучение в 1ДФ отображаем по сотруднику - сумму уплаченную за обучение 3=3а? 4=4а=0?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”