Отчетность ФОП 2-я група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Popen писав:
fishka+ писав:Как чувствовала. не тороплюсь со сдачей отчета. Еще на прошлой неделе звонила в свою ГНИ, ответ: сдавать на новых бланках.
Сижу. жду дальше. когда они все-таки созреют принять у меня отчет на старом бланке.#g_mad#
Кстати, а вам-то чего волноваться? 2-я група отчитывается раз в год... и, естественно, по новой форме.
- новая, которая к тому времени... может стать еще новее...

fishka+
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1866
З нами з: 10 жовтня 2012, 06:10
Дякував (ла): 1178 разів
Подякували: 1391 раз

Повідомлення fishka+ »

Popen писав:
fishka+ писав:Как чувствовала. не тороплюсь со сдачей отчета. Еще на прошлой неделе звонила в свою ГНИ, ответ: сдавать на новых бланках.
Сижу. жду дальше. когда они все-таки созреют принять у меня отчет на старом бланке.#g_mad#
Кстати, а вам-то чего волноваться? 2-я група отчитывается раз в год... и, естественно, по новой форме.
3-группника тоже имеем. Спасибо за ссылку, но мои доводы при звонке в ГНИ о консультациях в Интернете не срабатывали. "На новых" и никаких гвоздей.

крамаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 20 березня 2013, 05:16
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення крамаха »

Скажите плис а юрики 4 гр ЕН по какой форме надо сдавать квартальную деку и до какого числа?

крамаха
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 20 березня 2013, 05:16
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення крамаха »

Звыняйте не там написала))

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

крамаха писав:Скажите плис а юрики 4 гр ЕН по какой форме надо сдавать квартальную деку и до какого числа?
Старую, 13.05.2013

Наталія Солило
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 27 липня 2011, 02:36
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Наталія Солило »

Popen писав:
Романтика писав:ФОП 2-я группа перешел с 01.04.13 на общую систему. За 1-й квартал ничего не подаем, за 2-й деку про майновый стан, за год деку про майновый стан и декларацию единщика?
Похоже, что именно так.
Я б здала за 1 кватрал декларацію єдинщика

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Мацюк Наталія писав:
Popen писав:
Романтика писав:ФОП 2-я группа перешел с 01.04.13 на общую систему. За 1-й квартал ничего не подаем, за 2-й деку про майновый стан, за год деку про майновый стан и декларацию единщика?
Похоже, что именно так.
Я б здала за 1 кватрал декларацію єдинщика
На каком основании?

Наталія Солило
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 27 липня 2011, 02:36
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Наталія Солило »

Романтика писав:
Мацюк Наталія писав:
Popen писав: Похоже, что именно так.
Я б здала за 1 кватрал декларацію єдинщика
На каком основании?
З 01.04.13р. ви не знаходитесь на спрощеній системі оподаткування, отже останній календарний день звітного періоду для вас як єдинщика закінчився 31.03.13р. ст 294.п2 ПКУ
крім того податкова дає таке розяснення вашого питання з єдиної бази
Який строк подання податкової декларації платника ЄП - ФОП платником ЄП першої або другої групи, який відмовляється від спрощеної системи оподаткування протягом року?
Відповідь:
Коротка:
Фізична особа - підприємець - платник єдиного податку першої або другої групи, яка протягом року відмовляється від спрощеної системи оподаткування, зобов’язана подати до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця за податковий (звітний) квартал, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування, у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, з наростаючим підсумком з початку року, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Повна:
Відповідно до п.294.1 ст.294 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.
Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу державної податкової служби заяву (пп.298.2.1 п.298.2 ст.298 ПКУ).
Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ (за умови відсутності непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу з єдиного податку та/або інших податків і зборів, які платники єдиного податку сплачують відповідно до гл.1 р.ХІV ПКУ), з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів (пп.298.2.2 п.298.2 ст.298 ПКУ).
Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема, календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (пп.49.18.2 п.49.18 ст.49 ПКУ).
Отже, фізична особа - підприємець - платник єдиного податку першої або другої групи, який відмовляється від спрощеної системи оподаткування протягом року, зобов’язаний подати до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця за податковий (звітний) квартал, у якому подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування, у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, з наростаючим підсумком з початку року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Добрый день! фоп 2 группа - не подаем отчетность поквартально, а по году (в течение 60 дней за отчет. годом)? ГНИ ссылается на измененную ст. 296 пункт 2 пку - я не могу найти официальную версию, чтоб приложить "к делу". Это правда, что по итогом 2013 года одна декларация будет, или в консультации ГНИ и сами запутались?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Аря писав:Добрый день! фоп 2 группа - не подаем отчетность поквартально, а по году (в течение 60 дней за отчет. годом)? ГНИ ссылается на измененную ст. 296 пункт 2 пку - я не могу найти официальную версию, чтоб приложить "к делу". Это правда, что по итогом 2013 года одна декларация будет, или в консультации ГНИ и сами запутались?
все верно 2 группа отчитывается 1 раз в год.

Закрито

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”