ПСП застосована двічі

38584400@ukr.net
Ученик
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2014, 15:23

Повідомлення 38584400@ukr.net »

15 липня співробітник при працевлаштуванні підписав заяву про застосування ПСП. Податкова соціальна пільга надавалася свівробітнику пів року та була відображена в 1ДФ. Тепер звонить податкова та повідомляє що в липні ця людина отримала ПСП на підприємстві де раніше працювала. Чи писав співробітник там заяву на ПСП він не пам"ятає. Виходить: людина в липні отримала ПСП двічі, тому позбавляється права на ПСП допоки не погасить заборгованість. Які мої дії як бухгалтера у даній ситуації. Чекати офіційной запит податкової, чи робити перерахунок прибуткового податку самостійно та доутримувати прибутковий податок? На якій підставі?Допоможіть..

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 742 рази
Подякували: 1789 разів

Повідомлення marinesko »

ждать Повидомлення

Про затвердження Порядку інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу та форми Повідомлення про наявність порушень

Наказ Міністерства фінансів України
від 07.03.2013 р. № 384


Аленчик0902
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 30 травня 2013, 06:07
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Аленчик0902 »

НКУ
169.2.4. Якщо платник податку порушує норми цього пункту, внаслідок чого, зокрема, податкова соціальна пільга застосовується також під час отримання інших доходів протягом будь-якого звітного податкового місяця або за кількома місцями отримання доходів, такий платник податку втрачає право на отримання податкової соціальної пільги за всіма місцями отримання доходу починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, в якому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється.

Платник податку може відновити право на застосування податкової соціальної пільги, якщо він подасть заяву про відмову від такої пільги всім роботодавцям із зазначенням місяця, коли відбулося таке порушення, на підставі чого кожний роботодавець нараховує і утримує відповідну суму недоплати податку та штраф у розмірі 100 відсотків суми цієї недоплати за рахунок найближчої виплати доходу такому платнику податку, а у разі, коли сума виплати недостатня, - за рахунок наступних виплат. Якщо сума недоплати та/або штрафу не були утримані податковим агентом за рахунок доходу платника податку, то такі суми включаються до річної податкової декларації такого платника податку. При цьому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється з податкового місяця, що настає за місяцем, в якому сума такої недоплати та штраф повністю погашаються.

Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, встановлює також порядок інформування роботодавців платника податку про наявність порушень ним норм підпункту 169.2.1 цього пункту, виявлених на підставі даних податкової звітності чи документальних перевірок, а також порядок інформування роботодавця про позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 384
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

если все таки пришло такое письмо.как правильно сделать переращет и отразить в 1ДФ (штраф и доплату ндфл)?

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 384
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

если все таки пришло такое письмо.как правильно сделать переращет и отразить в 1ДФ (штраф и доплату ндфл)?

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 844
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

38584400@ukr.net писав:15 липня співробітник при працевлаштуванні підписав заяву про застосування ПСП. Податкова соціальна пільга надавалася свівробітнику пів року та була відображена в 1ДФ. Тепер звонить податкова та повідомляє що в липні ця людина отримала ПСП на підприємстві де раніше працювала. Чи писав співробітник там заяву на ПСП він не пам"ятає. Виходить: людина в липні отримала ПСП двічі, тому позбавляється права на ПСП допоки не погасить заборгованість. Які мої дії як бухгалтера у даній ситуації. Чекати офіційной запит податкової, чи робити перерахунок прибуткового податку самостійно та доутримувати прибутковий податок? На якій підставі?Допоможіть..
Посмотрите здесь http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst23462.aspx

Відповісти

Повернутись до “Пільги”