Отчетность ФОП 2-я група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Elenka*
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 19 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 360 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення Elenka* »

Popen писав:
Вероніка писав:Доброе утро!
Подскажите. пожалуйста, ЧП зарегистрировался в марте, с 1 апреля - единый налог 2 группы. Надо ли ему подавать сейчас годовую Декларацию об имущественном состоянии и доходах? Спасибо.
Хоть один день в году на ОСН - подача годового майнстана обязательна.
А если ФОП перешел на 2 группу со 2-го квартала и уже сдал за 1 квартал майнову декларацию - её же повторять за год?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18786
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10340 разів

Повідомлення Popen »

Elenka* писав:
Popen писав:
Вероніка писав:Доброе утро!
Подскажите. пожалуйста, ЧП зарегистрировался в марте, с 1 апреля - единый налог 2 группы. Надо ли ему подавать сейчас годовую Декларацию об имущественном состоянии и доходах? Спасибо.
Хоть один день в году на ОСН - подача годового майнстана обязательна.
А если ФОП перешел на 2 группу со 2-го квартала и уже сдал за 1 квартал майнову декларацию - её же повторять за год?
Хоть один день в году на ОСН - подача годового майнстана обязательна.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Порадьте що я маю робити. ФОП на 2 гр. єдиного податку, в 2017 в квітні місяці надав послуги школі. Тільки в січні цього року зрозумів що це неправильно. Які наслідки будуть при перевірці і як мені правильно дальше працювати ( на якому оподаткуванню). Дякую.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:Доброго дня. Порадьте що я маю робити. ФОП на 2 гр. єдиного податку, в 2017 в квітні місяці надав послуги школі. Тільки в січні цього року зрозумів що це неправильно. Які наслідки будуть при перевірці і як мені правильно дальше працювати ( на якому оподаткуванню). Дякую.
Прошу поради..........

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13682
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27920 разів

Повідомлення Яков »

Kas писав:Доброго дня. Порадьте що я маю робити. ФОП на 2 гр. єдиного податку, в 2017 в квітні місяці надав послуги школі. Тільки в січні цього року зрозумів що це неправильно. Які наслідки будуть при перевірці і як мені правильно дальше працювати ( на якому оподаткуванню). Дякую.
Вы обязаны были перейти на ОСН по ст. 298.2.3 пп. 9) НКУ — "з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому здійснювалася така діяльність", т.е. с 1 июля 2017. Для этого, по ст. 298.2.1. НКУ нужно было подать заяву "не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу".
Які наслідки будуть при перевірці: аннулирование ЕН по ст. 299.10.3) НКУ. Решение об аннулировании по ст. 299.11 НКУ "У разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку першої - третьої груп вимог, встановлених цією главою, анулювання реєстрації платника єдиного податку першої - третьої груп проводиться за рішенням такого органу, прийнятим на підставі акта перевірки, з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення. У такому випадку суб'єкт господарювання має право обрати або перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів з моменту прийняття рішення контролюючим органом.".
Т.е., после проведения проверки и аннулирования статуса плательщика ЕН, весь доход, полученный после 1 июля, будет считаться как полученный на ОСН (НДФЛ, ВС, ЕСВ + штрафы). Кроме того может быть НДС, РРО, земельный налог.
Як правильно дальше працювати: правильно уже не получится, потому что сейчас на календаре не начало июня 2017 (когда можно было подать заявку), а январь 2018.
Действия: не вести деятельность в 1 квартале вообще (доход, чтобы был "ноль"), перейти на ОСН с 1 апреля 2018 (заявку подать в марте), подготовить документы, подтверждающие затраты, за 2017 год, а особенно, за второе полугодие, чтобы как-то уменьшить налогооблагаемый доход в случае проведения проверки.
Отказавшись от ЕН с 1 апреля в течение 3 лет не получать доходы на ОСН, надеяться, что проверки не будет...
Зображення

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

В Медке две формы деки по единому 2 группа - какую выбирать - F0103404 или F0103306?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18786
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10340 разів

Повідомлення Popen »

elena_ma писав:В Медке две формы деки по единому 2 группа - какую выбирать - F0103404 или F0103306?
Одна из них квартальная, вторая - годовая. Вам нужна годовая.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Добрый день! Подскажите, если пройти регистрацию ФОПа в администрации 31 января, а с 1 февраля подать на единый 2 группа, освободит ли это от обязанности платить ЕСВ за январь и не откажут ли в переходе на единый с 1 февраля?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18786
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10340 разів

Повідомлення Popen »

olga111 писав:Добрый день! Подскажите, если пройти регистрацию ФОПа в администрации 31 января, а с 1 февраля подать на единый 2 группа, освободит ли это от обязанности платить ЕСВ за январь и не откажут ли в переходе на единый с 1 февраля?
Хоть один день имеешь статус ФОПа - плати ЕСВ (если не пенсионер или не инвалид)...

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Замкнутый круг! А если пойти на регистрацию 1 февраля то заяву на единый не примут же?

Закрито

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”