обнаружена ошибка в 1ДФ за3кв 2011

Gelateria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 07 квітня 2011, 03:50
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Gelateria »

Добрый день! Помогите советом: в 1ДФ за Зкв обнаружены ошибки: хоть реально НДФЛы были уплачены, они не показаны в строке 4 "перераховано". Подскажите советом, как быть и чем это мне грозит? Если понесу вместе с декой за 4кв уточнёнку -будут ли штрафы и какие? звонила в городскую консультацию. Они мне сказали, что это будет считаться как недоплата (но может они по телефону не правильно поняли меня) и я попадаю под 3% штрафа +пеня. Не знаю даже, или мне просто в деке за 4й кв. всё исправить без уточнёнки за 3й кв. Помогите советом! СПАСИБО!

tunika
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2856
З нами з: 28 листопада 2011, 06:58
Дякував (ла): 1966 разів
Подякували: 3127 разів

Повідомлення tunika »

Я бы сдала уточненку. По идее штрафов быть не должно, Вы ведь эти суммы фактически перечислили, в доказательство - платежки, выписки банка. А если не сдадите уточненку - получится что Вы признаете задолженность, тогда придется платить пеню и штраф. Но я начинающий бухгалтер, может более опытные будут иного мнения :)

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

Сначала сверьтесь с налоговой. Должна быть переплата. А потом сдать уточнёнку обязательно. Иначе при проверке плановой будет штраф за недостоверные данные в отчёте.

Vikka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 566
З нами з: 22 вересня 2011, 06:03
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Vikka »

Моя знакомая сдавала уточненку по 1ДФ, не знаю, что она там уточняла, но штраф впаяли сразу 510 грн

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

а в уведомлении как аргументировали?

tunika
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2856
З нами з: 28 листопада 2011, 06:58
Дякував (ла): 1966 разів
Подякували: 3127 разів

Повідомлення tunika »

Vikka писав:Моя знакомая сдавала уточненку по 1ДФ, не знаю, что она там уточняла, но штраф впаяли сразу 510 грн
Я сдавала уточненку в связи с неправильно указанным кодом, никакого штрафа. Во всяком случае, пока...

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

За уточненку по 1ДФ штраф в 510грн в любом случае, даже если уточняли код .

Gelateria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 07 квітня 2011, 03:50
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Gelateria »

А как они его начисляют этот штраф -сразу на месте, при сдаче отчёта? или потом инспектор звонит и говорит - получите и распишитесь? И ещё вопрос: делаю уточнёнку в 1С, а мне в итоговой строке все суммирует (хотя там и же признаки проставляются - 0 - добавить строку, 1 - убрать строку. Как быть с этой итоговой строчкой?

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

Відповідно до положень п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями, далі — ПКУ) якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов’язання минулих податкових періодів, зобов’язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті: а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку; б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов’язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п’яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку. Згідно з п. 50.2 ст. 50 ПКУ платник податків під час проведення документальних планових і позапланових виїзних перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку та збору, який перевіряється контролюючим органом. Відповідно до положень п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень. Отже, враховуючи вищенаведене, якщо податковим агентом було самостійно виявлено і виправлено помилки у податковому розрахунку 1ДФ шляхом подання уточнюючого розрахунку до початку перевірки та за умови, що розрахунок подано у повному обсязі, з достовірними відомостями і без помилок, підстав для застосування штрафної санкції у розмірі 510 грн немає.


Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

инспектор писав:
Инспектор, дайте ссылку откуда эта цитата.[-o<

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”