неправомерное применение НСЛ

zamsha
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 02 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення zamsha »

А в моем случае этот работник является директором данного предприятия и в то же время ФЛП. Это что-то меняет

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3244 рази

Повідомлення ЕленаС. »

zamsha писав:А в моем случае этот работник является директором данного предприятия и в то же время ФЛП. Это что-то меняет
Нет.

zamsha
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 02 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення zamsha »

Уважаемые форумчане вы меня спасли от взрыва мозга, потому что я себе такое уже накрутила! Теперь буду готова к встрече! Всем огромное спасибо

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2409 разів

Повідомлення Любознательная »

Лично я не знаю, что и как сейчас по этому налогу делают налоговики, я этот налог не курирую, но, вот, что я обнаружила в "Единой базе налоговых знаний":

Категорія:
103. Податок на доходи фізичних осіб
Підкатегорія:
103.08.04 перерахунок податку, перерахунок та обмеження податкової соціальної пільги
Запитання:

Чи застосовується ПСП до заробітної плати ФО, яка зареєстрована ФОП?

Повна:
З 1 січня 2011 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ), згідно з п.п.169.2.1 п.169.1 ст.169 якого встановлено, що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати (п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ) тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
Підпунктом 169.2.3 пункту169.2 статті 169 ПКУ наведено кінцевий перелік доходів фізичних осіб, до яких податкова соціальна пільга не може бути застосована. Так, до цього переліку відносяться доходи, інші ніж заробітна плата; заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету та доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.
*************************
Категорія:
103. Податок на доходи фізичних осіб
Підкатегорія:
103.08.04 перерахунок податку, перерахунок та обмеження податкової соціальної пільги
Запитання:

Чи застосовується ПСП до доходу ФОП від здійснення підприємницької діяльності з 01.01.2011 року?
Повна:
Відповідно до пп. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), податкова соціальна пільга не може бути застосована до доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.
Згідно із пп. 14.1.226 п. 14.1 ст. 14 ПКУ самозайнята особа - це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.
Таким чином, податкова соціальна пільга не застосовується до доходів фізичних осіб – підприємців від здійснення підприємницької діяльності.
*************************

Поэтому, как для меня, то есть определенные исключения из общих правил...
Вот, только вопрос - если предприятие, например, осуществляет торговую деятельность, договора на торговые операции подписывает директор и этот же директор, имеет вид деятельности (как ФОП) - торговлю, то может сработать условие "за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької ... діяльності"...
Директор, он же одновременно и "працівник" этой фирмы.
Да, вопрос...#sigh#

Відповісти

Повернутись до “Пільги”