МУЗЫКАЛЬНЫЙ АППАРАТ У ФОПА

ВОТ ЭТО ДА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 23 жовтня 2012, 04:34
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ВОТ ЭТО ДА »

Здравствуйте, хочу в кафе поставить музыкальный аппарат, куда мне обратиться чтобы его зарегистрировать...в налоговую или куда???? Какой КВЕД должен быть? СПАСИБО

Оля-ля
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 714
З нами з: 01 жовтня 2012, 04:11
Дякував (ла): 496 разів
Подякували: 142 рази

Повідомлення Оля-ля »

У меня от вами написанного одни вопросы. Насколько я знаю регистрируют только кассовые аппараты в налоговой, ну а чтоб музыкальные... !!! #impossibl

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

є такі, це такий апарат, в якй накидано музички. Ставлять в кафе. Хочеш послухати пісню - кидаєш монетку - і пісенька твоя.
моя знайома колись такі мала, але я про це нічого не знаю. Знаю що тільки платила щосьв якусь агенцію по авторських правах, якось так.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Есть такое. Посмотрите эту тему - там же ссылки на материалы к прочтению.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

о, згадала, таки точно авторські і суміжні права, ми в кафе такі оплачували. Але смутно так пам"ятаю, що були якісь непорозуміння між тими фірмами, якеі ось ці кошти збирали. Їх було дві, здається, їх представники ходили по зкаладх гром. харчування і пропонували підписувтаи угоди з ними. потім щось не так пішло і вони повертали кошти, моїй товаришці, яка мала ось ці автомати, повернули

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2440
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

У нас якось прийшов лист наче від ліги суміжних прав, але чомусь внизу було написано що якщо ми вже завтра до цієї ліги не прибіжимо і не заплатимо якісь відсотки то вони прийдуть з коллекторською компанією. І всі питання потім ми будемо вирішувати з колекторами. Я зателефонувала. Виявилось що одразу дали телефон колекторів, і йти треба до них і за штрафом і за договором на наступне перерахування %. Я намагалась цьому колектору пояснити, що він не прав, але хлопчина наполягав на своєму. Тоді я його попросила надіслати нам цей договір, квитанцію на штраф, і окремо лист в якому буде зазначено
1. на підставі чого ця ліга передала наші дані до колекторів.
2. як нас знайшли (ви можете знати назву кафе та його ЄДРПОУ, але не знати що кафе орендує приміщення, а вони це знали)
3. до кого конкретно звертатись в лізі та в кол.компанії

Цього листа я чекаю вже більше року.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Согласен. В вопрос особо не вникал, но как-то оно все туманно, размыто - кто такие? Какие штрафы? За что платить? Кто уполномочен штрафовать? Как это возможно на практике? Кто будет искать магнитофоны?
Думаю, это один из случаев, когда можно хвататься разбираться только когда пригреет :)

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

згодна, питання дуууже не врегульоване. Був закон, я його вичитувала, бо до нас вони прийшли. директори вирішили оплачувати, це якось було три місяці якось так

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Да, сложноватенький вопросик... Так может проще посадить (нанять) дядьку с гармошкой?#g_crazy#

Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

Включить посетителям караоке,пусть,как выпьют,сами себе и поют.

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”