= Бухгалтерские ПРОВОДКИ: спрашиваем, помогаем, уточняем =

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Лебедь писав:
Ребекка писав:
Inna Medvetska писав:Дівчатка, допоможіть виправити рахунок 6441. Там на ньому зависли незакриті суми по передоплаті постчальникам.
але фішка в тому, що з 2018 року ця фірма перейшла на нову базу і в квітні тільки мені дісталася.
є три суми на рахунку 6441 внесні милка тягнеться ще до мене бог зна з якого періоду. через який рахунок закрити ці суми?
через витратні або доходні, так само як списуєте дебіторку або кредиторку.
обычно 6441 зависает если неправильно привязаны приходные документы к оплатам. у вас в 6442 нет таких же сумм незакрытых ?
в тому то і справа, що немає. і на авансах усе чисто.

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Inna Medvetska писав:
Лебедь писав:
Ребекка писав: через витратні або доходні, так само як списуєте дебіторку або кредиторку.
обычно 6441 зависает если неправильно привязаны приходные документы к оплатам. у вас в 6442 нет таких же сумм незакрытых ?
в тому то і справа, що немає. і на авансах усе чисто.
а с корреспонденцией какого счета он у вас появился?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Лебедь писав:
Inna Medvetska писав:
Лебедь писав: обычно 6441 зависает если неправильно привязаны приходные документы к оплатам. у вас в 6442 нет таких же сумм незакрытых ?
в тому то і справа, що немає. і на авансах усе чисто.
а с корреспонденцией какого счета он у вас появился?
внесені суми ручним проведенням з рахунком 00 на початок, так як переходили на нову базу

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Inna Medvetska писав:
Лебедь писав:
Inna Medvetska писав: в тому то і справа, що немає. і на авансах усе чисто.
а с корреспонденцией какого счета он у вас появился?
внесені суми ручним проведенням з рахунком 00 на початок, так як переходили на нову базу
значит надо смотреть в старой базе.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Лебедь писав:
Inna Medvetska писав:
Лебедь писав: а с корреспонденцией какого счета он у вас появился?
внесені суми ручним проведенням з рахунком 00 на початок, так як переходили на нову базу
значит надо смотреть в старой базе.
в старій уже подивилася, вони уже давно тягнуться, 6442 закритий, авансів немає. а це висить

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Inna Medvetska писав:
Лебедь писав:
Inna Medvetska писав: внесені суми ручним проведенням з рахунком 00 на початок, так як переходили на нову базу
значит надо смотреть в старой базе.
в старій уже подивилася, вони уже давно тягнуться, 6442 закритий, авансів немає. а це висить
ну якщо пройшло вже три роки, на основі бух.справки списати виправлення помилки. якщо у вас Кт 6441, то на дохід спишіть.

AnnaA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 12 квітня 2018, 10:11
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення AnnaA »

Допоможіть, будь ласка...

Попередній бухгалтер відобразила вивід ОЗ в статутного фонду такими проводками :

2016 р. Дт 401 Кт452 - 500 000
2017 р. ДТ 452 Кт 10 - 505 000

Це взагалі коректно? ніяк не можу розібратись з цим виводом ОЗ з фонду... (

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

чищу одну фірму. передала фірма майно до статутного фонду іншої фірми за вартістю 500000. те що для цілей оподаткування пдв така операція є постачанням зрозуміли тільки коли СФ зареєстрували. зробили податкову накладну. пдв зверху накрутили. а я тепер сушу голову як то відобразити в обліку. статутний фонд сформований...
я написала дт 6432 кт 6412 100000, але розумію що має ще щось бути. дії зі СФ зробити вже не можна. приклад правильних проводок тут https://online.dtkt.ua/Book/%C2%AB%D0%9 ... navPoint-4
Порадьте як можна зробити з г... цукерку.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

Natalenna писав:чищу одну фірму. передала фірма майно до статутного фонду іншої фірми за вартістю 500000. те що для цілей оподаткування пдв така операція є постачанням зрозуміли тільки коли СФ зареєстрували. зробили податкову накладну. пдв зверху накрутили. а я тепер сушу голову як то відобразити в обліку. статутний фонд сформований...
я написала дт 6432 кт 6412 100000, але розумію що має ще щось бути. дії зі СФ зробити вже не можна. приклад правильних проводок тут https://online.dtkt.ua/Book/%C2%AB%D0%9 ... navPoint-4
Порадьте як можна зробити з г... цукерку.
Цукерку - навряд. Може, як завжди, на 949-й? А в Декларації на прибуток через Додаток РІ збільшити фінрезультат на ці 100 000?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Учетчица писав:
Natalenna писав:чищу одну фірму. передала фірма майно до статутного фонду іншої фірми за вартістю 500000. те що для цілей оподаткування пдв така операція є постачанням зрозуміли тільки коли СФ зареєстрували. зробили податкову накладну. пдв зверху накрутили. а я тепер сушу голову як то відобразити в обліку. статутний фонд сформований...
я написала дт 6432 кт 6412 100000, але розумію що має ще щось бути. дії зі СФ зробити вже не можна. приклад правильних проводок тут https://online.dtkt.ua/Book/%C2%AB%D0%9 ... navPoint-4
Порадьте як можна зробити з г... цукерку.
Цукерку - навряд. Може, як завжди, на 949-й? А в Декларації на прибуток через Додаток РІ збільшити фінрезультат на ці 100 000?
До всього фірма до 20 млн. ще й не коригує фінрезультат)))
я думала про 949 він все стерпить, але через 3 роки, а поки та сума мені викривляє баланс.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”