2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Оля-ля777 писав:
08 травня 2023, 21:22
YuliyaDol писав:
08 травня 2023, 13:27
Оля-ля777 писав:
07 травня 2023, 07:21
ФОП 2 група в 2022 році з квітня не платив єдиний податок. При отриманні доходу користувався прро. Боргу в кабінеті немає, бо в жодному місяці сплати єдиного не було. Прийшов лист від податкової, вимагають ВСІ первинні документи за 2022 рік, причина - порушення складання звітності або ведення бухгалтерського обліку. Звіт за той рік здала, нарахування ЄП не ставила.
Поїхав мій ФОП з купою відксереної первинки, листом-відповіддю, що ми нічого не порушуємо, в податкову. Хотів дізнатися, в чому справа. Інспектор пояснювати нічого не стала, сказала в запиті читайте.
Моя думка, що починають пресувати за несплату Єдиного податку.
Вы из какого города? Это я так, для себя
Днепр
дякую, я теж Дніпро :o

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

FyDD писав:
09 травня 2023, 10:29
@Лиса писав:
09 травня 2023, 09:03
FyDD писав:
08 травня 2023, 16:58
а у меня в 2023 проводит начисление ЕН, и тут же снятие
А за 2022 без изменения, висит долг
А лист на зняття писали?
Писал по 2 ФОПам. Результат один и тот же, что написал выше.
Во втором случае еще в письме попросил допровести начисление ЕН за 2021, они забыли. Не сделали
Писала по трем, в разной форме, сегодня "радость"- по первому письму от февраля пересчитали 2022, по остальным пока нет

FSK
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 10 лютого 2022, 23:29
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення FSK »

Оля-ля777 писав:
07 травня 2023, 07:21
ФОП 2 група в 2022 році з квітня не платив єдиний податок. При отриманні доходу користувався прро. Боргу в кабінеті немає, бо в жодному місяці сплати єдиного не було. Прийшов лист від податкової, вимагають ВСІ первинні документи за 2022 рік, причина - порушення складання звітності або ведення бухгалтерського обліку. Звіт за той рік здала, нарахування ЄП не ставила.
Поїхав мій ФОП з купою відксереної первинки, листом-відповіддю, що ми нічого не порушуємо, в податкову. Хотів дізнатися, в чому справа. Інспектор пояснювати нічого не стала, сказала в запиті читайте.
Моя думка, що починають пресувати за несплату Єдиного податку.
В мене така ситуація. ФОП 2 группа. За 2022 рік ЄП сплачувався. Але в річній декларації за 22 рік вказали, що сплата була тільки за перший квартал.
В кабінеті боргу нема. Листа про скасування/перерахунок боргу не писали. Чи можуть бути проблеми? Чи краще подати уточнюючу декларацію і вказати оплату ЄП за весь 22 рік? Не хочу наражатись на перевірки на рівному місці. Що можете порадити? Дякую.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

FSK писав:
11 травня 2023, 16:14
Оля-ля777 писав:
07 травня 2023, 07:21
ФОП 2 група в 2022 році з квітня не платив єдиний податок. При отриманні доходу користувався прро. Боргу в кабінеті немає, бо в жодному місяці сплати єдиного не було. Прийшов лист від податкової, вимагають ВСІ первинні документи за 2022 рік, причина - порушення складання звітності або ведення бухгалтерського обліку. Звіт за той рік здала, нарахування ЄП не ставила.
Поїхав мій ФОП з купою відксереної первинки, листом-відповіддю, що ми нічого не порушуємо, в податкову. Хотів дізнатися, в чому справа. Інспектор пояснювати нічого не стала, сказала в запиті читайте.
Моя думка, що починають пресувати за несплату Єдиного податку.
В мене така ситуація. ФОП 2 группа. За 2022 рік ЄП сплачувався. Але в річній декларації за 22 рік вказали, що сплата була тільки за перший квартал.
В кабінеті боргу нема. Листа про скасування/перерахунок боргу не писали. Чи можуть бути проблеми? Чи краще подати уточнюючу декларацію і вказати оплату ЄП за весь 22 рік? Не хочу наражатись на перевірки на рівному місці. Що можете порадити? Дякую.
Як з'ясувалося, комірки "нараховано та сплачено" єдиний податок для податківців виявилися просто інформаційними полями. Хоч ставили нарахування, хоч ні, на розрахунки з бюджетом це не вплинуло.
Щоб спати спокійно, можете подати.

tango
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 08 грудня 2015, 10:36
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення tango »

Яков писав:
07 квітня 2023, 10:22
Щодо сплати ЄП за період з квітня 2022 року по теперішній час — справа добровільна: хочеш – плати, НЕ хочеш – не плати.


а якщо ти як фіз.особа захотів продати якесь своє майно, то - дулю :angry: Ось це "за законом добровільно хочеш - платиш, хочеш - ні" не працює :evil: Дізналася про борг від нотаріуса, відповідно немає часу з ними тягатися, довелося сплатити :evil: Напевно, все-таки не варто бути наївними щодо податків ... Держава свое не віддасть, вимутять не так, так Эдак.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

У меня вчера наконец то по одному ФОПу (из пяти) списали долг по единому налогу за 2022г. Писала месяц назад им письмо о снятии начислений через ЕК. Выглядит это так: списание вчерашним числом произошло, но ссылаются не на моё письмо, а на годовую декларацию. Я думала, что корректировать будут прошлый год, а списание прошло текущей датой, т.е. на начало 2023 года висит долг, а потом только списание. И ещё как заходишь в кабинет, висит красная строка Наявний податковий борг, наверное ещё не убрали. И в стане розрахунків з бюджетом тоже висит этот долг, и только как заходишь внутрь единого налога, вот там всё красиво теперь.
Вот такой текст: Зменшено основного платежу (декларацiя/розрахунок) згiдно з Рiшенням про коригування зобовiязань Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи - пiдприємця (для першої та другої груп - рiк, мiсяць) N 937738283 вiд 03.02.2023 терм.спл. 22.05.2023

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Всім привіт! потрібний колективний розум) Така ситуація:
Новостворений ФОП, на 3 гр 5% з дня реєстрації-05. 06. 23. Хоче перейти на 2гр з 1 липня. Це можливо? Теоритично так, а от практично ще так швидко не міняла)
Буду вдячна за думки)

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13687
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27923 рази

Повідомлення Яков »

natamal2 писав:
12 червня 2023, 20:26
Всім привіт! потрібний колективний розум) Така ситуація:
Новостворений ФОП, на 3 гр 5% з дня реєстрації-05. 06. 23. Хоче перейти на 2гр з 1 липня. Це можливо? Теоритично так, а от практично ще так швидко не міняла)
Буду вдячна за думки)
Це можливо, якщо не "забувати" про КВЕДи та інші обмеження для 2 групи...
Зображення

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Це репетитор, так що інше все підходить. Дякую

vips
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 червня 2023, 09:42

Повідомлення vips »

Доброго дня!
Прошу Вашої допомоги з питання подачи ліквідаційної звітності. ФОП 2 група закрит у травні 2023р. Була подана ліквідаційна декларація по формі F0103406 за рік. Отримала інформацію, що це невірно і ліквідаційну звітність треба було подавати квартальну для 3 групи по формі F0103308. Будь ласка, підкажіть, що робити. Переподати звітну нову за квартал по формі F0103308 або залишити як є?

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”