РРО для единщиков 2 и 3 группы

Розділ XIV ПКУ
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Sveizy писав:
30 листопада 2021, 13:00
Otryzhechka писав:
30 листопада 2021, 12:16
Sveizy писав:
30 листопада 2021, 11:42


только новые, только в розницу, и только по чистому безналу IBAN-IBAN

очень надеюсь, на то что бы работать с нового года как ФОП2, без РРО и учета первич.док.
Согласна с Вами! Да будет так!)

да, но не понятно, пару дней назад была ссылка на статью, о том, что ФОПы2, должны вести учет товара если его стоимость превышает одну минимальную зарплату

я только не понял это собираются ввести или это так информация для размышления?

и если я продал головку двигателя по IBAN стоимостью 9 тыс. грн. мне нужно вести учет такого товара? а что такое учет, это и есть первичная документация
товарный учет у ФОПов обсуждается в другой ветке viewtopic.php?f=29&t=20805&start=30. Почитайте, там найдете ответы на свои вопросы. Например, на стр.4 Яков выложил прекрасную таблицу

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

Sveizy писав:
30 листопада 2021, 13:00
да, но не понятно, пару дней назад была ссылка на статью, о том, что ФОПы2, должны вести учет товара если его стоимость превышает одну минимальную зарплату

я только не понял это собираются ввести или это так информация для размышления?

и если я продал головку двигателя по IBAN стоимостью 9 тыс. грн. мне нужно вести учет такого товара? а что такое учет, это и есть первичная документация
Пока еще проект с новьіми ограничениями https://buhgalter911.com/news/news-1062235.html

Sveizy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 червня 2020, 23:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Sveizy »

Єдиним способом отримання інтернет магазином грошових коштів від продажу товарів робіт і послуг в мережі Інтернет є зарахування грошових коштів в безготівковій формі на поточний рахунок в банківській установі України.

Таким чином, усі особи, які використовують послуги ПриватБанку для прийому платежів в мережі Інтернет під торговою маркою LiqРау, отримують виручку за продані товари виключно в безготівковій формі.
15:53

чому ЛікПей дає таку відповідь зараз?
Фактично вони запороли мені Фоп рахунок, цією відповідю, бо я так розумію податкова так не вважає що це безготівкові платежі?

Sveizy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 червня 2020, 23:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Sveizy »

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265 ... D1%80#n119

а як же???

Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються:

ст. 9 ЗУ «Про РРО» п. 14

14) при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Sveizy писав:
30 листопада 2021, 15:57
......... я так розумію податкова так не вважає що це безготівкові платежі?
"Господин, товарищь, барин..."
Прекращайте руководствоваться тем "КАК СЧИТАЕТ НАЛОГОВАЯ" и начинайте руководствоваться ЗАКОНАМИ !!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Sveizy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 червня 2020, 23:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Sveizy »

и как по закону? только что налоговая горячая линия ответила что по закону Ликпей в обязательном порядке проводится через РРО.ПРРО

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Sveizy писав:
30 листопада 2021, 16:18
и как по закону? только что налоговая горячая линия ответила что по закону Ликпей в обязательном порядке проводится через РРО.ПРРО
Горячая линия налоговой НЕ ЗАКОН. Вы уже озвучили Закон:
Sveizy писав:
30 листопада 2021, 16:00
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265 ... D1%80#n119
.....Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються:
ст. 9 ЗУ «Про РРО» п. 14 при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Sveizy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 червня 2020, 23:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Sveizy »

то есть Ликпей можно не проводить через ПРРО . РРО ?

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Sveizy писав:
30 листопада 2021, 17:21
то есть Ликпей можно не проводить через ПРРО . РРО ?
Пожалуйста, прочитайте про свой ЛИКПЕЙ (закладка -МЕРЧАНТАМ) :

https://www.liqpay.ua/information/handbook?tab=1

А то пользуетесь им и не знаете что это такое!!

https://www.liqpay.ua/information/terms
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Sveizy
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 червня 2020, 23:49
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Sveizy »

YuliyaDol писав:
19 жовтня 2021, 16:08
Sveizy писав:
19 жовтня 2021, 14:43
YuliyaDol писав:
15 жовтня 2021, 11:41


А как Вы определяете, через терминал самообслуживания была оплата или через приложение, например, Приват24? Я вот смотрю по банковской выписке, все платежи такие идут через транзитный счет, так и не научилась их различать :?
я тоже не знаю как это разграничить
у нас интернет магазин, выходит что чистые (не требующие рро) платежи которые заходят на фоп счет в нашем случаи это только НоваПей

я правильно понимаю что оплата онлайн на сайте через Ликпей требует рро?
Да, правильно понимаете. У нас тоже Интернет-магазин
получается вы меня сбили с толку

Предмет Договору
https://www.liqpay.ua/information/terms
Банк надає Клієнту платіжний сервіс для спрощення проведення розрахунків у мережі Інтернет, а саме: Банк здійснює дистанційне обслуговування, надає послуги із забезпечення виконання операцій, ініційованих з використанням реквізитів платіжних карток з метою здійснення ініціювання й виконання переказів від фізичних осіб на користь Клієнта (операції еквайрингу та p2pdebit) та від Клієнта на користь фізичних осіб (масові виплати), здійснення розрахунків (оплати) у безготівковій формі на користь залучених Клієнтом Підприємств за реалізовані/надані/виконані ними товари/роботи/послуги, а також фінансові послуги з прийому платежів за допомогою системи LiqPay, а також забезпечує технологічне обслуговування прийому платежів та/або перерахування грошових коштів (далі — Послуги) в порядку, визначеному законодавством та цим Договором, а Клієнт зобов'язується сплачувати Банку винагороду, передбачену чинними Тарифами Банку.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265 ... D1%80#n119
*Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, та розрахункові книжки не застосовуються
ст. 9 ЗУ «Про РРО» п. 14
14) при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”