= Бухгалтерские ПРОВОДКИ: спрашиваем, помогаем, уточняем =

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1847
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 898 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Tasa писав:
Denis@@@ писав:
Denis@@@ писав: Так я понял нужно бросить в доход. А какой счет если быть точнее? И как быть тогда с налогом на прибыль в конце года?
Кто то знает корреспонденции?

Может это возникло в результате начисления какой то пени или штрафа? А мы это у себя не отразили раньше. Что то там есть.
Використати можна і 746 рахунок. Але все ж тки правильним було б перевірити із-зі чого виникла дана розбіжність - тобто треба звірити всі оплати і звіти по ЄСВ...
Мала недавно з таким справу - майже повністю вдалося виявити помилку.
Ошибка в периоде до 2015 года. Старые периоды кабинет плательщика налогов не показывает. А доначислять так далеко я не буду. Я просто думал подогнать и все.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Denis@@@ писав:
Denis@@@ писав:
buhgalter2 писав:тогда ручной проводкой корректируете увеличивая либо доход либо расход, смотря какая ошибка. Заполняете содержание, суть ошибки и печатаете бух справку.
Так я понял нужно бросить в доход. А какой счет если быть точнее? И как быть тогда с налогом на прибыль в конце года?
Кто то знает корреспонденции?

Может это возникло в результате начисления какой то пени или штрафа? А мы это у себя не отразили раньше. Что то там есть.
если была неотраженная пеня или штраф, то это расход 949 счет

Сложно подсказать корреспонденции не понимая сути, вы пишете что доход, но при этом могут быть не отражены штрафы. У вас не сходится сверка в какую сторону? У вас остаток больше или меньше?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Denis@@@ писав:Ошибка в периоде до 2015 года. Старые периоды кабинет плательщика налогов не показывает. А доначислять так далеко я не буду. Я просто думал подогнать и все.
А навіщо гадати на кофейній гущі?
Ідете в свою податкову з листом (підприємство ... код ... просить надати акт звірки за податками і платежами за період 2014-2016 роки) , одержуєте акт, звіряєте із своїм бух обліком, виправляєте. #ok#

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1847
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 898 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Спасибо за ответы. Налоговая в другом городе. Неохота ездить и там показываться. Данные в бухучете больше данных налоговой инспекции. Проверил 2015-2016 год. Тут все ок.

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Підкажіть, будь ласка, як в обліку правильно відобразити зменшення нарахованої орендної плати з початку року?
Ми подавали уточненку в серпні 2016 по орендні платі. Уточненкою зменшую нараховані зобов'язання починаючи з січня 2016 р. В обліку я щомісяця нараховувала орендну плату проводкою Д91 К6415 2000,00, виходить суму відображала щомісяця з січня по червень по 2000,00 грн. Тепер уточненкою показала суми з січня і до кінця року 1000,00 грн. Яким чином мені сторнувати суми в обліку і як це впливає на вже відзвітовані періоди (фін.звітність була здана з орендною платою по 2000,00 грн./щомісяця, що на момент подачі було вірно)?
Наперед вдячна!

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Подскажите, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!Початкове сальдо дебет/ кредит в головній книзі- Куди його заносити?Всього обороти по дебету/кредиту?

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

Натали_87 писав:Підкажіть, будь ласка, як в обліку правильно відобразити зменшення нарахованої орендної плати з початку року?
Ми подавали уточненку в серпні 2016 по орендні платі. Уточненкою зменшую нараховані зобов'язання починаючи з січня 2016 р. В обліку я щомісяця нараховувала орендну плату проводкою Д91 К6415 2000,00, виходить суму відображала щомісяця з січня по червень по 2000,00 грн. Тепер уточненкою показала суми з січня і до кінця року 1000,00 грн. Яким чином мені сторнувати суми в обліку і як це впливає на вже відзвітовані періоди (фін.звітність була здана з орендною платою по 2000,00 грн./щомісяця, що на момент подачі було вірно)?
Наперед вдячна!
не понятно о какой уточненке идет речь, уточняете НДС?
арендная плата по 6415 - как налог?
с фин. отчетностью ничего не делаете, как сдали так и есть, все исправления затянутся в следующем отчете.
вы работаете в 1С8? если да, то там можно отсторнировать, через "Операции введенные в ручную", выбираете тип "сторно", потом документ и нажимаете заполнить. Далее цифры нужно откорректировать под нужные вам, иначе отсторнируется на 100%

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

buhgalter2 писав:
Натали_87 писав:Підкажіть, будь ласка, як в обліку правильно відобразити зменшення нарахованої орендної плати з початку року?
Ми подавали уточненку в серпні 2016 по орендні платі. Уточненкою зменшую нараховані зобов'язання починаючи з січня 2016 р. В обліку я щомісяця нараховувала орендну плату проводкою Д91 К6415 2000,00, виходить суму відображала щомісяця з січня по червень по 2000,00 грн. Тепер уточненкою показала суми з січня і до кінця року 1000,00 грн. Яким чином мені сторнувати суми в обліку і як це впливає на вже відзвітовані періоди (фін.звітність була здана з орендною платою по 2000,00 грн./щомісяця, що на момент подачі було вірно)?
Наперед вдячна!
не понятно о какой уточненке идет речь, уточняете НДС?
арендная плата по 6415 - как налог?
с фин. отчетностью ничего не делаете, как сдали так и есть, все исправления затянутся в следующем отчете.
вы работаете в 1С8? если да, то там можно отсторнировать, через "Операции введенные в ручную", выбираете тип "сторно", потом документ и нажимаете заполнить. Далее цифры нужно откорректировать под нужные вам, иначе отсторнируется на 100%
Нам пролонгували договір оренди землі (земля - власність міськради), в договорі прописано, що з 1 січня по 31 грудня 2016 р. орендна плата становить ..... (сума), тобто нам рішенням міськради зменшили суму орендної плати на 2016 рік порівняно з тією, яку я показала в річній деці на 2016 р., тому коли вже мала зареєстрований договір оренди подала уточненку, якою зменшила нараховані раніше под.зобов'язанння. В мене питання - якою датою я маю провести сторнування - датою подачі деки (це було в серпні 2016 р.) чи як? Це має бути одна проводка-сторно Д92 К6415 "- (сума переплати з січня по червень включно)" чи це має бути шість проводок датою подачі деки? Бо в себе обліку орендну плату я нараховувала щомісяця, в уточненці теж щомісячно показала суми завищеного ПЗ з січня по червень.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

мне кажется будет правильно отразить корректировки в учете в день подачи уточненки. То есть выявили ошибку - отразили в учете - уточнили поданный ранее отчет.
сколько это будет проводок не так важно, главное чтобы вам было понятно. Можно сделать одну проводку, написать, что сторно аренды за такой-то период, выявлена ошибка и т.д. Можете в одном документе "Операции в ручную" сделать 6 строк и каждую строку подписать для себя, потом распечатаете бух справку.

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

buhgalter2 писав:мне кажется будет правильно отразить корректировки в учете в день подачи уточненки. То есть выявили ошибку - отразили в учете - уточнили поданный ранее отчет.
сколько это будет проводок не так важно, главное чтобы вам было понятно. Можно сделать одну проводку, написать, что сторно аренды за такой-то период, выявлена ошибка и т.д. Можете в одном документе "Операции в ручную" сделать 6 строк и каждую строку подписать для себя, потом распечатаете бух справку.
дякую! теж схиляюся до такого рішення. Лише ще смущає червоні суми по обороту 92 після проведення сторно. Це норм?

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”