оренда і спрощена система оподаткування ЗУ-8521

Розділ XIV ПКУ
Lana.zt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 26 жовтня 2011, 04:30
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Lana.zt »

Підкажіть, будь ласка, чи зможе після набрання чинності закону №8521 приватне підприємство, засноване одним учасником - приватним підприємцем платником, що знаходиться на спрощеній системі оподаткування також бути на спрощеній системі оподаткавання. Статутний фонд приватного підприємства - нерухомість(складські приміщення). Вид діяльності приватного підприємства - здавання в оренду нежитлових приміщень, що були внесені до статутного фонду.

zosdos
Гений
Гений
Повідомлень: 392
З нами з: 10 червня 2011, 04:23
Подякували: 39 разів

Повідомлення zosdos »

Може, але мені цікаво ваш засновник в статуті як ФОПп виступає чи він просто крім того що засновник щей ФОП?

Lana.zt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 26 жовтня 2011, 04:30
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Lana.zt »

В Статуті він виступає як ФОП. Питання виникло після ознайомлення із публікацією О.Продан.
Дослівно : лишаются возможности работать на упрощенке ... и хозсубъекты, в уставном капитале которых от 25% имеют лица, уплачивающие единый налог.

zosdos
Гений
Гений
Повідомлень: 392
З нами з: 10 червня 2011, 04:23
Подякували: 39 разів

Повідомлення zosdos »

Наскільки я памятаю в законі сказано що якщо в статуті Юридичні особи частка яких не менше 25%

Lana.zt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 26 жовтня 2011, 04:30
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Lana.zt »

Саме так в Законі і сказано. А що мала на уввзі О.Продан я не зрозуміла. Добре, що є ще час розібратися. zosdos, дякую.

Конкорд
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 07 червня 2011, 03:55

Повідомлення Конкорд »

Lana.zt, в Вашем случае никаких проблем нет. Если верить Законопроекту, выложенному на сайте ВРУ, то ограничение сформулировано следующим образом: не могут быть единоналожниками субъекты, имеющие учредителей-юрлиц, не являющихся плательщиками единого налога "в размере" от 25 % и более.
Поскольку у Вас учредитель ФОП (а не юрлицо), более того на едином налоге, то на Ваше предприятие сие ограничение не распространяется.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”