Книга обліку доходів (з 01.01.2021 облік у довільній формі)!!!

Розділ XIV ПКУ
Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Koostik7 писав:
Дашка писав:волнует такой вопрос, ФОПу на счёт пришли деньги из России, в рублях.Что с этим делать и как отражать в книге???Переводить в гривну на момент получения денег по курсу НБУ??? ведь записывать надо в гривнах, как я понимаю.
http://chp.com.ua/forums/index.php?showtopic=15814
спасибо разобралась.

Катерина Неманова
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 09 лютого 2013, 12:05

Повідомлення Катерина Неманова »

Доброго дня ! Я підприємець на загальній системі оподаткування , 2 роки не маю діяльності та подаю пусті деклараціі. В 2010 р. була діяльність на спрощеній системі оподаткувааня, та з ПДВ. Так вийшло ,що книгу обліку доходів та витрат в 2010 році я вела , але не зареєстровану в ДПІ. Зараз мене викликали в ДПІ у звязку з розбіжностями по ПДВ в 2010 році, на що я дала відповідь та всі копіі податкових накладних. Після чого почалось саме цікаве: мені подзвонили та нагадали про книгу доходів та витрат(ніби то , поміж слів). На що я(від переляку, мала негативний досвід з ДПІ) купила книгу ,нового взірця та зареєструвала іі . Попередню в мене прийняти не захотіли. Тепер мене лякають позаплановою перевіркою, і погрожують ДУЖЕ ВЕЛИКИМИ ШТРАФАМИ ! Не знаю ,що робити? Внести в нову книгу дані за 2010 рік? Чи при перевірці показати книгу не зареєстровану,старого взірця? Що мені загрожує ?

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Катерина Неманова писав:Доброго дня ! Я підприємець на загальній системі оподаткування , 2 роки не маю діяльності та подаю пусті деклараціі. В 2010 р. була діяльність на спрощеній системі оподаткувааня, та з ПДВ. Так вийшло ,що книгу обліку доходів та витрат в 2010 році я вела , але не зареєстровану в ДПІ. Зараз мене викликали в ДПІ у звязку з розбіжностями по ПДВ в 2010 році, на що я дала відповідь та всі копіі податкових накладних. Після чого почалось саме цікаве: мені подзвонили та нагадали про книгу доходів та витрат(ніби то , поміж слів). На що я(від переляку, мала негативний досвід з ДПІ) купила книгу ,нового взірця та зареєструвала іі . Попередню в мене прийняти не захотіли. Тепер мене лякають позаплановою перевіркою, і погрожують ДУЖЕ ВЕЛИКИМИ ШТРАФАМИ ! Не знаю ,що робити? Внести в нову книгу дані за 2010 рік? Чи при перевірці показати книгу не зареєстровану,старого взірця? Що мені загрожує ?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst19524.aspx

mda
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2013, 15:48

Повідомлення mda »

Здравствуйте.
Ситуация такая - закрываю ЧП, единый налог, компьюторщик, третья группа, только безнал, есть все акты, все вовремя платилось и сдавалось, все четко как в аптеке, за исключением одного - каким то неимоверным способом прохлопал что книгу надо было поменять на новую в 2011 году, т.е. исправно вел и заполнял книгу старого образца. Бухгалтер, закрывающая ЧП купила и заполнила книгу нового образца и сдала с документами на закрытие.
Подскажите пожалуйста предполагаемый сценарий развития событий, могут ли назначить пятикратный штраф начиная с 3 кв. 2011 года?
Чем можно защищаться?
Спасибо.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

mda писав:Здравствуйте.
Ситуация такая - закрываю ЧП, единый налог, компьюторщик, третья группа, только безнал, есть все акты, все вовремя платилось и сдавалось, все четко как в аптеке, за исключением одного - каким то неимоверным способом прохлопал что книгу надо было поменять на новую в 2011 году, т.е. исправно вел и заполнял книгу старого образца. Бухгалтер, закрывающая ЧП купила и заполнила книгу нового образца и сдала с документами на закрытие.
Подскажите пожалуйста предполагаемый сценарий развития событий, могут ли назначить пятикратный штраф начиная с 3 кв. 2011 года?
Чем можно защищаться?
Спасибо.
Незнание Законов не освобождает от ответственности за их выполнение. Могут оштрафовать. В 2012 году действовал мораторий на некоторые штрафы для упрощенцев. Решайте на уровне налоговой (человеческий фактор).

valutic
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 26 лютого 2013, 03:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valutic »

Здравствуйте! Бухгалтер,взялась вести єдинщика 2гр.За прошлий год книга не заполнена,доход для декларации считали путем суммирования по банковской выписке безнала и зданой выручки
Вопрос:как заполнить книгу?От здачи до здачи выручки записывать сумму налички чтобы была не меньше,чем здано в банк?#umbr#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

valutic писав:Здравствуйте! Бухгалтер,взялась вести єдинщика 2гр.За прошлий год книга не заполнена,доход для декларации считали путем суммирования по банковской выписке безнала и зданой выручки
Вопрос:как заполнить книгу?От здачи до здачи выручки записывать сумму налички чтобы была не меньше,чем здано в банк?#umbr#
Наказ Міністерства фінансів України 15.12.11 № 1637

valutic
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 26 лютого 2013, 03:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valutic »

Это все я знаю.А как в моем конкретном случае заполнить книгу?У них не осталось записей сумм налички за каждый день.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

valutic писав:Это все я знаю.А как в моем конкретном случае заполнить книгу?У них не осталось записей сумм налички за каждый день.
Если восстановить сумму выручки за каждый день нереально, тогда делайте так, как вы сказали в своем вопросе.

irena78911
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 березня 2013, 05:27
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення irena78911 »

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста что делать в такой ситуации. Предприниматель никогда не вел книгу доходов. Сейчас обратился ко мне с просьбой начать её вести. Вопрос: я могу её пойти сегодня зарегистрировать и подать заявление на её регистрацию????

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”