Новый бланк декларации Единщика - где он?)

Розділ XIV ПКУ
Ldjulia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 22 лютого 2012, 04:38
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ldjulia »

Дозвонилась....до інспектора.....
Відповідаю на своє ж запитання#smile3# може кому стане в пригоді:
рядок 9 обовязково заповнюємо!
сноску до рядка 9 (розшифровка) - не беремо до уваги, вона там опинилася випадково, зі старої форми звіту!
#smile3#

Zeka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 03 лютого 2012, 23:21
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Zeka »

Ldjulia, а где вьі взяли новую форму декларации?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Zeka писав:Ldjulia, а где вьі взяли новую форму декларации?
http://buhgalter911.com/Res/Blanks/GNI/ednalog.aspx внизу бланк новый для юрлиц

Zeka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 03 лютого 2012, 23:21
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Zeka »

Благодарю! Пошла искать

omtomk
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 жовтня 2015, 12:18

Повідомлення omtomk »

Popen писав:
omtomk писав:
АннаЛ писав: ФОП 3 группы сдает отчет за 9 м-в по старой форме. Звонила в ГФС как заполнять- в грн. или грн, коп. Ответили , что заполняем по порядку для старой формы , в гривне.
то есть копейки не округляем, а отсекаем? доход - 123456 грн. , налог 4% - 4938 грн.?
Просто кошмар!.. Если уж так хочется показывать доход и ЕН в целых грн., то ни в коем случае не отсекать, а округлять до ближайшего большего целого (дабы не было потом "мучительно больно").
Звонил в справочную налоговой. Сказали округлять по математическому правилу. Вот и кому верить теперь?! Дилемма.

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

У меня был возврат денег, т.е. надо уменьшить доход за 1 кв-л 2015. Уточняю данные в отчете за 9 мес. Вопрос: мне надо ставить уточняемый период 1 квартал или полугодие? Загвоздка еще в том, что в полугодии я уже уточняла 1 квартал (тоже был возврат денег).

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

feoklena писав:У меня был возврат денег, т.е. надо уменьшить доход за 1 кв-л 2015. Уточняю данные в отчете за 9 мес. Вопрос: мне надо ставить уточняемый период 1 квартал или полугодие? Загвоздка еще в том, что в полугодии я уже уточняла 1 квартал (тоже был возврат денег).
возврат денег был в 3-м квартале? а при чем тут уточнение данных за 1-й квартал?

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

ArinaArina писав:
feoklena писав:У меня был возврат денег, т.е. надо уменьшить доход за 1 кв-л 2015. Уточняю данные в отчете за 9 мес. Вопрос: мне надо ставить уточняемый период 1 квартал или полугодие? Загвоздка еще в том, что в полугодии я уже уточняла 1 квартал (тоже был возврат денег).
возврат денег был в 3-м квартале? а при чем тут уточнение данных за 1-й квартал?
Мы возвращали деньги клиентам в 3 квартале, которые были оплачены и пошли в доход за 1 квартал. Получается мне надо откорректировать доход за 1 квартал.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

feoklena писав:
ArinaArina писав:
feoklena писав:У меня был возврат денег, т.е. надо уменьшить доход за 1 кв-л 2015. Уточняю данные в отчете за 9 мес. Вопрос: мне надо ставить уточняемый период 1 квартал или полугодие? Загвоздка еще в том, что в полугодии я уже уточняла 1 квартал (тоже был возврат денег).
возврат денег был в 3-м квартале? а при чем тут уточнение данных за 1-й квартал?
Мы возвращали деньги клиентам в 3 квартале, которые были оплачены и пошли в доход за 1 квартал. Получается мне надо откорректировать доход за 1 квартал.
Ваш доход за 1-й квартал как был так и остался, а возврат пошел в уменьшение дохода 3-го квартала
в отчете за 9 месяцев будет доход за вычетом возврата, но это не уточнение 1-го квартала

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

ArinaArina писав:
feoklena писав:
ArinaArina писав: возврат денег был в 3-м квартале? а при чем тут уточнение данных за 1-й квартал?
Мы возвращали деньги клиентам в 3 квартале, которые были оплачены и пошли в доход за 1 квартал. Получается мне надо откорректировать доход за 1 квартал.
Ваш доход за 1-й квартал как был так и остался, а возврат пошел в уменьшение дохода 3-го квартала
в отчете за 9 месяцев будет доход за вычетом возврата, но это не уточнение 1-го квартала
Я делала по этому пояснению. Может не правильно поняла, т.к. считаю, что это бред уточнять 1 квартал, если все идет нарастающим за год.

Питання
Як ЮО відображає у податковій декларації платника ЄП третьої групи суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) за товари (роботи, послуги), отриманих у одному звітному періоді та повернутих в іншому, після розірвання договору?
Коротка:
Якщо зарахування та повернення авансу, відбулося в одному звітному періоді та за умови розірвання договору, то такі кошти не включаються до складу доходу юридичної особи - платника єдиного податку.
У разі якщо повернення коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) за товари (роботи, послуги), відбулося в іншому податковому періоді, платник єдиного податку повинен включити такий аванс до складу доходу у звітному періоді, в якому відбулося зарахування вказаних коштів, та здійснити перерахунок доходу у податковому періоді, в якому відбулось їх повернення. Такий перерахунок здійснюється шляхом подання уточнень до раніше поданої податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи або уточнення показників у складі звітної податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за наступний податковий період разом з якою заповнюється розрахунок податкового зобов’язання єдиного податку за минулий період, що уточнюється.

Закрито

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”