ФОП і Юридична особа

Розділ XIV ПКУ
Romuch
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2011, 01:11

Повідомлення Romuch »

Всім Доброго дня! Підскажіть будь-ласка по такому питанню:
Чи може ФОП тепер працювати з Юридичною особою?!?!?! Тобто надавати послуги, такі як бухгалтерські, консультація,.......

Я так розумію якщо новоутворений ФОП він відноситься до першої категорії, і немає права працювати з юридичною особою.
Чи якщо новоутворений ФОП надає такі послуги див.вище його відносять зразу до третьої групи?!?!??!?!?!?

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2195 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Насколько я читала, то ФОПы не имеют права предоставлять бухгалтерские и аудиторские услуги.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Romuch писав:Всім Доброго дня! Підскажіть будь-ласка по такому питанню:
Чи може ФОП тепер працювати з Юридичною особою?!?!?! Тобто надавати послуги, такі як бухгалтерські, консультація,.......
Я так розумію якщо новоутворений ФОП він відноситься до першої категорії, і немає права працювати з юридичною особою.
Чи якщо новоутворений ФОП надає такі послуги див.вище його відносять зразу до третьої групи?!?!??!?!?!?
По 2-й группе можно предоставлять услуги только единоналожникам (юр. и физ). Разумеется, что с общесистемщиками работать нельзя под страхом анулирования св-ва ЕН. Полноценно с общесистемщиками можно работать только по 3-й категории ЕН (кроме запрещенных видов).
Не совсем понятно о выборе категории ЕН: можно по желанию избрать одну из трех?

Romuch
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2011, 01:11

Повідомлення Romuch »

Я знаю точно, що неможна працювати з юріками 1 і 2 категорії. А третя категорія може надавати юрікам бухгалтерські послуги, консультації,....???????
Чи віднесуть мене як новоствореного ФОП зразу на третю категорію. Знаю точно неможна провадити аудит ні фіз,ні юр.особі на спрощеній особі....нобухгалтерські послуги і консультації вродіби можна...чи я помиляюся....
ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Romuch писав:Я знаю точно, що неможна працювати з юріками 1 і 2 категорії. А третя категорія може надавати юрікам бухгалтерські послуги, консультації,....???????
Чи віднесуть мене як новоствореного ФОП зразу на третю категорію. Знаю точно неможна провадити аудит ні фіз,ні юр.особі на спрощеній особі....нобухгалтерські послуги і консультації вродіби можна...чи я помиляюся....
ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!!!!!!!!
Почитайте, пожалуйста, текст законопроекта №8521. Там всё написано (почти)...

Romuch
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2011, 01:11

Повідомлення Romuch »

.....(почті). Мене оце почті і цікавить?! щоб знати до чого готуватися?! ))

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Romuch писав:.....(почті). Мене оце почті і цікавить?! щоб знати до чого готуватися?! ))
Это еще даже не закон! Ну кто может что-то знать? Тем более, что в последнее время есть стойкая тенденция отличия принятого текста в ВРУ от текста, подписанного нашим гарантом (не к ночи упомянут будет!).
Надейтесь на лучшее, но готовьтесь к худчему!!! #g_crazy#

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

popen писав:
Romuch писав:.....(почті). Мене оце почті і цікавить?! щоб знати до чого готуватися?! ))
Это еще даже не закон! Ну кто может что-то знать? Тем более, что в последнее время есть стойкая тенденция отличия принятого текста в ВРУ от текста, подписанного нашим гарантом (не к ночи упомянут будет!).
Надейтесь на лучшее, но готовьтесь к худчему!!! #g_crazy#
КОГДА ТАКОЕ БЫЛО???#blush#

Romuch
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2011, 01:11

Повідомлення Romuch »

Дякую )) По великому рахунку Ви маєте рацію! В нас приймають одне, а підписують зовсім інше.......))

Будем надіятися на краще ))#smile3#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Romuch писав:Дякую )) По великому рахунку Ви маєте рацію! В нас приймають одне, а підписують зовсім інше.......))
Будем надіятися на краще ))#smile3#
Але не забувайте готуватися до гіршого !!! #g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”