= КВЕД-2010: як правильно вибрати =

Розділ XIV ПКУ
FSK
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 10 лютого 2022, 23:29

Повідомлення FSK »

ФОП 2 группа единый налог, интернет магазин. Вопрос, нужно ли подключать квед 82.92, если продавец сам пакует посылки и не берет за это деньги? И надо ли подключать этот квед 82.92 если запаковка посылок, это отдельная услуга?
Так же интересует, на многих сайтах этот квед 82.92 не указывают как разрешенный для ФОП 2 группы единого налога. Так же не указывают что он запрещен. Подскажите, можно ли его использовать ФОПу единнику 2 группы?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

FSK писав:
25 квітня 2023, 20:51
ФОП 2 группа единый налог, интернет магазин. Вопрос, нужно ли подключать квед 82.92, если продавец сам пакует посылки и не берет за это деньги? И надо ли подключать этот квед 82.92 если запаковка посылок, это отдельная услуга?
Так же интересует, на многих сайтах этот квед 82.92 не указывают как разрешенный для ФОП 2 группы единого налога. Так же не указывают что он запрещен. Подскажите, можно ли его использовать ФОПу единнику 2 группы?
КВЕД 82.92 не заборонений для 2 групи, але, якщо послуги надаються НЕнаселеню та НЕплатникам єдиного податку, то це порушення перебування на спрощ. сист. оподаткування. Тобто, НЕможна надавати будь-які роботи/послуги НЕплатникам єдиного податку (ФОПам на ЗСО, незалежним профес., ЮО на ЗСО)
Цей клас включає:
діяльність із пакування за винагороду або на основі контракту, незалежно від того, чи є цей процес автоматизований чи ні
Зображення

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

підкажіть, будь ласка який квед вибрати: було оформлення аптеки, поклейка рекламної плівки, вішали вивіску, я схиляюся до "рекламних послуг", але менеджер каже, що це монтажні послуги.

Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 94 рази

Повідомлення Шеймус »

Dgiva писав:
03 травня 2023, 15:59
підкажіть, будь ласка який квед вибрати: було оформлення аптеки, поклейка рекламної плівки, вішали вивіску, я схиляюся до "рекламних послуг", але менеджер каже, що це монтажні послуги.
Тулмачення КВЕДа
https://buhgalter911.com/uk/spravochniki/kved/797/

Kosinus
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 червня 2023, 10:53
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kosinus »

ФОП ЕН 2я группа. Есть микро магазинчик со всякой не продуктовой всячиной. Косметика, сумки, кошельки, зонтики, канцтовары. Хочу добавить бижутерию Без драг металлов(китайскую типа xuping). У меня есть 47.19(Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах), по нему можно торговать в том числе и ювелиркой, но и за маленьких размеров магазина так понимаю вряд ли прокатит? Кведов отдельно для бижутерии не нашел. Есть только 47.77(но там как бы предполагается ювелирка с драг металлами). Если я добавлю такой квед меня налоговая не пнет с ЕН?

Еще не совсем понятно с кошельками и зонтиками. Для них 47.78(Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах) подойдет? Или 47.72(Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах) для кошельков и 47.71(Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах) для зонтов?

4esik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 грудня 2021, 21:22
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення 4esik »

Підкажіть, який потрібен КВЕД для продажу в інтернет-магазині "Кормів для тваринок" ???

В списке знайшов ось, такі, але мені кажется що вони не підходят!

47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах
10.9 Виробництво готових кормів для тварин
10.91 Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах
10.92 Виробництво готових кормів для домашніх тварин

Та взагалі тут потрібна ліцензія?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

4esik писав:
28 червня 2023, 16:55
Підкажіть, який потрібен КВЕД для продажу в інтернет-магазині "Кормів для тваринок" ???

В списке знайшов ось, такі, але мені кажется що вони не підходят!

