Надо ли становиться на учет плательщика ЕСВ?

Розділ XIV ПКУ
NEW
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 квітня 2014, 18:47

Повідомлення NEW »

Клиент занимается независимой профессиональной деятельностью - юрист. Зарегистрирован как ФОП и стоит на учете плательщика ЕСВ. Так же он является адвокатом (тоже независимая профессиональная деятельность), и подает отдельные отчеты по адвокату (как предприниматель). Надо ли становится на учет плательщика ЕСВ как адвокат?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

NEW писав:Клиент занимается независимой профессиональной деятельностью - юрист. Зарегистрирован как ФОП и стоит на учете плательщика ЕСВ. Так же он является адвокатом (тоже независимая профессиональная деятельность), и подает отдельные отчеты по адвокату (как предприниматель). Надо ли становится на учет плательщика ЕСВ как адвокат?
Почитайте:
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 14.01.2014 р. N 635/7/99-99-18-05-01-17 "Щодо обліку осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність"
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 79772.aspx

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

NEW писав:Клиент занимается независимой профессиональной деятельностью - юрист. Зарегистрирован как ФОП и стоит на учете плательщика ЕСВ. Так же он является адвокатом (тоже независимая профессиональная деятельность), и подает отдельные отчеты по адвокату (как предприниматель). Надо ли становится на учет плательщика ЕСВ как адвокат?
Вот еще:
Особливості сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, що одночасно здійснюють незалежну професійну діяльність
http://minrd.gov.ua/nove-pro-podatki--n ... 42822.html
15.04.2014
Особа, яка є підприємцем, що застосовує загальну систему оподаткування, та одночасно займається незалежною професійною діяльністю, є платником єдиного внеску як фізична особа-підприємець. Тобто, єдиний внесок фізична особа сплачує тільки з доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування. При цьому, така особа не має обов’язку щодо обліку та сплати єдиного внеску із сум доходу, отриманого від її незалежної професійної діяльності.

Така фізична особа формує та подає звіт сама за себе за формою №Д5. Звіт подається до органів доходів і зборів один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.

Єдиний внесок фізичні особи сплачують самі за себе шляхом перерахування безготівкових коштів з банківського рахунку. Платники, які не мають рахунку у банку, сплачують єдиний внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації.

Порядок нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску регулюється Законом України від 08.07.2010 р. №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

NEW
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 квітня 2014, 18:47

Повідомлення NEW »

Он на упрощенной системе.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Любознательная писав:
NEW писав:Клиент занимается независимой профессиональной деятельностью - юрист. Зарегистрирован как ФОП и стоит на учете плательщика ЕСВ. Так же он является адвокатом (тоже независимая профессиональная деятельность), и подает отдельные отчеты по адвокату (как предприниматель). Надо ли становится на учет плательщика ЕСВ как адвокат?
Вот еще:
Особливості сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, що одночасно здійснюють незалежну професійну діяльність
http://minrd.gov.ua/nove-pro-podatki--n ... 42822.html
15.04.2014
Особа, яка є підприємцем, що застосовує загальну систему оподаткування, та одночасно займається незалежною професійною діяльністю, є платником єдиного внеску як фізична особа-підприємець. Тобто, єдиний внесок фізична особа сплачує тільки з доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування. При цьому, така особа не має обов’язку щодо обліку та сплати єдиного внеску із сум доходу, отриманого від її незалежної професійної діяльності.

Така фізична особа формує та подає звіт сама за себе за формою №Д5. Звіт подається до органів доходів і зборів один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.

Єдиний внесок фізичні особи сплачують самі за себе шляхом перерахування безготівкових коштів з банківського рахунку. Платники, які не мають рахунку у банку, сплачують єдиний внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації.

Порядок нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску регулюється Законом України від 08.07.2010 р. №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Я думаю, это письмо скоро отзовут, слишком всё упрощённо написано.
Зображення

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Яков писав:Я думаю, это письмо скоро отзовут, слишком всё упрощённо написано.
Это не письмо, а объявление на сайте Миндоходов.
Его написание "подчиняется" правилам журналистики.
По этим правилам не всегда даже можно давать название Закона, а его номер и дату, так вообще - запрещено.
Вы себе даже не представляете сколько я себя "ломала" пока хоть немного "научилась писать" под эти необычные правила после насания официальных писем, где не только надо указывать пункт (подпункт) Закона, но даже и абзац...Гляньте на дату (я ее специально скопировала) - 15.04.2014.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13661
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Любознательная писав:
Яков писав:Я думаю, это письмо скоро отзовут, слишком всё упрощённо написано.
Это не письмо, а объявление на сайте Миндоходов.
Его написание "подчиняется" правилам журналистики.
По этим правилам не всегда даже можно давать название Закона, а его номер и дату, так вообще - запрещено.
Вы себе даже не представляете сколько я себя "ломала" пока хоть немного "научилась писать" под эти необычные правила после насания официальных писем, где не только надо указывать пункт (подпункт) Закона, но даже и абзац...Гляньте на дату (я ее специально скопировала) - 15.04.2014.
#g_haha# Я зашёл по ссылке, и просмотрел содержание, увидел дату 15.04.2014.
Не комментировал почему думаю, что отзовут (уберут) эту информацию. просто такое моё мнение, что это объявление на сайте МД не соответствует законодательству.
Может, я ошибаюсь#blush#, сообщение оставят, но изменят Приказ № 455 от 09.09.2013
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”