РРО для единщиков 2 и 3 группы

Розділ XIV ПКУ
olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Подскажите, у спд за 2015 г 998099 грн, он продал как физ лицо не спд автомобиль и заплатил 5% по итогу больше получается 1000000, но я правильно ж понимаю что как спд превышения 1 млн нет и он может работать без РРО?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

olga111 писав:Подскажите, у спд за 2015 г 998099 грн, он продал как физ лицо не спд автомобиль и заплатил 5% по итогу больше получается 1000000, но я правильно ж понимаю что как спд превышения 1 млн нет и он может работать без РРО?
Правильно.

mila13
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 30 січня 2014, 14:29
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення mila13 »

Добрый день! Сегодня устанавливаем РРО. Я так поняла, что в конце смены в кассе должен быть "0", то есть надо делать служебную выдачу вечером, а утром делать служебное внесение. Или какая-то сумма может оставаться?

AlinaSh
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 06 лютого 2016, 14:48
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення AlinaSh »

Доброго дня. Я перший раз на форумі,тому пробачте якщо таке питання вже було, але я знаю як швидко міняється в нас законодавство а мені дуже потрібна відповідь яка ситуація на даний час і стикаюсь я з роботою ФОП загалом і бухгалтерією в часності вперше.
ФОП 2 групи має ліміт 1500000 грн.,так? Яка зараз ситуація для 2 групи з РРО. В податковій сказали що непотрібно. Але крім того в податковій мені сказали що ПДФО з з.п 15% тому я якось їм тепер не дуже довіряю )) Ще була інформація що РРО не потрібно при доході до 1000000 а коли більше то потрібно РРО.
Дуже прошу вашої допомоги і роз'яснення.
Дякую )

Бодя
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 09 квітня 2011, 04:09
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Бодя »

ст.296.10 Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:першої групи;
другої і третьої групи (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності,обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000грн.У разі перевищення в календарному році доходу понад 1000000грн. застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим.Застосування РРО починається з першого числа першого місяця кварталу,наступного за виникненням такого перевищення,та продовжується у всіх наступних податкових періодах.

fdfdfdfd
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 лютого 2016, 18:05

Повідомлення fdfdfdfd »

Здравствуйте!
Подскажите, в кафе есть тов и фоп 2 группа (алко и кухня) и хотим поставить терминал. Нужно 2 касовых апарата, на фоп тоже ставить?
или если на р/р ФОП деньги будут зачисляться через терминал, но лимит не привысим кассовый аппарат не нужен??

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

fdfdfdfd писав:Здравствуйте!
Подскажите, в кафе есть тов и фоп 2 группа (алко и кухня) и хотим поставить терминал. Нужно 2 касовых апарата, на фоп тоже ставить?
или если на р/р ФОП деньги будут зачисляться через терминал, но лимит не привысим кассовый аппарат не нужен??
если не перешагнете 1 млн., то не надо, сегодня в ж-ле "Все о БУ" была статья, что терминал не считается наличным расчетом, так что можете спокойно если перешагнете зачислять через терминал и не ставить РРО

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

@Лиса писав:
fdfdfdfd писав:Здравствуйте!
Подскажите, в кафе есть тов и фоп 2 группа (алко и кухня) и хотим поставить терминал. Нужно 2 касовых апарата, на фоп тоже ставить?
или если на р/р ФОП деньги будут зачисляться через терминал, но лимит не привысим кассовый аппарат не нужен??
если не перешагнете 1 млн., то не надо, сегодня в ж-ле "Все о БУ" была статья, что терминал не считается наличным расчетом, так что можете спокойно если перешагнете зачислять через терминал и не ставить РРО
а как закон о РРО? в неж же четко укзано
Стаття 3. Суб’єкти господарювання, які здійснюють
розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі
(із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо)
при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі,
громадського харчування та послуг, а також операції з приймання
готівки для подальшого її переказу зобов’язані:

1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки
(надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому
порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори
розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових
документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або
у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням
зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;

fdfdfdfd
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 лютого 2016, 18:05

Повідомлення fdfdfdfd »

Я тоже запуталась ...((....так ставить РРО или не ставить основываясь на обороте не больше 1 млн грн ???

Валентина Викторовна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 27 листопада 2014, 10:37
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Валентина Викторовна »

ставить

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”