2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Прошу вашої допомоги...Реєструємо фоп і відкриваємо магазин меблів. Завчасно були куплені деякі меблі фізичною особою як зразок (вітрина, експозиуія..) Як оформити ці зразки (шафа, частина кухонних меблів, стіл) юридично щоб було зрозуміло, що це власність фоп ?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

malinka17 писав:Прошу вашої допомоги...Реєструємо фоп і відкриваємо магазин меблів. Завчасно були куплені деякі меблі фізичною особою як зразок (вітрина, експозиуія..) Як оформити ці зразки (шафа, частина кухонних меблів, стіл) юридично щоб було зрозуміло, що це власність фоп ?
Не обов'язково. Але, якщо є чек на ті меблі, то це дуже файно...

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Popen писав:
malinka17 писав:Прошу вашої допомоги...Реєструємо фоп і відкриваємо магазин меблів. Завчасно були куплені деякі меблі фізичною особою як зразок (вітрина, експозиуія..) Як оформити ці зразки (шафа, частина кухонних меблів, стіл) юридично щоб було зрозуміло, що це власність фоп ?
Не обов'язково. Але, якщо є чек на ті меблі, то це дуже файно...
На жаль, чеки не збереглися..

Катерина77
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 19:40
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Катерина77 »

Добрый день! ФОП 2 гр открыл кофейню по договору франшизы. Он ведь не освобожден от получения разрешительных документов от держспожслужбы, декларации МЧС? И какая сейчас процедура получения разрешения на размещение летней площадки? Куратор по франшизе говорит, что достаточно только открытого ФОПа. Спасибо!

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Подскажите пожалуйста правильно ли я понимаю, а то не знаю как правильно трактовать уже эти законы. Мой ФОП 2 групы не может торговать принтерами без РРО, так как они относятся к группе технически сложных бытовых товаров. Может ли он продавать картриджи к ним без РРО?
Из закона
Обладнання друкарське, в якому використовуються для друку пластини, циліндри та інші друкарські елементи товарної позиції 8442;
інші принтери, копіювальні апарати, факсимільні апарати, об’єднані або ні; частини та аксесуари до них: 8443
Дальше идет расшифровка по кодам УТК ВЕД . Принтеры в расшифровке УТК ВЕД есть, картриджей нет. Или вообще не смотреть на эту расшифровку по кодам УТК ВЕД, а ориентироваться на то что нельзя продавать все товары с категории 8443?

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Добрый вечер, коллеги!

Подскажите, пожалуйста, правильно ли я понимаю, что ФЛП на едином налоге (2я группа) не может торговать алкоголем (не пивом, а именно винами и крепким элитным алкоголем)?

Заранее благодарю.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14119 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

jul_kap писав:Добрый вечер, коллеги!

Подскажите, пожалуйста, правильно ли я понимаю, что ФЛП на едином налоге (2я группа) не может торговать алкоголем (не пивом, а именно винами и крепким элитным алкоголем)?

Заранее благодарю.
Правильно, не может
Зображення

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »



Подскажите, пожалуйста, правильно ли я понимаю, что ФЛП на едином налоге (2я группа) не может торговать алкоголем (не пивом, а именно винами и крепким элитным алкоголем)?

Может пивом с лицензией на пиво и РРО и столовыми винами без лицензии.

Ирина81818181
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 травня 2018, 09:53

Повідомлення Ирина81818181 »

Здравствуйте, подскажите. В каком-то отчете отображается беспроцентный займ ФЛП от юр.лица? И что нужно для его закрытия документально?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8519
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6488 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ирина81818181 писав:Здравствуйте, подскажите. В каком-то отчете отображается беспроцентный займ ФЛП от юр.лица? И что нужно для его закрытия документально?
Поки не виступає доходом - ні в якому... Ну у вас же є письмовий договір, де все прописано...
https://epodatok.com.ua/ua/article/11923

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”