47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах
1̶0̶.̶9̶ ̶ ̶ ̶ ̶ ̶В̶и̶р̶о̶б̶н̶и̶ц̶т̶в̶о̶ ̶г̶о̶т̶о̶в̶и̶х̶ ̶к̶о̶р̶м̶і̶в̶ ̶д̶л̶я̶ ̶т̶в̶а̶р̶и̶н
1̶0̶.̶9̶1̶ ̶ ̶ ̶ ̶ ̶В̶и̶р̶о̶б̶н̶и̶ц̶т̶в̶о̶ ̶г̶о̶т̶о̶в̶и̶х̶ ̶к̶о̶р̶м̶і̶в̶ ̶д̶л̶я̶ ̶т̶в̶а̶р̶и̶н̶,̶ ̶щ̶о̶ ̶у̶т̶р̶и̶м̶у̶ю̶т̶ь̶с̶я̶ ̶н̶а̶ ̶ф̶е̶р̶м̶а̶х
1̶0̶.̶9̶2̶ ̶ ̶ ̶ ̶ ̶В̶и̶р̶о̶б̶н̶и̶ц̶т̶в̶о̶ ̶г̶о̶т̶о̶в̶и̶х̶ ̶к̶о̶р̶м̶і̶в̶ ̶д̶л̶я̶ ̶д̶о̶м̶а̶ш̶н̶і̶х̶ ̶т̶в̶а̶р̶и̶н

Та взагалі тут потрібна ліцензія?
Так. 47.76 та 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет — це ВАШИ КВЕДи, якщо не займаєтесь виробництвом
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Kosinus писав:
28 червня 2023, 11:25
ФОП ЕН 2я группа. Есть микро магазинчик со всякой не продуктовой всячиной. Косметика, сумки, кошельки, зонтики, канцтовары. Хочу добавить бижутерию Без драг металлов(китайскую типа xuping). У меня есть 47.19(Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах), по нему можно торговать в том числе и ювелиркой, но и за маленьких размеров магазина так понимаю вряд ли прокатит? Кведов отдельно для бижутерии не нашел. Есть только 47.77(но там как бы предполагается ювелирка с драг металлами). Если я добавлю такой квед меня налоговая не пнет с ЕН?

Еще не совсем понятно с кошельками и зонтиками. Для них 47.78(Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах) подойдет? Или 47.72(Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах) для кошельков и 47.71(Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах) для зонтов?
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
Щодо "по нему можно торговать в том числе и ювелиркой" — ні. Є для цього КВЕД 47.77 Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах. НЕ следует его добавлять, если "бижутерия" НЕзолотая и тем более для 2 группы (ювелирка только для 3 группы: абз.4 п. 291.4 ПКУ)
47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
Так. Для НЕ кожаных перчаток, кошельков, зонтов подойдёт КВЕД 47.71, для кожаных перчаток и кошельков с сумками — 47.72

Также, обратите внимание на 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах:
Цей клас включає: ... ▪ роздрібну торгівлю товарами для дому, не віднесену до інших угруповань
Зображення

Kosinus
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 червня 2023, 10:53
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kosinus »

Яков писав:
28 червня 2023, 17:46
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
Щодо "по нему можно торговать в том числе и ювелиркой" — ні.
Почему? В нем же прямо перечисляется "діяльність універсальних магазинів, які здійснюють торгівлю довільним асортиментом товарів, у т.ч. одягом, меблями, побутовими приладами, залізними виробами, косметичними засобами, ювелірними виробами, іграшками, спортивними товарами тощо"
Яков писав:
28 червня 2023, 17:46
Также, обратите внимание на 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах:
Цей клас включає: ... ▪ роздрібну торгівлю товарами для дому, не віднесену до інших угруповань
Обратить внимание в связи с чем из того, что я торгую?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14114 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Kosinus писав:
28 червня 2023, 18:48
Яков писав:
28 червня 2023, 17:46
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
Щодо "по нему можно торговать в том числе и ювелиркой" — ні.
Почему? В нем же прямо перечисляется "діяльність універсальних магазинів, які здійснюють торгівлю довільним асортиментом товарів, у т.ч. одягом, меблями, побутовими приладами, залізними виробами, косметичними засобами, ювелірними виробами, іграшками, спортивними товарами тощо"
Так, вибачте, не побачив. Ви прави. Якщо на 2 групі додавати цей КВЕД, то в заяві по єдиному податку (та у подальшому в деклараціях) вказувати:
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах за виключенням торгівлі ювелірними виробами
Kosinus писав:
28 червня 2023, 18:48
Яков писав:
28 червня 2023, 17:46
Также, обратите внимание на 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах:
Цей клас включає: ... ▪ роздрібну торгівлю товарами для дому, не віднесену до інших угруповань
Обратить внимание в связи с чем из того, что я торгую?
Обычно, когда КВЕД содержит что-то типа "інші товари", "не віднесену до інших угруповань", и т.д. — их добавляют "на всякий случай" ))
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”