Наймані працівники у ФОПа-единщика

Розділ XIV ПКУ
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18786
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10340 разів

Повідомлення Popen »

VitaVi писав:Доброго вечера.
1-6. По месту госрегистрации (по месту прописки) ФОПа.

VitaVi
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 29 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення VitaVi »

Popen писав:
VitaVi писав: 1-6. По месту госрегистрации (по месту прописки) ФОПа.
Здравствуйте, Popen. Спасибо. что откликнулись)))

Уточнение по перечислению НДФЛ по наемным работникам, которые приняты в другом регионе (НЕосновная НИ) и работают там же...

А как же разъяснение НИ...
"У податківців запитали: до якого бюджету повинен сплачувати ПДФО суб’єкт господарювання, який не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні або орендовані приміщення (будівлі) в різних регіонах України або/та районах міста, де працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання?
У відповіді контролери зазначили, що підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис.
Порядок сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб (далі — ПДФО) до бюджету передбачено ст. 168 Податкового кодексу України (далі — ПКУ). Відповідно до цієї статті ПДФО, утриманий із доходів резидентів, підлягає зарахуванню до бюджету згідно з нормами Бюджетного кодексу України (далі — БКУ).
У свою чергу, ст. 64 БКУ передбачає, що ПДФО, який сплачується податковим агентом — юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента — юридичної особи, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах ПДФО, нарахованого на доходи, які сплачуються фізичній особі.
Також автори консультації зауважили, що п. 7.1 Порядку № 1588* визначено: якщо у платника податків, крім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі.
Враховуючи викладене вище, ПДФО підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету замісцезнаходженням (розташуванням) власних або орендованих приміщень (будівель) у різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання, незважаючи на відсутність у такого суб’єкта господарювання відокремлених структурних підрозділів.
Категорія 103.07 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»

Или я что-то намудрила?

VitaVi
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 29 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення VitaVi »

Да, еще в Порядке 1588 п. 7.3. У контролюючому органі за неосновним місцем обліку платник податків сплачує всі податки та збори, які згідно із законодавством мають сплачуватись на території адміністративно-територіальної одиниці, що відповідає неосновному місцю обліку, щодо таких податків подає податкові декларації (розрахунки, звіти) та виконує інші обов’язки платника податків, а контролюючий орган стосовно платника податків здійснює адміністрування таких податків, зборів.
Ведь НДФЛ это местный налог и по сути работники там, то и налог в НЕосновную, а вот отчет в основную...

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18786
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10340 разів

Повідомлення Popen »

VitaVi писав: Или я что-то намудрила?
Речь идет предприятиях (юрлицах)...

VitaVi
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 29 січня 2014, 16:09
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення VitaVi »

Спасибо, Popen.

Наконец-то дозвонилась в ОБЕ свои НИ и выяснила... Может кому пригодится...
Мнения у них (отделы администрирования, платежей, принятия отчетности) совпадают в том, что по наемным работникам за НЕосновным местом регистрации НДФЛ платим в НЕосновную НИ,
согласно порядка 1588 п.7.3, который касается именно ФЛ, и сам НДФЛ - это местный налог, который уплачивается по месту работы наемных работников.
Еще в НЕосновную нужно подавать копию 1ДФ.
Все остальное в основную.

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Якщо чесно, вперше таке чую, що значить в НЕосновну, наскільки я знаю, всі звіти та податки ФОП подає і сплачує по місцю своєї держреєстрації (по пропискі), чи може я помиляюсь? Popen просвітіть.

vorobejka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 16 жовтня 2015, 08:41
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення vorobejka »

Если работники приняты в декабре ,то перерасчета по подоходному и индексации нет?

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Ророчка писав:Якщо чесно, вперше таке чую, що значить в НЕосновну, наскільки я знаю, всі звіти та податки ФОП подає і сплачує по місцю своєї держреєстрації (по прописці), чи може я помиляюсь? Popen просвітіть.
тоже интересно. все плачу (6 найомных с разных регионов Украины) по месту регистрации ФОПа
а что не так?#secret#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13682
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27920 разів

Повідомлення Яков »

VitaVi писав:Спасибо, Popen.

Наконец-то дозвонилась в ОБЕ свои НИ и выяснила... Может кому пригодится...
Мнения у них (отделы администрирования, платежей, принятия отчетности) совпадают в том, что по наемным работникам за НЕосновным местом регистрации НДФЛ платим в НЕосновную НИ,
согласно порядка 1588 п.7.3, который касается именно ФЛ, и сам НДФЛ - это местный налог, который уплачивается по месту работы наемных работников.
Еще в НЕосновную нужно подавать копию 1ДФ.
Все остальное в основную.
[b
Статья 9. Общегосударственные налоги и сборы[/b]]9.1. К общегосударственным налогам относятся:

9.1.1. налог на прибыль предприятий;

9.1.2. налог на доходы физических лиц;

9.1.3. налог на добавленную стоимость;

9.1.4. акцизный налог;

9.1.5. экологический налог;

9.1.6. рентная плата;

9.1.7. пошлина.
порядок 1588 п.7.3
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1562-11/page2
7.3. У контролюючому органі за неосновним місцем обліку платник податків сплачує всі податки та збори, які згідно із законодавством мають сплачуватись на території адміністративно-територіальної одиниці, що відповідає неосновному місцю обліку, щодо таких податків подає податкові декларації (розрахунки, звіти) та виконує інші обов’язки платника податків, а контролюючий орган стосовно платника податків здійснює адміністрування таких податків, зборів.
Очевидно следующее:
1. Порядок № 1588 не определяет, что НДФЛ - это местный налог.
2. Порядок № 1588 не определяет, что НДФЛ - это общегосударственный налог.
3. НДФЛ - общегосударственный налог и это определено налоговым кодексом Украины.
Что касается местных сборов - действительно, надо регистрироваться по неосновному месту учёта (если другая административно-территориаьная единица) и оплачивать "им".
К местным сборам относятся, например:
10.2.1. сбор за места для парковки транспортных средств;
10.2.2. туристический сбор.
Зображення

elpice
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 19 квітня 2011, 01:43
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення elpice »

Енни писав:
Ророчка писав:Якщо чесно, вперше таке чую, що значить в НЕосновну, наскільки я знаю, всі звіти та податки ФОП подає і сплачує по місцю своєї держреєстрації (по прописці), чи може я помиляюсь? Popen просвітіть.
тоже интересно. все плачу (6 найомных с разных регионов Украины) по месту регистрации ФОПа
а что не так?#secret#
аналогично,все плачу по месту регистрации фопа

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”