Новый бланк декларации Единщика - где он?)

Розділ XIV ПКУ
ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

feoklena писав:
Скрытый текст
ArinaArina писав:
feoklena писав: Мы возвращали деньги клиентам в 3 квартале, которые были оплачены и пошли в доход за 1 квартал. Получается мне надо откорректировать доход за 1 квартал.
Ваш доход за 1-й квартал как был так и остался, а возврат пошел в уменьшение дохода 3-го квартала
в отчете за 9 месяцев будет доход за вычетом возврата, но это не уточнение 1-го квартала
Я делала по этому пояснению. Может не правильно поняла, т.к. считаю, что это бред уточнять 1 квартал, если все идет нарастающим за год.

Питання
Як ЮО відображає у податковій декларації платника ЄП третьої групи суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) за товари (роботи, послуги), отриманих у одному звітному періоді та повернутих в іншому, після розірвання договору?
Коротка:
Якщо зарахування та повернення авансу, відбулося в одному звітному періоді та за умови розірвання договору, то такі кошти не включаються до складу доходу юридичної особи - платника єдиного податку.
У разі якщо повернення коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) за товари (роботи, послуги), відбулося в іншому податковому періоді, платник єдиного податку повинен включити такий аванс до складу доходу у звітному періоді, в якому відбулося зарахування вказаних коштів, та здійснити перерахунок доходу у податковому періоді, в якому відбулось їх повернення. Такий перерахунок здійснюється шляхом подання уточнень до раніше поданої податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи або уточнення показників у складі звітної податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за наступний податковий період разом з якою заповнюється розрахунок податкового зобов’язання єдиного податку за минулий період, що уточнюється.
во дела. тогда не знаю.
как-то бредово получается. тогда, если следовать, такой логике, при каждом возврате денег надо подавать уточненку по НДС. или это только к единому налогу свое особое отношение? не логично как-то, хотя у нас все может быть

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

в голосеевской налоговой моего Фопа отправили домой с новой формой, сказали что отчитываться по ней надо с 01 января, а сейчас действует старая форма
у кого еще такие недоумения?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

cleo писав:в голосеевской налоговой моего Фопа отправили домой с новой формой, сказали что отчитываться по ней надо с 01 января, а сейчас действует старая форма
у кого еще такие недоумения?
ну да, сдаем по старой форме

cleo
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 17 січня 2014, 11:44
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 200 разів

Повідомлення cleo »

ArinaArina писав:
cleo писав:в голосеевской налоговой моего Фопа отправили домой с новой формой, сказали что отчитываться по ней надо с 01 января, а сейчас действует старая форма
у кого еще такие недоумения?
ну да, сдаем по старой форме
так уже даже бланка не найти....все пишут о новой форме отчета за 9 месяцев...и утвержден еще в июне...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Обсуждаем далее форму бланка и как заполнять за 1 квартал 2016г.

Как мы знаем ставки ЕН с 01.01.2016 для 3гр. 5% (3%); соответственно в IV разделе устаревшей формы декларации не обращаем внимание на 2% и 4%. Новый бланк завтра вряд ли появится игнорируем и заполняем.

В разделе V (обязательства) вручную исправляем на 5% (либо 3%).

В Дополнении (чуть выше даты) указываю следующее:
У зв'язку з тим, що форма цієї податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пп. 293.3 ст. 293 ПКУ, назва показників рядка у ІV. ПОКАЗНИКИ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ: Обсяг доходу за звітний (податковий) період, що оподатковується за ставкою 5 відсотків. Відповідно, значення суми в V. ВИЗНАЧЕННЯ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПО ЄДИНОМУ ПОДАТКУ розраховано як 5 відсотків


На камеральную ошибку не обращаю внимание
Зображення

Natalek
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 21 травня 2013, 05:57
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 9 разів

Повідомлення Natalek »

Медок в обновлении от 16.03.2016 г. (у меня Сота) ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01. 109.040

Змінений алгоритм розрахунку згідно статті 293.3 Податкового кодексу (ставки 2 % та 4 % змінені на 3 % та 5 %), починаючи із звітності за перший квартал 2016 року:
J0103506 Податкова декларація платника єдиного податку – юридичної особи
F0103305 Податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Natalek писав:Медок в обновлении от 16.03.2016 г. (у меня Сота) ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01. 109.040

Змінений алгоритм розрахунку згідно статті 293.3 Податкового кодексу (ставки 2 % та 4 % змінені на 3 % та 5 %), починаючи із звітності за перший квартал 2016 року:
J0103506 Податкова декларація платника єдиного податку – юридичної особи
F0103305 Податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця
Алгоритм СТАРОЙ ФОРМЫ изменён - это хорошо, а в ОПЗ изменят к числу 20-25 апреля [s](может, 2020г!)[/s]#smile3#

Бланк всё равно морально "устаревший", утверждённый Приказом 19 червня 2015 року N 578.
Всё повторяется, как и в прошлом году: ставки новые, формы не соответствуют им
Зображення

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

А тепер у мене виникає запитання: у 4 кв. 2015 р. прийшли гроші на рахунок фірми, у 1 кварталі 2016 р. ми їх вернули згідно листа. Тоді ми платили з них 4%. Щоб показати повернення, тепер я повинна у декларації за 1 кв. 2016 р. зробити уточнення 2015 р. у розділі 4?
У мене переплати єдиного вилазить 150 грн. Я повинна додатково їх відобразити у р.9 Сума єдиного податку за минулий період?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:А тепер у мене виникає запитання: у 4 кв. 2015 р. прийшли гроші на рахунок фірми, у 1 кварталі 2016 р. ми їх вернули згідно листа. Тоді ми платили з них 4%. Щоб показати повернення, тепер я повинна у декларації за 1 кв. 2016 р. зробити уточнення 2015 р. у розділі 4?
У мене переплати єдиного вилазить 150 грн. Я повинна додатково їх відобразити у р.9 Сума єдиного податку за минулий період?
Скажіть хто робив уточнюючий по єдиному податку юрики 3 група.
Ви заповнювали р. 2 Податковий звітний період (період у якому подається уточнюючий)?
чи тільки р. 3 заповнюється. Наша мудра податкова нічо не знає...як завжди...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

otkrytie
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 26 квітня 2012, 03:52
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення otkrytie »

Подавала уточнюючий за 2014 рік 06.04.2015 року
Розділ 2 це Група платника єдиного податку, так я заповнювала.
Розділ 3 Подататковий(звітній) період, теж заповнювала, хоч в дужках вказано не заповнювати у разі уточнюючої
Розділ 4 Подататковий(звітній) період для уточнюючих, теж заповнювала.

Все прийняли без зауважень

Закрито

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”