Директор совместитель или как это провести по документам

Розділ XIV ПКУ
Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Автошкола писав:
Лия писав:
Автошкола писав: Таблицю 5 не трогайте, Ви не звільняєте і не приймаєте на роботу ,а в таб. 6 гр. 20 ставите наявність трудової книжки... спробуйте це в звіті і перевірте, думаю що програма не буде"сваритися"..#rtfm#
Просто получается, что до 20 числа человек работал по совместительству, а потом основное (с трудовой)?
А не будет ошибкой если он мне напишет заяву на перевод с 01 декабря? и во всех отчетак я покажу что трудовая с декабря?
А як Ви будете нараховувати з/п?
До 01.12 - как совместителю.

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Бюгюльмэ писав:
Автошкола писав:
Лия писав: Просто получается, что до 20 числа человек работал по совместительству, а потом основное (с трудовой)?
А не будет ошибкой если он мне напишет заяву на перевод с 01 декабря? и во всех отчетак я покажу что трудовая с декабря?
А як Ви будете нараховувати з/п?
До 01.12 - как совместителю.
не буде помилкою#smile3#

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

http://www.profiwins.com.ua/letters-and ... 32-93.html
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.06.2012 р. N 93/06/187-12
Щодо оформлення трудових відносин та оплати праці

Оскільки робота за сумісництвом виконується на підставі трудового договору, то з працівником за його заявою розривається трудовий договір про роботу за сумісництвом і укладається новий трудовий договір про роботу на підприємстві на певній посаді шляхом видання наказу про це.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Если это "розірвання трудового договору" с указанием в 1ДФ, и в отчете по ЕСВ дат увольнения, то, наверное, со всеми остальными вытекающими - полный расчет, выплата компенсации за не исп.отпуск?
А оно нам надо?

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Бюгюльмэ писав:Если это "розірвання трудового договору" с указанием в 1ДФ, и в отчете по ЕСВ дат увольнения, то, наверное, со всеми остальными вытекающими - полный расчет, выплата компенсации за не исп.отпуск?
А оно нам надо?
Да если увольняем то по полной и все расчеты, вот и думаю как без этого обойтись#wall#

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

И еще подскажите если переводить, то как правильно заполнить труд. книжку. при принятии по совместительству труд. книжка не заполнялась.

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Коли працівник працював за сумісництвом , а згодом вирішив стати основним, розірвання трудових відносин не відбувається- з ним лише переукладають трудовий договір. 1. взяти від працівника заяву про бажання стати основним працівником.2. Видати наказ про переукладання трудового договору за основним місцем роботи. Ще інструкція про порядок ведення трудових книжок Мінпраці, Мінюст № 58 від 29.07.93р. загляньте туди може щось Вам підкаже)(

LindaVIP
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 16 вересня 2013, 18:06
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення LindaVIP »

Автошкола писав:Коли працівник працював за сумісництвом , а згодом вирішив стати основним, розірвання трудових відносин не відбувається- з ним лише переукладають трудовий договір. 1. взяти від працівника заяву про бажання стати основним працівником.2. Видати наказ про переукладання трудового договору за основним місцем роботи. Ще інструкція про порядок ведення трудових книжок Мінпраці, Мінюст № 58 від 29.07.93р. загляньте туди може щось Вам підкаже)(
А нельзя просто сделать допсоглашение к договору?Его обязательно перезаключать?

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

я еще раз извеняюсь, но хочу для себя уточнить.
Если у меня директор (учредитель с правом подписи)- совместитель и я его уволю (расчитаю) и приму на основное место работы. Тоесть 25 увольняю и 26 принимаю.
По поводу приказов и компенсация-это все понятно и по отчетам в ПФ и 1 ДФ тоже.
Не понятно только мне по фонду занетости отчет о принятых сдаю?
И как мне быть с налоговой, сообщеть что дирик уволился? и еще кому-то сообщать?

Очень хочется сделать все правильно, спасибо

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”