ФОП на загальній системі оподаткування. Питання—відповідь.

Anna1993
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 03 травня 2016, 21:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Anna1993 »

десь 5-7 тисяч

minibuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 23 вересня 2015, 09:49
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення minibuh »

Anna1993 писав:десь 5-7 тисяч
Отже у Вас за підсумком 2015 року завищені витрати на 5-7 тис гривень, і як наслідок не вірно визначено ЧД у декларації . Потрібно подавати уточнюючу декларацію про майновий стан та утонювати ЄСВ по підприємцю .


Anna1993
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 03 травня 2016, 21:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Anna1993 »

minibuh писав:
Anna1993 писав:десь 5-7 тисяч
Отже у Вас за підсумком 2015 року завищені витрати на 5-7 тис гривень, і як наслідок не вірно визначено ЧД у декларації . Потрібно подавати уточнюючу декларацію про майновий стан та утонювати ЄСВ по підприємцю .
Тобто якби у мене не було цієї переплати, то все було б нормально?

Anna1993
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 03 травня 2016, 21:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Anna1993 »

А якщо я у грудні 2015 року у витратах не буду показувати оплату, то тоді переплати не буде? (в мене в грудні вал.дохід маленький, а витрат дуже багато, то ж я можу електроенергію просто не показувати)

minibuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 23 вересня 2015, 09:49
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення minibuh »

Anna1993 писав:А якщо я у грудні 2015 року у витратах не буду показувати оплату, то тоді переплати не буде? (в мене в грудні вал.дохід маленький, а витрат дуже багато, то ж я можу електроенергію просто не показувати)
Треба дивитись які суми утвроюють преплату.
Але ж Ви вже подали звітність за 2015 рік, і у Вас там у загальній сумі включено завищені суми витрат . Декларацію все одно доведеться уточнювати.

Anna1993
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 03 травня 2016, 21:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Anna1993 »

Мабудь я просто виключу ту суму переплати, а замість неї інші витрати впишу, щоб вже уточнену не подавати. Дякую Вам за консультацію.

minibuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 23 вересня 2015, 09:49
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення minibuh »

Anna1993 писав:Мабудь я просто виключу ту суму переплати, а замість неї інші витрати впишу, щоб вже уточнену не подавати. Дякую Вам за консультацію.
Суму перлпти можна буде включити у витрати 2016 року

Anna1993
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 03 травня 2016, 21:36
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Anna1993 »

Така ситуація. Касир помилково зробив повернення товару через РКО на велику суму, ця сума пішла у суму виплат у z-звіті. Програміст сказав що тепер треба цю суму провести, що ми на слідуючий день і зробили. Чи треба бухгалтеру складати Акт ? і як правильно його скласти?

helen133
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 грудня 2011, 10:15

Повідомлення helen133 »

Помогите неопытному, пожалуйста. ФЛП на общей системе продала водку одной марки, а через кассовый аппарат была выбита водка другой марки, которой нет в наличии (попутала артикулы). Образовался такой себе пересорт. Стоимость бутылок разная. Как документально это оформить? В доходы включили все, что выбито через кассовый, в расходы я могу включить цену фактически проданой бутылки? Что делать с разницей в цене?

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

helen133 писав:Помогите неопытному, пожалуйста. ФЛП на общей системе продала водку одной марки, а через кассовый аппарат была выбита водка другой марки, которой нет в наличии (попутала артикулы). Образовался такой себе пересорт. Стоимость бутылок разная. Как документально это оформить? В доходы включили все, что выбито через кассовый, в расходы я могу включить цену фактически проданой бутылки? Что делать с разницей в цене?
А зробити повернення товару і вибити правильну пляшку?

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”