Я так розумію, прийде до Вас податкова і запитається де Ви взяли те, що відгрузили. Якщо нема документів на прихід- безоплатно отримані.Inna Medvetska писав:і в мене попросили допогоги одне підприємство ТОВ на заг. системі + ПДВ щоб обналічити кошти. Вид діяльності - торгівля автозапчастиними. Вони заплатили ФОП на єдиному податку 3 % + ПДВ кошти на розрах. рах. Я виписую податкову накладну і записую цю суму собі в книгу доходів і витрат. А як бути з видатковлю накладною. Цим загрожує ФОП, якщо він відвантажить ТОВ неіснуючі запчастини щоб у ТОВ не висіла передоплата?
Документы предпринимателя
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 1570
- З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
- Дякував (ла): 571 раз
- Подякували: 805 разів
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 1620
- З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
- Дякував (ла): 78 разів
- Подякували: 146 разів
якщо безоплатно отримані, то я повинна собі їх в доходи поставити і вийде 2 рази податок заплачуAgatha писав:Я так розумію, прийде до Вас податкова і запитається де Ви взяли те, що відгрузили. Якщо нема документів на прихід- безоплатно отримані.Inna Medvetska писав:і в мене попросили допогоги одне підприємство ТОВ на заг. системі + ПДВ щоб обналічити кошти. Вид діяльності - торгівля автозапчастиними. Вони заплатили ФОП на єдиному податку 3 % + ПДВ кошти на розрах. рах. Я виписую податкову накладну і записую цю суму собі в книгу доходів і витрат. А як бути з видатковлю накладною. Цим загрожує ФОП, якщо він відвантажить ТОВ неіснуючі запчастини щоб у ТОВ не висіла передоплата?
-
- Ученик
- Повідомлень: 8
- З нами з: 03 квітня 2012, 23:51
- Дякував (ла): 1 раз
Подскажите пожалуйста относительно лимита у физлица-предпринимателя. Товар оплачен по перечислению на р/с, не со счета предпринимателя, а от личного имени(33 тыс грн). У контрагента все офицально: налоговая накладная и т.д. Как отобразить это в книге доходов и расходов, эта сумма за несколько дней. если написать как есть, то будет превышние лимита кассы.
-
- Светоч Мысли
- Повідомлень: 2868
- З нами з: 21 квітня 2012, 08:55
- Дякував (ла): 1333 рази
- Подякували: 1060 разів
Извините, но лично я не смогла понять в Вашем вопросе ничего. Переформулируйте. Какой лимит кассы у ФОПа? Или вернее - какая касса у ФОПа? И что значит - как отразить в книге? По документам, которые "официальные" и отразить.
-
- Ученик
- Повідомлень: 8
- З нами з: 03 квітня 2012, 23:51
- Дякував (ла): 1 раз