Налог.соц льгота,если по совместительству зп больше 1710 грн

MilaSU
Знаток
Повідомлень: 16
З нами з: 05 лютого 2014, 14:50
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaSU »

Помогите,пожалуйста советом!

Я работаю на 2-х разных фирмах.На основной зарплата 1700 грн,на второй по совместительству зарплата 4000 грн.
Имею ли я право на соц.льготу на основном месте работы,если я устроилась по совместительству на другую фирму и там зарплата не попадает под соц.льготу?
Будет ли суммироваться по итогам года среднемесячная зп для права применения соц.льготы?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 742 рази
Подякували: 1789 разів

Повідомлення marinesko »

MilaSU писав:Помогите,пожалуйста советом!

Я работаю на 2-х разных фирмах.На основной зарплата 1700 грн,на второй по совместительству зарплата 4000 грн.
Имею ли я право на соц.льготу на основном месте работы,если я устроилась по совместительству на другую фирму и там зарплата не попадает под соц.льготу?
Будет ли суммироваться по итогам года среднемесячная зп для права применения соц.льготы?
имеете право на НСЛ на основном месте работы.
суммировать не надо по итогам года среднемесячную (если в течение года в любом из месяцев общий размер дохода (в совокупности на всех местах работы) не превышал 10 мин.зарплат ).

169.1. Перелік податкових соціальних пільг.

З урахуванням норм абзацу першого підпункту 169.4.1 пункту 169.4 цієї статті платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги:

169.1.1. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, – для будь-якого платника податку;
169.2.1. Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати)

MilaSU
Знаток
Повідомлень: 16
З нами з: 05 лютого 2014, 14:50
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MilaSU »

Спасибо!!!

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2875
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 1953 рази
Подякували: 685 разів

Повідомлення FyDD »

А надо ли сдавать годовую деку в гни если два работодателя ?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 742 рази
Подякували: 1789 разів

Повідомлення marinesko »

FyDD писав:А надо ли сдавать годовую деку в гни если два работодателя ?
п.176.1є)

Бух 2014
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 28 квітня 2014, 09:49
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бух 2014 »

Подскажите, НСЛ применяется к доходу не более 1710 грн в виде заработной платы и приравненных к ней доходам. Интересуют приравненные к ней доходы .Что сюда входит ( суточные, командировочные, выплаты по гпд не входят?)

aLisa1910
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 553
З нами з: 19 грудня 2011, 08:22
Дякував (ла): 213 разів
Подякували: 324 рази

Повідомлення aLisa1910 »

Добрий день. Цікавить наступне питання: прийняли на роботу - інваліда ІІІ групи з дитинства, який працює ще на одному підприємстві на 0,5 ставки, (де його заробітна плата 800грн) і його трудова книжка там. Окрім того, він отримує пенсію, яка зазначена в його посвідчені в розмірі 645 грн. Я так розумію, навіть, якщо він мені приносить довідку з іншої роботи, + наша нарахована ЗП в межах 1710 грн. то надати йому ПСП я не можу?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 742 рази
Подякували: 1789 разів

Повідомлення marinesko »

aLisa1910 писав:Добрий день. Цікавить наступне питання: прийняли на роботу - інваліда ІІІ групи з дитинства, який працює ще на одному підприємстві на 0,5 ставки, (де його заробітна плата 800грн) і його трудова книжка там. Окрім того, він отримує пенсію, яка зазначена в його посвідчені в розмірі 645 грн. Я так розумію, навіть, якщо він мені приносить довідку з іншої роботи, + наша нарахована ЗП в межах 1710 грн. то надати йому ПСП я не можу?
зарплаты не суммируются со всех мест работы для определения права на НСЛ.
НСЛ можно применить в одном месте работы по заявлению работника

Відповісти

Повернутись до “Пільги”