СПД без деятельности

Shade_uf
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 26 грудня 2012, 02:02

Повідомлення Shade_uf »

Добрый день.
Подскажите, в связи с изменениями со стороны Гос. Органов, поменялось ли что то для СПД без деятельности. Я с начала 2012 года прекратил деятельность, и подаю годовые отчеты (пустышки) в ГНАУ и ПФ. Все так меняется, может и для таких как я поменялось((?

Жорик
Оракул
Оракул
Повідомлень: 299
З нами з: 01 листопада 2011, 03:09
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення Жорик »

Может не по теме, но слышал, что оплачивать ЕСВ в любом случае нужно. Есть деятельность, нет деятельности - их не волнует.

StasN
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 18 вересня 2012, 03:51
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення StasN »

Жорик писав:Может не по теме, но слышал, что оплачивать ЕСВ в любом случае нужно. Есть деятельность, нет деятельности - их не волнует.
Если общая система не нужно ничего оплачивать.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

если Вы на едином то платите обязательные суммы , если на общей то НОЛЬ

Shade_uf
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 26 грудня 2012, 02:02

Повідомлення Shade_uf »

Ну да, я на общей и оплаты не делал не какие не куда уже два года, только годовые пустышки подавал, я так понял что пока не поменялось нечего, спасибо за поддержку темы:)

liliya1702
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 04 січня 2011, 06:55
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення liliya1702 »

Добрий день, всім! Сьогодні здавала декларацію про майновий стан за 3 квартал нульову (з 3 кварталу перейшла на загальну систему з єдиного податку 2 група), діяльність не ведеться, в ДПІ сказали заповнити Додаток 5 з авансовими платежами. Що робити чи повинна я до 15 листопада сплатити авансовий внесок, хоча діяльність не ведеться, чи не потягне це до сплати ЄСВ????

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

liliya1702 писав:Добрий день, всім! Сьогодні здавала декларацію про майновий стан за 3 квартал нульову (з 3 кварталу перейшла на загальну систему з єдиного податку 2 група), діяльність не ведеться, в ДПІ сказали заповнити Додаток 5 з авансовими платежами. Що робити чи повинна я до 15 листопада сплатити авансовий внесок, хоча діяльність не ведеться, чи не потягне це до сплати ЄСВ????
Если у вас (я так понял) на ОСН деятельности не было, следовательно, Дод.5 пустой, то что и как можно заплатить, если аванс=0 ???

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

liliya1702 писав:Добрий день, всім! Сьогодні здавала декларацію про майновий стан за 3 квартал нульову (з 3 кварталу перейшла на загальну систему з єдиного податку 2 група), діяльність не ведеться, в ДПІ сказали заповнити Додаток 5 з авансовими платежами. Що робити чи повинна я до 15 листопада сплатити авансовий внесок, хоча діяльність не ведеться, чи не потягне це до сплати ЄСВ????
додаток 5 заповнюється у разі заповнення розділу 3 декларації. У Вас відображений дохід у декларації?

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

3гідно ІНСТРУКЦІї щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи

У розділі III декларації "Доходи, отримані фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності":
3.1. Відображається остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб - підприємців, отриманих від провадження господарської діяльності (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), розмір якого визначається згідно із статтею 177 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 5 до декларації.
Якщо Ви відобразите хоча б мінім. дохід Ви повинні сплатити мінім. платіж ЄСВ ( 398,01грн).

Таким чином, якщо ви не здійснювали діяльності, то й не отримували доходу ( пуста декларація). Це лише бажання податкової.))

liliya1702
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 04 січня 2011, 06:55
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення liliya1702 »

ВВС писав:
liliya1702 писав:Добрий день, всім! Сьогодні здавала декларацію про майновий стан за 3 квартал нульову (з 3 кварталу перейшла на загальну систему з єдиного податку 2 група), діяльність не ведеться, в ДПІ сказали заповнити Додаток 5 з авансовими платежами. Що робити чи повинна я до 15 листопада сплатити авансовий внесок, хоча діяльність не ведеться, чи не потягне це до сплати ЄСВ????
додаток 5 заповнюється у разі заповнення розділу 3 декларації. У Вас відображений дохід у декларації?
Ні дохід в мене 0 грн., але інспектор просить показати в Додатку 5 при 0 доході авансові внески хоча б 50 грн., які перенесуть в майбутні платежі.

Відповісти

Повернутись до “ФОП на загальній системі”