Книга обліку доходів (з 01.01.2021 облік у довільній формі)!!!

Розділ XIV ПКУ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13662
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Iryna_kiev писав:Яков, помогите, пожалуйста, разобраться. В одном из сообщений выше Вы также приводили пример книги доходов и там была строчка "9 месяцев", в правилах заполнения книги написано, что
2) у графах 2 - 6 щоденно відображається дохід від провадження господарської діяльності, що оподатковується за ставками, встановленими відповідно до пункту 293.2 та підпункту 2 пункту 293.3 статті 293 глави 1 розділу XIV Кодексу, із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік
Правильно ли я понимаю, что сейчас не нужно считать накопительный доход за 6 и 9 месяцев?
Правильно понимаете: за місяць, квартал, рік В Порядке не сказано, чтобы подводить итоги за полугодие и 9 месяцев
Зображення

Етка
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 29 липня 2013, 14:59
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Етка »

Бухгатера, подскажите, я не поняла, так нужно сейчас вести разделение на нал и безнал в книге доходов по единщикам 2-я группа?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13662
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27898 разів

Повідомлення Яков »

Етка писав:Бухгатера, подскажите, я не поняла, так нужно сейчас вести разделение на нал и безнал в книге доходов по единщикам 2-я группа?
Конечно!
Только не "сейчас", а уже год как надо, с принятия нового Порядка ведения и формы Книги.
Зображення

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Етка писав:Бухгатера, подскажите, я не поняла, так нужно сейчас вести разделение на нал и безнал в книге доходов по единщикам 2-я группа?
Да. Для всех групп.

Етка
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 29 липня 2013, 14:59
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Етка »

Спасибо Вам всем большое за помощь!!!

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Если деньги принимаем через терминал - тов кигу записывать как нал или б/н

Савва12
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2016, 22:48

Повідомлення Савва12 »

ФОП 3 группы 5%, работает только по б/н расчету, но не ведет книгу учета доходов. Какие штрафы его ждут при проверено?

Виктория Г.
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 11 грудня 2014, 11:29
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Виктория Г. »

Яков писав:
Етка писав:Бухгатера, подскажите, я не поняла, так нужно сейчас вести разделение на нал и безнал в книге доходов по единщикам 2-я группа?
Конечно!
Только не "сейчас", а уже год как надо, с принятия нового Порядка ведения и формы Книги.
Доброго дня,

скажіть, будь ласка, якщо змінено форму книги обліку доходів для ФОП 3 групи без ПДВ, тобто це потрібно було реєструвати нову книгу , хоча попередня від реєстрації ФОПа з 2014 року ще не закінчена?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Виктория Г. писав:
Яков писав:
Етка писав:Бухгатера, подскажите, я не поняла, так нужно сейчас вести разделение на нал и безнал в книге доходов по единщикам 2-я группа?
Конечно!
Только не "сейчас", а уже год как надо, с принятия нового Порядка ведения и формы Книги.
Доброго дня,

скажіть, будь ласка, якщо змінено форму книги обліку доходів для ФОП 3 групи без ПДВ, тобто це потрібно було реєструвати нову книгу , хоча попередня від реєстрації ФОПа з 2014 року ще не закінчена?
Пока не закончится старая книга, новую покупать и перерегистрировать не нужно.

Виктория Г.
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 11 грудня 2014, 11:29
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Виктория Г. »

shinna писав:
Виктория Г. писав:
Яков писав:Конечно!
Только не "сейчас", а уже год как надо, с принятия нового Порядка ведения и формы Книги.
Доброго дня,

скажіть, будь ласка, якщо змінено форму книги обліку доходів для ФОП 3 групи без ПДВ, тобто це потрібно було реєструвати нову книгу , хоча попередня від реєстрації ФОПа з 2014 року ще не закінчена?
Пока не закончится старая книга, новую покупать и перерегистрировать не нужно.
Дякую shinna!

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”